ژنو در 17 فوریه سال 2020 – معرفی ویژگی های جدید به داده ها امن مبادلات در به طور فزاینده تهاجمی زمینه های STMicroelectronics STSAFE-A110 عنصر امن محافظت می کند و مصرف کننده صنعتی دستگاه های متصل در اینترنت اشیاء (IoT) جلوگیری از جعل و تقلب از محصولات واقعی از شدت اطمینان از صحت خود را.
 
STSAFE-A110 ارائه می دهد دولت از هنر گواهی حفاظت و دسترسی به امن بارگذاری ابر اعتبار برای ارائه به انبوه ثبت IoT دستگاه و اطمینان از تنها دستگاه های مجاز می توانید دسترسی به خدمات آنلاین. این انتقادی امن شخصی می تواند انجام شود در امن ST کارخانه بدون هیچ هزینه اضافی به صورت سالانه مقادیر بیش از 5000 واحد به شدت ساده و حفاظت از دستکاری داده های مخفی در IoT دستگاه های تولید.
 
این دستگاه ویژگی های جاسازی شده و امن سیستم عامل و مبتنی بر سخت افزار است که گواهی مشترک معیارهای ارزیابی تضمین سطح 5+ (EAL5+). هر واحد همراه با منحصر به فرد شناسایی و گواهی X. 509 است که ایدز امن اتصال دستگاه.
 
علاوه بر این, ST آخرین عنصر امن یکپارچه با STM32Cube توسعه اکوسیستم به سرعت ثبت شده در جدید STM32 طرح نیاز به اعتبار و امن-قابلیت اتصال به. X-NUCLEO-SAFEA1 گسترش تخته پرش-شروع توسعه است و آماده برای استفاده با هر STM32 Nucleo توسعه مدیره و رایگان X-مکعب-SAFEA1 و X-مکعب-SBSFU بسته های نرم افزاری.
 
برنامه های کاربردی معمولی برای STSAFE-A110 شامل حفاظت از نام تجاری برای قطعات مانند مواد مصرفی و لوازم جانبی و یا قدرت-ابزار باطری و اعتبار ابر متصل IoT دستگاه های مانند تلوان ماشین آلات و ادوات کشاورزی یا محیط زیست سنسور.
 
ارائه شده در SO8N و لالیک-بسته بندی STSAFE-A110 در حال حاضر در دسترس در نمونه های با حجم تولید برنامه ریزی شده برای پایان ماه فوریه سال 2020 است. به صورت سریع و آسان ارزیابی قبل از شخصی و عمومی نمونه و STM32 گسترش تابلوهای نیز خواهد شد به طور مستقیم در دسترس از طریق eDistribution قابل دسترس در www.st.com. برای حجم سفارشات و شخصی خدمات لطفا تماس بگیرید ST دفتر فروش.
 
لطفا www.st.com/stsafe-a برای اطلاعات بیشتر.
 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de