مطالعه جدید میریزد نور بر 100 میلیون آمریکایی که رأی نمی دهند دیدگاه های سیاسی خود را و آنچه آنها فکر می کنم در مورد 2020

عنوان اصلی فصل گرم و رای دهندگان رأی دهی در این انتخابات ریاست جمهوری سال, بزرگترین بلوک از رای دهندگان این است که یک گروه از آمریکایی ها که هیچ سیاستمدار اتحاد نظرسنجی که به ندرت اعمال خود را اساسی مدنی قانون – کسانی که مزمن رأی نمی دهند. در تلاش برای درک بهتر شهروندان که رای نمی دهند و چالش های مشارکت سیاسی جان S. and James L. نایت بنیاد امروز منتشر شد یک مطالعه برجسته که به نظر می رسد در 100 میلیون آمریکایی که واجد شرایط برای رای دادن اما نمی.

100 میلیون ویدئو مبین

اولین از نوع خود مطالعه “100 میلیون پروژه: داستان ناگفته آمریکا غیر از رای دهندگان,” بررسی 12,000 افرادی که به صورت مزمن رای دهید – کسانی که ثبت نام برای رای دادن و یا رای دادند و تنها یک بار در شش ملی انتخابات است. این مطالعه به بررسی عدم رای دهندگان در سراسر کشور و در سراسر طیف سیاسی در هر سطح تحصيلات و درآمد و از هر قدم از زندگی از نظر سن و نژاد و جنسيت و وابستگی مذهبی با جدا کردن نمونه ها در کلید میدان نبرد متحده است. برای مقایسه اهداف 1,000 فعال رای دهندگان و 1000 18 – 24 ساله شهروندان واجد شرایط بودند نیز مورد بررسی.

مطالعه رکود معمولا برگزار شد اسطوره ها در مورد عدم رای دهندگان و فراهم می کند بینش به همین دلیل آنها رأی نمی دهند و موقعیت خود را بر روی پلت فرم مسائل و رئیس جمهور تهمت و چگونه آنها را در تعامل با اخبار و سیاست است. یافته ها نشان می دهد بینش های مهم در عدم رای دهندگان و عوامل پشت خود متارکه:

  • غیر از رای دهندگان ایمان کمتر در سیستم انتخاباتی از رای دهندگان. غیر از رای دهندگان می گویند که آنها رای نمی دهند به دلایل بسیاری از جمله نه میل نامزدها و احساس رای خود را مهم نیست. در مقایسه با رای دهندگان آنها ایمان کمتر در سیستم انتخاباتی نمی احساس می کنند که اطلاعات کافی و به احتمال زیاد کمتر به فکر افزایش مشارکت در انتخابات خوب است برای کشور. آنها به احتمال زیاد به فکر می کنم “سیستم تقلب است.”
  • تقسیم آرا در سال 2020 است. اگر غیر از رای دهندگان معلوم شد در سال 2020 غیر رای دهندگان نامزد تنظیمات نشان می دهد آنها را اضافه کنید تقریبا برابر سهم به کاندیداهای دموکرات و جمهوری خواه (33 درصد در مقابل 30 درصد بود) در حالی که 18 درصد گفت: آنها را برای رای دادن به یک شخص ثالث است.
  • به طور مساوی تقسیم بر مغلوب ساختن پیشی جستن. آنها بیشتر به طور مساوی تقسیم بر زمان مسائل سیاسی و رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن از آنچه قبلا تصور. پنجاه و یک درصد منفی نظر از مغلوب ساختن پیشی جستن در مقابل 40 درصد مثبت است. در حالی که غیر از رای دهندگان انحراف چپ در برخی از مسائل کلیدی مانند مراقبت های بهداشتی آنها کمی محافظه کارانه تر نسبت به فعال رای دهندگان در مهاجرت و سقط جنین.
  • غیر از رای دهندگان کمتر درگیر با اخبار و اطلاعات است. آنها مصرف کمتر, اخبار, بیشتر احتمال دارد به طور تصادفی “دست انداز” اخبار و نه به دنبال آن به طور فعال و به احتمال زیاد به می گویند که آنها احساس نمی آگاهانه به اندازه کافی برای تصمیم گیری به چه کسی رای دهید.
  • واجد شرایط Gen Z رای دهندگان می گویند آنها کمتر علاقه مند به سیاست و 2020 انتخابات از عدم رای دهندگان. آمریکایی ها در سنین 18 تا 24 کمتر علاقه مند به سیاست و کمتر آگاه است. آنها در گروه سنی حداقل به احتمال زیاد به می گویند که آنها رای خواهد داد در سال 2020 و 38 درصد می گویند که آنها نمی باید اطلاعات کافی برای تصمیم گیری به چه کسی رای دهید.

“صد میلیون آمریکایی مصرانه نشستن مرکزی دموکراتیک عمل می کنند. ما نباید قضاوت آنها را; ما باید آنها را درک و گفت:” سام Gill معاون ارشد رئیس جمهور و رئیس برنامه افسر در نایت پایه و اساس است. “این مطالعه ما به ارمغان می آورد چهره به چهره — برای اولین بار — با کسانی که قطع احساس ما از روند سیاسی. اگر ما در مورد مراقبت از آینده دموکراسی ما, ما باید یک تعهد به درک بهتر ما و دوستان و همسایگان و اعضای خانواده را انتخاب کنید که به نشستن انتخابات است.”

این ملی بررسی های انجام شده از ماه ژوئیه تا اوت 2019. یک نمونه نماینده از هر دو ثبت شده و ثبت نشده غیر از رای دهندگان (4,000 کل) کشیده شد و رای گیری تاریخ تایید با استفاده از رای دهندگان فایل داده ها. یک نمونه جداگانه از 800 نوسان دولتی غیر از رای دهندگان — 8,000 کل در هر یک از 10 میدان نبرد متحده — مورد مطالعه قرار گرفت در ویسکانسین, ویرجینیا, پنسیلوانیا, نوادا, مینه سوتا, میشیگان, گرجستان, فلوریدا و آریزونا.

نظرسنجی ها و گروه های تمرکز انجام شد توسط سیاسی رای گیری شرکت Bendixen Amandi در همکاری با دانشمندان علوم سیاسی Yanna Krupnikov از دانشگاه استونی بروک و Eitan هرش از دانشگاه تافتز. این بزرگترین نظرسنجی از عدم رای دهندگان است که انجام شده و فراهم می کند تنها اعتماد ملی مجموعه داده مورد عدم رای دهنده دیدگاه های سیاسی بالا مسائل و چالش ها با رای گیری.

این مطالعه تعریف “غیر از رای دهندگان” را به عنوان کسانی که شرکت کرده اند در یک یا کمتر از گذشته شش ملی انتخابات معنی آنها رای داده اند حداکثر تنها یک بار در 12 سال گذشته. آن را در بر داشت که غیر از رای دهندگان کمتر تحصیل هستند فقیر و بیشتر احتمال دارد به اقلیت های تک و زنان است. شصت و دو درصد نه یک مدرک دانشگاهی و 20 تا 25 درصد کمتر از 50000 دلار در سال است. شصت و پنج درصد سفید هستند – در مقابل 15 درصد اسپانیایی و 13 درصد و 53 درصد زنان هستند.

“غیر از رای دهندگان هستند که از وسط به دو نیم اضافه کردن نزدیک به سهام مساوی به هر دو حزب دموکرات و جمهوری خواهان. این مجموعه تا یک سناریو برای سال 2020 در کدام سمت است که بیشتر موثر در گرفتن رای – و مهمتر تبدیل کردن رای دهندگان جدید – که به احتمال زیاد برای استفاده در ماه نوامبر” هرش گفت. “وجود دارد که حوزه در هر دو طرف در انتظار فعال شود.”

در مورد John S. and James L. نایت بنیاد
نایت بنیاد ملی بنیاد قوی محلی ریشه. سرمایه گذاری ما در روزنامه نگاری در هنر و در موفقیت شهرستانها که در آن برادران John S. and James L. نایت پس از انتشار روزنامه. هدف ما این است که برای پرورش مطلع و درگیر جوامع که به اعتقاد ما ضروری برای یک دموکراسی سالم. برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید kf.org.

جان S. and James L. نایت بنیاد منتشر شده این قطعه به عنوان بخشی از 100 میلیون پروژه. این بنیاد را تایید نکرده و هر نامزد و یا حزب سیاسی. این پشتیبانی از تمام تلاش ها برای آموزش غیر رای گیری آمریکایی ها در مورد مسائل پیش روی جوامع و ملت و حق رای برای نامزدها و طرح های خود را انتخاب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید