طرح جدید هل را به فضای باز ناهار خوری دائمی

یک برنامه برای کمک به این شهر کسب و کارهای کوچک—ویژه رستوران ها—ساخت لیبرال تر غذاخوری سیاست دائمی رونمایی شد دوشنبه.

“ما در حال تلاش برای حفظ یک احساس فوریت وجود دارد که ما نیاز به اقدام صورت گرفته در اسرع وقت” جسیکا گفت: واکر رئیس جمهور از منهتن اتاق بازرگانی است. “این طرح با هدف به معنی اقدامات گرفته است که می تواند واقعا کمک به کسب و کارهای کوچک در حال حاضر.”

اتاق همراه با Councilman کیت قدرت و نیویورک مهمان نوازی داد منتشر شده یک گزارش با توصیه هایی در مورد چگونگی کمک به این شهر کوچک-کسب و کار جامعه.


با توجه به قدرت های مشخصه از این طرح را در شهرستان نوپای فضای باز ناهار خوری طرح دائمی است. این برنامه آغاز شد که در ماه ژوئن به تازگی چراغ سبز از شهردار, بیل د Blasio به ادامه حداقل تا اکتبر.

بسیاری از قوانین و مقررات دست و پا گیر که قبلا درگیر با اعطای عمومی-ناهار خوری جواز کارآمد در این تابستان اجازه می دهد تا رستوران به عنوان بسیاری که ممکن است فرصتی برای خدمت به مشتریان در صندلی موقت خارج است.

قدرت می خواهد به ترتیب یک بخش دائمی از این شهر چشم انداز است.

“ما در حال گفت ناهار خوری در یک موفقیت است و من شنیده ام از کسب و کار و نیویورکی ها که می گویند باید آن را دائمی,” او گفت:. “پس بیایید شروع به صحبت کردن در مورد آنچه که یک برنامه بلند مدت برای که خواهد بود و راه برای استفاده از فضای محله ما کسب و کار.”

این طرح همچنین خواستار استفاده از آینده فدرال محرک پول برای کمک به کسب و کارهای کوچک است که می تواند نشان می دهد زیان درآمد از Covid-19.

“اگر این شهر به اندازه کافی خوش شانس برای دریافت بودجه فدرال پس از آن ما می خواهم برای دیدن برخی از بخشی از آن برگزار شد بیش از یک تجاری اجاره امداد برنامه برای قرار دادن مردم بازگشت به کار” قدرت گفت که کمک خواهد آمد در قالب کمک های بلاعوض و یا کم به صفر-بهره وام.

یکی دیگر از اجاره های مربوط به جنبه های این برنامه را به طور موقت لغو منفور تجاری مالیات بر املاک و مستغلات است که فقط به منهتن کسب و کار زیر 96 خیابان. فروشگاه ها و مغازه ها در معرض اضافی 4% مالیات بر اجاره, یک, که طرح نویسندگان استدلال می کنند باید چشم پوشی در دوران بحران اقتصادی است.

“آنها مطمئنا درد و رنج به خاطر ما از دست داده اند ترافیک پا” واکر گفت: صحبت از قصبه کوچک کسب و کار. “این کاهش به دلیل مردم در ادارات و گردشگری تعطیل است.”

این طرح همچنین خواستار تجدید نظر در جریمه ها و هزینه های تحمیل شده بر شرکت ها و رستوران های این شهر است.

“ما می گوییم به فضل دوره'” قدرت گفت. “برخی از جریمه یک واحد تجاری مبلغ بنابراین هدف در پایان کم از این طیف هستند و برخی جریمه که حس را ندارد.”

دیگر تغییرات این طرح خواستار عبارتند از: حصول اطمینان از که کسب و کار-وقفه ادعا بیمه پوشش Covidمربوط به ضرر و زیان استفاده از فدرال کمک به حمایت از برادوی تئاتر و موسیقی مستقل سالن در حال گسترش دستمزد-برنامه یارانه و گسترش کمک های مالی به کارگران ثبت نشده.

“در حالی که سیاست های مفید به صورت جداگانه خود به خود زمانی که تصویب هم آنها بیشترین تاثیر را برای حمایت از ما, محلی, رستوران ها, کافه ها و دیگر کسب و کار در طول این مدت تلاش” گفت: اندرو Rigieمدیر اجرایی شهر نیویورک مهمان نوازی داد.

این شهر کوچک کسب و کار و چشم انداز تیره و تار است. تنها 19 درصد از کسب و کار پرداخت اجاره بها در ماه ژوئن و در شهرستان نرخ بیکاری است و در 20 درصد این گزارش گفت:.

برنامه های کاربردی برای فدرال چک حفاظت برنامه بودجه و اعتبار برای کسب و کارهای کوچک Aug. 8. کنگره است که بحث که آیا برای گسترش 600 دلار در هر هفته فدرال بیکاری پرداخت یک بحث است که می تواند عمده انشعابات برای کسب و کارهای کوچک.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum kameralı su tesisatçısıinstagram takipçi satın alMobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1xbetNovagra