انتشار جدید نشان می دهد که قدرت از ماموریت زیستی را Tapestri پلت فرم برای پیگیری حداقل باقی مانده بیماری های مرتبط با سرطان عود

Category: وب وایر Comments: No comments

ماموریت Bio Inc., پیشگام در بالا-توان تک-تلفن multiomics و تجزیه و تحلیل DNA امروز اعلام کرد که انتشار یک مطالعه نشان دادن قدرت خود Tapestri® پلت فرم برای کمک به شناسایی و مشخص عود-رانندگی سلول. تعیین توالی بیش از 300 ، 000 سلول های 38-نمونه مطالعه led توسط راوی Majeti, M. D., Ph. D. و تیم او در دانشگاه استنفورد منتشر شده و در خون پیشرفت. این اولین مطالعه با استفاده از تک سلولی تجزیه و تحلیل DNA برای پیگیری حداقل/قابل اندازه گیری باقی مانده بیماری (MRD) ارزیابی لوسمی ميلوئيدی حاد (AML) بیماران را نشان می دهد و وعده های اولیه برای استفاده به عنوان یک نشانگر در کارآزمایی های بالینی با هدف خاص بدخيمیهای خونی.

اکثر بیماران مبتلا به AML به بهبودی با شیمی درمانی و در عین حال عود نرخ بالا باقی می ماند. شواهد نشان می دهد که MRD است که فاکتور خطر مستقل برای عود و ضروری است برای هدایت تصمیم گیری درمان. اخیرا FDA نهایی راهنمایی برای استفاده از MRD در مطالعات بالینی با تاکید بر نیاز به تشخیص قبل از لوسمی سلول های لوسمی سلول. در حالی که عمده توالی می تواند فعال MRD تشخیص بالینی اهمیت محدود است با توجه به دشواری در تشخیص انواع سلول. تک سلولی تعیین توالی می تواند نه تنها به صراحت افتراق بین این دو تلفن انواع, اما همچنین می تواند شناسایی نادر کلون است که می تواند درایو بیماری عود.

به آدرس این محدودیت ها و به دست آوردن بینش بی سابقه ای به MRD محققان در دانشگاه استنفورد اهرمی ماموریت زیستی را Tapestri پلت فرم به منظور بررسی کلونال پویایی AML با طولی نمونه های جمع آوری شده در تشخیص بهبودی و عود. این Tapestri پلت فرم تک سلولی تجزیه و تحلیل DNA قادر به میخواهم بخش عمده ای ترتیب داده و همچنین تعیین کلونال معماری و جهش رويدادی در هر نقطه — بینش است که می تواند در خدمت به عنوان نشانگرهای زیستی در توسعه بیشتر موثر درمان.

این مطالعه نتیجه می گیرد که تک سلول DNA توالی ممکن است کمک به اطلاع رسانی به بیمار-درمان خاص تصمیم گیری در AML. “توانایی های منحصر به فرد از تک سلولی توالی به ارائه اطلاعات در جهش co-بروز و لوسمی ناهمگونی تحول است برای ارزیابی MRD; این داده ها نشان می دهد در اوایل بالقوه در کاربرد بالینی از توان بالا تک سلول توالی DNA برای این نرم افزار گفت:” منجر نویسنده اسیری Ediriwickrema, M. D., از, Stanford School of Medicine.

ما در حال گسترش محدودیت های فله توالی که ما به ارمغان می آورد و نزدیک به درک چگونه کلون در سرطان خون, تکامل” گفت: Charlie نقره ای, مدیر عامل شرکت ماموریت زیستی. “با ما Tapestri پلت فرم ما هیجان زده به تجهیز مشتریان ما با بهترین ممکن است بینش به طوری که آنها می تواند در ارائه درمان مناسب به بیماران خود را.”

این اطلاعیه می آید بر روی پاشنه از ماموریت زیستی را توسعه های اخیر به همراه چند omics راه اندازی این صنعت اولین و تنها قابلیت تشخیص DNA و پروتئین تغییرات به طور همزمان از همان سلول در آن Tapestri پلت فرم برای بهبود رزولوشن MRD در علاوه بر این به کلید مشارکت با LabCorp و Onconova درمان به اهرم پلت فرم برای کارآمد تر از آزمایش های بالینی.

کامل مطالعه کارشناسی می توان در اینجا یافت نشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ماموریت زیستی و چگونه آن را در حال حرکت دقت طب جلو, بازدید missionbio.com.

در مورد ماموریت زیستی

ماموریت زیستی ارائه هدفمند راه حل برای بالا تاثیر برنامه های کاربردی با Tapestri پلت فرم. این Tapestri پلت فرم است که این صنعت اولین و تنها تک سلول چند omics پلت فرم را قادر می سازد ژنوتیپ و فنوتیپ از همان سلول و دقیق تشخیص ناهمگونی در پیشرفت بیماری و پاسخ به درمان. نرم افزار مناطق شامل خون و سرطان تومورهای جامد و ویرایش ژنوم اعتبار. شرکت Tapestri پلت فرم نیز مفتخر به عنوان یک بالا 10 نوآوری 2018 توسط دانشمند و همچنین مورد استفاده توسط محققان در مرکز سرطان دکتر اندرسون (MDACC) برای بزرگترین تک سلولی مطالعه تکمیل و به روز است. با ماموریت زیستی محققان بسیار حساس و هدفمند و برنامه ریزی راه حل برای حرکت دقیق پزشکی رو به جلو است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>