دکتر فیلیپ Ozuah گرفت به عنوان مدیر عامل شرکت فیور پزشکی دقیقا یک ماه بعد از سیستم رهبری اعلام کرد طرح خود را مانت ورنون بیمارستان.

Ozuah سال اول تا حد زیادی خواهد داشت تعریف شده توسط چگونه فیور پزشکی که شامل فیور سیستم بهداشت و کالج پزشکی آلبرت اینشتین است که قادر به حرکت است که فرایند و ارتباط به سیاستمداران, رهبران اتحادیه و مانت ورنون ساکنان چرا این شهر در حدود 70 ، 000 خواهد بود بهتر خدمت توسط 24/7 اورژانس و سرپايي مرکز مراقبت.

“برای فیور به تعهدات خود برای پیشبرد مراقبت از جوامع من نیاز به تمرکز بر مراقبت های بهداشتی از جوامع و سلامت از بیمارستان” Ozuah گفت: روز سه شنبه در دفتر کار خود در برانکس.

ایالت نیویورک انجمن پرستاران و رهبران جامعه باید درخواست فرماندار برای حفظ بیمارستان باز و ترس از دست دادن شغل اگر آن را می بندد. فیور گفت: از آن ارائه خواهد شد واجد شرایط فرصت برای کار در بخش اورژانس که از آن باز می شود بعد از این سال. بیمارستان باز باقی خواهد ماند تا زمانی که اورژانس مرکز آماده است.

مونته فیور در زمان بیش از مانت ورنون پردیس در سال 2013 به عنوان بخشی از صدا ساحل سلامت سیستم رسیدگی به ورشکستگی. این سیستم گفت: این سرمایه گذاری 10 میلیون دلار در پردیس طی سال اول. اما تعدادی از بیماران به دنبال مراقبت در بیمارستان کاهش یافته است در حالی که هزینه های نگهداری آن را باز کنید از جمله کار سرمایشی و گرمایشی و تجهیزات همچنان به افزایش Ozuah گفت.

از 121 تخت بیمارستان در حال حاضر می بیند کمتر از 50 نفر در روز به طور متوسط. بسیاری از مراقبت از آن را فراهم می کند می توان در سرپایی تنظیم, او گفت:.

“گاهی اوقات مردم در برابر مراقبت های بهداشتی در یک جامعه با تعداد تخت است که در یک بیمارستان و من فکر می کنم که کهنه” Ozuah گفت.

برخی از خدمات بستری و عمل جراحی و مراقبت های روانی دیگر نمی خواهد ارائه شده در سایت.

مانت ورنون فقط یکی از چالش های پیش Ozuah که موفق دکتر استیون Safyer. او همچنین رقیب با تهدید به پزشکی بازپرداخت است که عمده منبع تامین مالی برای این سیستم و با تلاش برای بهبود سلامت از 1.4 میلیون نفر در برانکس که همواره در آمده گذشته در نیویورک در رابرت وود جانسون بنیاد شهرستان سلامت رتبه بندی.

Ozuah متخصص اطفال قبلا در خدمت به عنوان رئیس جمهور نظام سلامت و پزشک ارشد در بیمارستان کودکان در فیور. قبل از که او افسر ارشد عامل از فیور پزشکی است.

او گفت که او را هیجان زده در مورد فرصت عظیم او را به زندگی بیماران را بهبود بخشد.

“شما رو از بچه های غرب آفریقا که در اینجا به عنوان یک مهاجر وارد در سال 1989 به عنوان جوانترین دکتر—پایین ترین در قطب توتم—که تا به حال یک چشم انداز برای ساخت یک بیمارستان کوچک و در خدمت جامعه خود در آفریقا [و] در حال حاضر می شود برای اجرای یک مجموعه سیستم مراقبت های بهداشتی است که 6 میلیون بیمار تعاملات هر سال” Ozuah گفت. “هر یک از این 6 میلیون تعاملات فرصتی است برای ما برای ایجاد یک تفاوت. آن را نیز یک فرصت برای چیزی که به اشتباه, که من تمرکز بر روی. … بنابراین من در صبح و من نمی توانم صبر کنید برای رفتن.” —جاناتان LaMantia

کومو نام پزشکی طراحی مجدد تیم


رژیم صهیونیستی. اندرو کومو اعلام کرد 21 عضو مدیکید طراحی مجدد تیم در روز سه شنبه بعد از ظهر لگد زدن به تقریبا هفت هفته با حداکثر سرعت دویدن برای پیدا کردن $2.5 میلیارد دلار در پس انداز قبل از مارس 31 بودجه مهلت.

فرماندار انتخاب شامل رهبران و بیمارستان و اتحادیه های شرکت های بیمه بهداشت و درمان مراقبت از سازمان های غیر انتفاعی و دولتی به عنوان دولت به دنبال جلوگیری از ادعا می کند که آن را نادیده گرفته و بخش هایی از این صنعت است.

خود را آرایش می کند متفاوت از ساخت و ساز از کومو 2011 طراحی مجدد تیم که کمک به دولت در پیدا کردن $2.2 میلیارد دلار صرفه جویی در سال اول آن. فرماندار تصمیم گرفتند به شیر رهبران سازمان هایی مانند نیویورک–پروتستان به دنیا آمد و یکی از بروکلین نظام سلامت به جای گروه تجارت که به نمایندگی از آنها.

قبلی تیم شامل رئیس جمهور ایالت نیویورک انجمن پرستاران و شهر نیویورک معاون شهردار بهداشت و خدمات انسانی. نه پرستاران اتحادیه و یا تالار شهر یک نقطه در این زمان. سناتور. Gustavo ریورا و مجلس ریچارد Gottfried که منجر سنا و مجلس سلامت کمیته نیز نیست ذکر شده است. ریورا را سلف و Gottfried خودش شده بود یک قسمت از قبل طراحی مجدد تیم.

نیز وجود دارد که بدون پاک کردن حامی بیمار در پانل. لارا کاسل هماهنگ کننده در پزشکی مهم نیویورک خدمت کرده بود در سال 2011 MRT.

یکی علاوه بر این جالب است T. K. کوچک, مدیر سیاست در مفهوم استقلال که برای اولین بار تاسیس یک مصرف کننده و کارگردان برنامه خدمات کمک های شخصی در سال 1980. دولت برنامه ای برای ارائه مراقبت های شخصی به خانه محدود بیماران شده است اشاره کرد و به عنوان یک راننده عالی پزشکی هزینه خواهد شد و موضوع بحث برای طراحی مجدد تیم.

این گروه اولین جلسه عمومی خواهد بود Feb. 11 و آن را ارسال کنید یافته های آن و توصیه به کومو و دولت قوه مقننه در مارس جلوتر از بودجه مهلت در پایان این ماه. —J. L.

اعضای پزشکی طراحی مجدد تیم عبارتند از:

Co-صندلی: Michael Dowling, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت Northwell سلامت

Co-صندلی: دنیس ریورا سابق صندلی SEIU بهداشت و درمان

دکتر استیون Corwin, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت نیویورک پروتستان به دنیا آمد

توماس Quatroche, دکترا, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت Erie County, مرکز پزشکی

LaRay قهوه ای, مدیر عامل یکی بروکلین سلامت

ماریو Cilento رئیس جمهور از نیویورک دولت AFL-CIO

کریستوفر Del Vecchio, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت MVP مراقبت های بهداشتی

پت وانگ رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت Healthfirst

اما DeVito, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت VillageCare

وید Norwood, مدیر عامل شرکت مشترک سلامت

استیون Bellone شهرستان اجرایی, Suffolk County

T. K. کوچک, مدیر سیاست در مفاهیم استقلال

دانا Colonna مدیر عامل شرکت خدمات محروم (S:US)

تاد Scheuermann وزیر مالیه NYS سنا

بلیک, واشنگتن, وزیر راه و معنی NYS مونتاژ

Paul Francis, معاون وزیر بهداشت و خدمات انسانی, فرمانداری

دکتر هوارد Zucker, کمیسر بهداشت

دکتر Ann, Sullivan, کمیسر دفتر سلامت روان

Arlene گنزالز-سانچز, کمیسر دفتر اعتیاد خدمات و پشتیبانی

دکتر تئودور Kastner, کمیسر دفتر برای افراد معلول

رابرت Megna ارشد معاونت و COO SUNY

فدرال شیر Westchester شرکت برای کار در coronavirus درمان


وزارت بهداشت و خدمات انسانی گفت: این امر کار با تریتون بر اساس Regeneron داروسازی برای توسعه درمان های جدید برای مبارزه با رمان coronavirus.

همکاری علائم گسترش توافق با Regeneron که در حال حاضر با این نسخهها کار با بخش پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه اقتدار در درمان سایر بیماری های عفونی از جمله ابولا. از آن به عنوان حدود ده مورد از coronavirus تایید شده اند در ایالات متحده و ویروس اعلام شده است جهانی بهداشت عمومی اورژانس توسط سازمان بهداشت جهانی است.

سخنگوی Regeneron گفت: در یک بیانیه ارائه شده به Crain را که این شرکت احساس “خوب و مناسب را در این چالش” به دلیل تخصص بیماری های عفونی و درمانی آن آنتی بادی قابلیت های.

“این فن آوری قادر می سازد سریع و کارآمد نسل های متعدد به طور کامل بشر آنتی بادی در برابر ویروسی اهداف,” او گفت که “خوب برای استفاده در موقعیت های با نام تجاری جدید و به سرعت در حال گسترش عوامل بیماری زا مانند ما انجام داده ایم با Ebola و MERS.”

Regeneron است که به دنبال دو راه در برابر coronavirus این سخنگوی گفت.

آن است که کار بر روی کشف نام تجاری جدید آنتی بادی درمانی برای این بیماری است. هر چند هر مورد متفاوت است با ابولا این شرکت قادر به ساخت آنتی بادی و اعتبار اثر خود را در مدل های حیوانی در ظرف شش ماه. حدود شش ماه مورد نیاز برای آنها را آماده برای آزمایش در انسان است.

دوم Regeneron در حال کار بر روی تعیین اینکه آیا آن موجود آنتی بادی قابل استفاده برای coronavirus از جمله آن MERS آنتی بادی است.

توافق بین Regeneron و وزارت بهداشت و خدمات انسانی را فراهم می کند کمک های مالی و همکاری برای تنظیم این بخش به ترویج فن آوری های جدید و پیشرفته برای تحقیق و توسعه Regeneron گفت.

ریک روشن معاون دستیار وزیر برای آمادگی و پاسخ و مدیر بردا اشاره کرد در بیانیه ای که در حال ظهور بیماری های عفونی می تواند تهدید جدی برای این کشور امنیت سلامت.

“کار به عنوان دولتی و خصوصی همکاران ما با Regeneron پس 2014, ما می توانیم به سرعت در حال حرکت برای پاسخ به جهانی جدید تهدید سلامت,” او گفت:. —جنیفر هندرسون

OneCity بهداشت و درمان جوایز $4.3 M به آدرس مواد غذایی مسکن ناامنی


OneCity سلامت, نیویورک شهرستان, بهداشت+بیمارستان انجام ارائه دهنده سیستم های تحت سیستم تحویل اصلاحات تشویقی پرداخت برنامه راه اندازی کرده است دو برنامه به آدرس غذا و مسکن و ناامنی در میان H+H بیماران.

غذا و تغذیه خدمات شبکه و مسکن جهت یابی شبکه متصل خواهد شد بیماران به خدمات است که به طور سنتی تکه تکه و دشوار است به حرکت OneCity بهداشت گفت. BronxWorks بهداشت عمومی و راه حل های RiseBoro سه مبتنی بر جامعه سازمان اهدا شد در مجموع $4.3 میلیون دلار به سازماندهی یک شبکه از 26 سازمان های کوچکتر برای کمک به توسعه و ارجاع است.

BronxWorks اهدا شد حدود 250.000 دلار برای کمک به مسکن ناامن بیماران در برانکس دسترسی به کامیون های تلفن همراه است که آنها را به پناهگاه امن تخت. بهداشت عمومی راه حل اهدا شد $2.6 میلیون برای استقرار موفقیت آمیز آن غذا و تغذیه خدمات نرم افزاری مدل H+H امکانات در برانکس منهتن و ملکه است. RiseBoro اهدا شد $1.4 میلیون راس تلاش ها در مواد غذایی و تغذیه و همچنین به عنوان مسکن ناوبری در بروکلین.

در اولین هفته از تلاش در H+H/Woodhull در بروکلین 120 نفر ملاقات با RiseBoro مواد غذایی هدایتگر آلبا Redrovan. یکی از شرکت کنندگان یک 80 ساله گفت: Redrovan که او آمد به برنامه چرا که او نیاز به انتخاب بین خرید مواد غذایی سالم و دارو.

خدمات ارائه شده در سایت شامل اتصال بيماران مبتلا به مواد غذایی محلی pantries جمع وعده های غذایی و مکمل برنامه كمك تغذيه مزایای و همچنین ارائه سالم پخت و پز کلاس Redrovan گفت. آوردن این نوع منابع به بیمارستان ها کمک خواهد کرد که بیماران بهبود سلامت خود و جلوگیری از عوارض.

“ما واقعا فکر می کنم که این نوع از سرمایه گذاری کلید سرمایه گذاری است که می تواند کمک به نوشتن یک صفحه جدید از مراقبت های بهداشتی برای شهر ما” گفت: اسرائیل Rocha, مدیر عامل شرکت OneCity بهداشت و معاون رئیس جمهور از H+H.

NowPow شیکاگو اجتماعی مبتنی بر سرویس دایرکتوری و ارجاع پلت فرم استفاده می شود برای کمک به ناوبری مطابقت و ارتباط بیماران با منابع جامعه که بهترین ملاقات را مشخص نیاز دارد.

NowPow بنیانگذار دکتر استیسی لینداو گفت: این قول را به ببینید که 26 مبتنی بر جامعه سازمان را امضا کرده اند به صورت دیجیتالی دریافت معارفه ها. داشتن اطلاعات درست و فن آوری در پشت کار به آدرس عوامل اجتماعی مؤثر بر سلامت بسیار مهم برای صنعت مراقبت های بهداشتی لینداو گفت.

این OneCity سلامت قرارداد اجرا خواهد شد از طریق دسامبر. —J. H.

در یک نگاه


مواد مخدر قانون: دولت سنا تصویب کشت از اسکناس پنج شنبه با هدف جلوگیری از مردم را از تبدیل شدن به معتاد به مصرف مواد مخدر و بهبود درمان برای کسانی که به دنبال کمک. صورتحساب نتیجه کار توسط یک مشترک سنا نیروی کار در مصرف مواد مخدر, اعتیاد و پیشگیری از مصرف بیش از حد که سفر در سراسر کشور در سال گذشته برای یادگیری در مورد بحران و انتشار یک گزارش در یافته های شنبه. یکی از این لوایح را به ایجاد یک گروه کاری به تجزیه و تحلیل نرخ های پرداخت شده توسط بیمه سرپایی سلامت روان و سوء مصرف مواد ارائه دهندگان. بسته های قانونی هنوز هم نیاز به تصویب مجلس و فرماندار به قانون تبدیل شود.

پیوند کبد: عضو تدارکات و پیوند شبکه روز سه شنبه در گفت و گو با اجرا یک کبد جدید تخصیص سیاست های طراحی شده برای بهبود روند تطبیق زندگی-صرفه جویی در ارگان به مردم بیشترین نیاز به آنها. این سیاست که اولویت بدحال بیماران بیش از موقعیت جغرافیایی پاک قابل توجه حقوقی مانع در ماه گذشته.

پزشکی: بودجه دولت مدیر رابرت موخیکا در دفاع از این دولت برنامه ای برای تغییر بیشتر هزینه های پزشکی به دولت های محلی اگر آنها نمی, دیدار شرایط خاصی در اخبار روزانه op-ed.

CORONAVIRUS: رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت: نمونه از 17 نیویورک فرستاده شده به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری برای تست برای رمان coronavirus. از کسانی که حداقل 12 را دوباره منفی پس از شهرستان در بخش بهداشت و درمان گفت: یک فرد در حال درمان در بیمارستان بلوو ندارد ویروس. دو نمونه از این شهر و سه نمونه از خارج از شهر باقی می ماند در انتظار. به تاریخ وجود دارد هیچ تایید موارد coronavirus در دولت است.

دکتر هنری چن جمهور Somos, غیر انتفاعی, پزشک, رهبری شبکه ای از بیش از 2500 ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی است که در خدمت حدود 300000 چینی بیماران خواست نیویورکی به آرام باقی می ماند در میان ترس بیش از coronavirus. او گفت: روز سه شنبه در بیانیه ای که Somos است “مشغول به کار در هماهنگی با شهرستان را در بخش بهداشت و درمان و مقامات منتخب به اطمینان حاصل شود که ما در حال انجام همه چیز را برای جلوگیری از گسترش ویروس.” او افزود که خطر عفونت کم باقی مانده است و این که “وقتی مردم بازی کردن کلیشه آن را منحرف از خطرات واقعی و می تواند منجر به بدگمانی و اطلاعات غلط در مورد منبع coronavirus.”

پایگاه داده حقوق و دستمزد: اتمام Crain را 2019 سلامت پالس جبران پایگاه داده.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im