جدید دفاتر خارج از منهتن بستگی هزاره شیوه زندگی پس از Covid-19

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

بعد از این سال جدید از 500 ، 000 فوت مربع ساختمان اداری باز خواهد شد در مرکز شهر بروکلین با آخرین فن آوری از جمله اثر انگشت اسکن گزینه های منحصر به فرد دستگاه های تهویه هوا برای مستاجران سقف بدون ستون و بدون دکمه های آسانسور. یکی Willoughby, مربع, گفت توسعه دهنده موریس جروم مناسب ساختمان برای پست-همه گیر جهانی در محل مناسب.

در ضمن در کوئینز یک کنسرسیوم متشکل از چهار توسعه دهندگان کار بر روی یک طرح پیشنهادی برای شهرستان لانگ آیلند اسکله اموال هنگامی که برنامه ریزی شده برای آمازون دوم ستاد بازنگری شده طرح خود را برای افزایش مقدار از فضای اداری به 5 میلیون یا 6 میلیون فوت مربع در اعتقاد به این که طبیعی جدید را وادار خواهد کرد که شرکت ها برای قرار دادن نزدیک به جایی که کارکنان خود را زندگی می کنند.

“شرکت نیاز به استعداد و نیاز بود که در آن استعداد است” گفت: MaryAnne Gilmartin که سال ها صرف کار بر روی توسعه بروکلین است و در حال حاضر بخشی از ملکه کنسرسیوم. “استعداد که عمدتا در منطقه و به خصوص بروکلین و کوئینز.”


توسعه دهندگان و کارگزاران و رهبران کسب و کار می گویند این بیماری همه گیر ساخته شده است که این مورد برای جابجایی کارکنان به بروکلین و کوئینز قوی تر از همیشه. این روند بلند مدت برخی از شرکت ها به خصوص به اصطلاح نوآوری در اقتصاد شرکت های در حال حرکت به این دو بخش به شیر جوان و با استعداد حرفه ای که زندگی می کنند وجود دارد در حال حاضر تبدیل به بهترین راه برای این شهرستان به منظور توسعه کسب و کار اضافی ولسوالی های است که می تواند رفت و آمد و اجازه می دهد تا بسیاری از کارکنان به پیاده روی یا دوچرخه سواری. البته فضای بسیار ارزان تر از در منهتن و تجدید جابجایی و برنامه کمک های تشویقی در بودجه تصویب در بهار کاهش اجاره با اضافی $10 به $15 فوت مربع.

آنها لازم نیست که هر گونه اجاره و در عین حال برای اثبات نقطه نظر خود را. مهم تر برنامه های خود را بستگی دارد دو مهم مفروضات. یکی این است که کار از خانه را کاهش نمی دهد تقاضا برای فضای اداری به طوری که هیچ فضای جدید مورد نیاز است. دیگر این است که نسل وای و خانواده جوان که تبدیل بروکلین و کوئینز باقی می ماند متعهد به شهرستان و همه گیر اقتصادی و خاموش کردن ساخته نشده و این گروه بیشتر علاقه مند به در حال حرکت به سمت حومه شهر و یا فراتر از آن.

بروکلین به ویژه در حال حاضر تاسیس خود را به عنوان یک خانه را به فناوری و شرکت های رسانه ای با هر دو آنلاین و صنعت فروشنده Etsy و معاون رسانه ای مستقر وجود دارد. بروکلین نیروی دریایی حیاط و صنعت شهرستان را ساخته اند خود را به مقصد به صورت یک ترکیب نوآورانه شرکت های تولید, طراحی, شرکت, فیلم, استودیو ها و تیم های ورزشی از جمله NBA بروکلین نتز.

“شرکت کشف شد اسکله با قیمت مناسب, مکان های بیشتر فضای سبز و کوتاه تر رفت و آمد قبل از همه گیر” گفت: اندرو کیمبال مدیر اجرایی صنعت شهرستان است. “این است که ما لیزینگ مدل.” صنعت شهرستان می گوید آن است که نزدیک به امضای قرارداد با یک شرکت است که در حال برنامه ریزی برای حرکت به هادسون مربع محله قبل از کارکنان خودداری کردند در بازگشت به منهتن.

هزینه باقی مانده است یک کلید برای برگشتاندن شرکت. درخواست اجاره در صنعت شهرستان در حال کروشه حدود 30 فوت مربع با مرکز شهر بروکلین و شهرستان لانگ آیلند در مورد $50. تجدید درو اعتبار مالیاتی در بودجه دولت را فراهم می کند مالیات سالانه شکستن تا 3000 $در هر کارمند برای 12 سال کاهش موثر نرخ هر نقطه از $10 به $15 فوت مربع. متوسط درخواست اجاره تقریبا در تمام منهتن در سه ماهه اول سال 75 $در یک فوت مربع با مشوق های مالیاتی محدود بیشتر به مرکز شهر و محوطه هادسون.


همه گیر شده این گزاره بیشتر فوتی و فوری هر دو چون مردم با احتیاط از شلوغ رفت و آمد به منهتن و از آنجا که این شهر اظهار داشت: تعهد در هر دو بلومبرگ و د Blasio دولت به پنج قصبه اقتصاد تبدیل شده است و حتی بیشتر از یک ضرورت است.

برای مثال فروش کلید نقطه از مرکز شهر بروکلین است که بسیاری از مردم می تواند راه رفتن به کار خود گفت: مرکز شهر بروکلین همکاری رئیس جمهور رجینا Myer. هنگامی که کسب و کار شروع به دنبال فضایی در شهرستان لانگ آیلند اضافه LIC همکاری رئیس جمهور الیزابت Lusskin آنها کشف بسیاری از کارکنان خود را در حال حاضر زندگی می کنند وجود دارد. بیرونی نیویورک می تواند این شهر را بهترین دفاع در برابر یک پرواز به حومه Lusskin اضافه شده است.

صاحبخانه ها و توسعه دهندگان را برقرار انواع استراتژی به دنبال دفتر مستاجران برای بروکلین و کوئینز.

صنعت شهرستان می گوید آن است که باز به اجاره از هر طول که می خواهید به شرکت را تنها در کوتاه مدت تصمیم گیری در حالی که در دراز مدت عواقب ناشی از این بیماری همه گیر در حال مرتب کردن. “مستاجر هستند درخواست ‘ما می توانیم حرکت جایی برای یک سال یا دو؟’ “گفت: لیزینگ مدیر Kathe تعقیب که اجازه می دهد تا شرکت ها را به فضای بیشتر یا کمتر به عنوان مورد نیاز است.

اما اگر کار از خانه تجربه همه گیر ثابت می تواند طولانی مدت و شرکت هایی مانند Facebook باقی می ماند متقاعد شده است که در نهایت نیمی از نیروی کار انجام خواهد شد که وجود دارد به سادگی ممکن است بدون نیاز به اضافی ،

اگر millennials و خانواده های جوان که رفتند به بروکلین و کوئینز تصمیم گیری این شهر است و دیگر برای آنها استدلال برای اینکه قرار دارد که در آن استعداد است تبخیر می شود.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>