جدید دفاتر خارج از منهتن تهیه کردن به هزاره شیوه زندگی

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

جدید از 500 ، 000 فوت مربع ساختمان اداری است که در مرکز شهر بروکلین در این سال با آخرین فن آوری است. که شامل اثر انگشت اسکن گزینه های منحصر به فرد دستگاه های تهویه هوا برای مستاجران سقف بدون ستون و بدون دکمه های آسانسور. یکی Willoughby مربع توسعه دهنده موریس جروم گفت: مناسب سازی پست-همه گیر جهانی است.

در ضمن یک کنسرسیوم متشکل از چهار توسعه دهندگان کار بر روی یک طرح پیشنهادی برای شهرستان لانگ آیلند اسکله اموال هنگامی که برنامه ریزی شده برای آمازون دوم ستاد بازنگری شده طرح خود را برای افزایش مقدار از فضای اداری را به اندازه 6 میلیون فوت مربع. توسعه دهندگان به نظر می رسد به این باور جدید عادی را وادار خواهد کرد که شرکت ها برای قرار دادن نزدیک به جایی که کارکنان خود را زندگی می کنند.

شرکت نیاز به استعداد و نیاز بود که در آن استعداد است گفت: MaryAnne Gilmartin که سال ها صرف کار بر روی توسعه بروکلین است و در حال حاضر بخشی از ملکه کنسرسیوم. استعداد که عمدتا در منطقه و به خصوص بروکلین و کوئینز.


توسعه دهندگان و کارگزاران و رهبران کسب و کار می گویند این بیماری همه گیر ساخته شده است که این مورد برای جابجایی کارکنان به بروکلین و کوئینز قوی تر از همیشه. این روند بلند مدت برخی از شرکت ها به خصوص به اصطلاح نوآوری اقتصاد کسب و کار—در حال حرکت به این دو بخش به شیر جوان خود را حرفه ای استعداد استخر تبدیل شده است بهترین راه برای این شهرستان به منظور توسعه کسب و کار اضافی بکنه. مناطق جدید می تواند رفت و آمد و اجازه می دهد تا بسیاری از کارکنان به پیاده روی یا با دوچرخه به محل کار. البته فضای بسیار ارزان تر از در منهتن و تجدید جابجایی و برنامه کمک های تشویقی در بودجه تصویب در بهار کاهش اجاره بیشتر است.

این برنامه بستگی به دو مهم مفروضات. یکی این است که کار از خانه را کاهش نمی دهد تقاضا برای فضای اداری به طوری که هیچ فضای جدید مورد نیاز است. دیگر این است که نسل وای و خانواده جوان که تبدیل بروکلین و کوئینز باقی می ماند متعهد به شهرستان و همه گیر اقتصادی و خاموش کردن پناهگاهt ساخته شده آنها بیشتر علاقه مند به در حال حرکت به سمت حومه شهر و یا فراتر از آن.

بروکلین به ویژه در حال حاضر تاسیس خود را به عنوان یک خانه را به فناوری و شرکت های رسانه ای آنلاین و صنعت فروشنده Etsy و معاون رسانه ای مستقر وجود دارد. بروکلین نیروی دریایی حیاط و صنعت شهر مقصد برای یک ترکیب نوآورانه شرکت های تولید, طراحی, شرکت, فیلم, استودیو ها و تیم های ورزشی از جمله شبکه.

شرکت کشف شد اسکله—با قیمت مناسب, مکان های بیشتر فضای سبز و کوتاه تر رفت و آمد—قبل از همه گیر گفت: اندرو کیمبال مدیر اجرایی صنعت شهرستان است. که ما لیزینگ مدل. صنعت شهرستان می گوید آن است که نزدیک به امضای قرارداد با یک شرکت است که در حال برنامه ریزی برای حرکت به هادسون مربع محله قبل از کارکنان خودداری کردند در بازگشت به منهتن.

هزینه باقی مانده است یک کلید برای برگشتاندن شرکت. درخواست اجاره در صنعت شهرستان در حال کروشه حدود 30 دلار در هر فوت مربع با مرکز شهر بروکلین و شهرستان لانگ آیلند در مورد $50. تجدید درو اعتبار مالیاتی در بودجه دولت را فراهم می کند مالیات سالانه شکستن تا 3000 $در هر کارمند برای 12 سال کاهش نرخ موثر توسط $10 به $15 در هر فوت مربع می باشد. متوسط درخواست اجاره تقریبا در تمام منهتن در سه ماهه اول سال 75 $در هر فوت مربع با مشوق های مالیاتی محدود بیشتر به مرکز شهر و محوطه هادسون.


همه گیر شده این گزاره بیشتر فوتی و فوری هر دو چون مردم با احتیاط از شلوغ رفت و آمد به منهتن و چون شهرs اظهار داشت: تعهد در هر دو بلومبرگ و د Blasio دولت به پنج قصبه اقتصاد تبدیل شده است و حتی بیشتر از یک ضرورت است.

نقطه فروش کلیدی از مرکز شهر بروکلین است که بسیاری از مردم می تواند راه رفتن به کار خود گفت: Regina مایر رئیس جمهور از مرکز شهر بروکلین مشارکت. هنگامی که کسب و کار شروع به دنبال فضا در Long Island City, LIC همکاری رئیس جمهور الیزابت Lusskin گفت: آنها کشف بسیاری از کارکنان خود را در حال حاضر زندگی می کنند وجود دارد.

بیرونی نیویورک می تواند شهرs بهترین دفاع در برابر یک پرواز به حومه Lusskin گفت.

صاحبخانه ها و توسعه دهندگان را برقرار انواع استراتژی به دنبال دفتر مستاجران برای بروکلین و کوئینز.

صنعت شهرستان می گوید آن است که باز به اجاره از هر طول که می خواهید به شرکت را تنها در کوتاه مدت تصمیم گیری در حالی که این بیماری همه گیرs عواقب طولانی مدت مرتب شده اند.

مستاجر هستند درخواست ما می توانیم حرکت جایی برای یک سال یا دو ؟ گفت: لیزینگ مدیر Kathe تعقیب که اجازه می دهد تا شرکت ها را به فضای بیشتر یا کمتر به عنوان مورد نیاز است.

اما اگر کار از خانه تجربه همه گیر ثابت می تواند طولانی مدت و شرکت هایی مانند Facebook باقی می ماند متقاعد شده است که در نهایت نیمی از نیروی کار انجام خواهد شد که وجود دارد به سادگی ممکن است بدون نیاز به اضافی ،

اگر millennials و خانواده های جوان که رفتند به بروکلین و کوئینز تصمیم گیری این شهر است و دیگر برای آنها استدلال برای اینکه قرار دارد که در آن استعداد است تبخیر شده بود.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>