فناوری جدید راه اندازی می خواهید به بازسازی شرکت کارت

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

برای چند دهه, شرکت, کارت های اعتباری بودند خسته کننده صنعت تحت سلطه پول-رنگی AmExes پیش فرض انتخاب برای ناهار قدرت و مشتری شام در سراسر جهان است.

در حال حاضر ناوگان غنی بودجه راه اندازی می خواهد به تغییر است. سرمایه گذاران و سرمایه گذاران دیگر ریخت بزرگ پول به یک گروه رو به رشد شرکت هایی که کارت های اعتباری برای کسب و کار. که شامل بیش از 1 میلیارد دلار در بودجه و بدهی فقط برای سه startups: کارت-سازان شیب دار, Divvy و سه ساله Brex Inc., که ارزش در تابستان گذشته در یک چشم آبیاری $2.6 میلیارد دلار با توجه به PitchBook داده است.

تازه بهره در صنعت می آید به عنوان American Express Co.—رهبر بلامنازع در بازار—revamps آن شرکت کارت, نمونه کارها, بالا بردن هزینه های خود به کارت های این هفته پس از اضافه کردن مزایای برای بارگذاری و هیلتون باقی می ماند. Accenture تخمین می زند که به طور کلی هزینه های کسب و کار کارت های اعتباری در آمریکا به صعود $1.1 تریلیون دلار در سال 2024 از $625 میلیارد دلار در سال 2019.


AmEx با یک دلار و 92 میلیارد ارزش بازار بزرگترین صادر کننده از کارت های تجاری در جهان است و روابط با تقریبا دو سوم از فورچون جهانی 500. آن را نیز بزرگترین صادر کننده کارت به کسب و کارهای کوچک در ایالات متحده آمریکا “بدیهی است که AmEx عظیم و دژ محکم گفت:” لیزا الیس یک تحلیلگر در MoffettNathanson. “من می خواهم مشخص کردن بازیکنان جدید در حال حاضر به عنوان بر روی صفحه نمایش رادار و نه نگرانی برای AmEx نشده است.”

Brex تاسیس در سال 2017 آغاز شده و با معرفی یک محصول با هدف دیگر راه اندازی است. شرکت های جدید آن گفت: اغلب به سختی سنتی کارت های شرکت های بزرگ خود را به دلیل عدم سابقه اعتباری. به جای سابقه اعتباری Brex مانیتور چقدر پول مشتریان خود را در حساب های بانکی خود را به صورت روزانه. اگر آنها را به خوبی تامین می شود با پول نقد در دست Brex معتقد است که آنها به احتمال زیاد قادر به پرداخت بدهی کارت اعتباری خود را.

هر چند Brex رفته پس از یک نسبتا تو رفتگی در دیوار تکه از بازار می خواهد آن را در امریکن اکسپرس به طور مستقیم. “ما همیشه در رقابت با AmEx” گفت: Henrique Dubugras, Brex 24 ساله از بنیانگذاران. Dubugras و سرمایه گذاران خود که شامل Peter Thiel و کلاینر پرکینز, دیجیتال, رشد, صندوق معتقدند تکنولوژی زرنگ و دانا رقابت می تواند شل شرکت را نگه دارید در بازار است. “ما دست کم نگیرید, AmEx, هر چند. ما آگاه هستید ما در حال اندازه گیری ما به دنبال.”

Dubugras خود توضیح داد استراتژی شرکت در یک جلسه در اوایل سال جاری در یک کافه Brex استیجاری است و در عمل در سان فرانسیسکو پارک جنوبی یک سرمایه hub. پوشیدن Brex-مارک تی شرت Dubugras گفت که در حالی که بخش عمده ای از مشتریان خود در حال راه اندازی آن تلاش ها را بیشتر تاخت و تاز با تجارت الکترونیک شرکت ها و علوم زندگی شرکت است. حتی کافه یک مثال از تنوع.

Brex که مطرح است در مورد $317 میلیون دلار سرمایه و بودجه با توجه به PitchBook اطلاعات بیشتر در بدهی سرمایه—کشیده شده بود برخی از سوالات در مورد آن تصمیم به اب شلپ شلپ کردن در خدمات غذایی. کافه منو شامل مواد تشکیل دهنده مانند “دودی انگور” و “béarnaise aioli.” اما Dubugras اشاره کرد که امریکن اکسپرس نیز به اجرا در سالن فرودگاه و یکی از سرمایه های مالی شرکت است و کافه ها در تعدادی از شاخه های خود را. “ما در خدمت راه اندازی این هسته از راه اندازی جامعه در سان فرانسیسکو بنابراین داشتن یک سالن و کافه در اینجا ساخته شده حس” Dubugras گفت. (شرکت آب سر آشپز از پرداخت, راه اندازی, راه راه, Inc.)

Brex یکی از با ارزش ترین سرمایه گذاری-بودجه کارت راه اندازی در حال حاضر, اما آن را به دور از تنها یک. سطح شیب دار مستقر در نیویورک است که تنها یک سال و به تازگی جذب حدود 25 میلیون دلار در بودجه از بنیانگذاران صندوق و دیگران. در علاوه بر این به ارائه, شرکت, کارت, سطح شیب دار می تواند با استفاده از پرداخت اطلاعات برای پیدا کردن کار برکنار شده و صرف هزینه در این شرکت آن را با این نسخهها کار میکند—چنین به عنوان نرم افزار اضافی اشتراک و یا پرداخت به صورت جداگانه سند سازی حساب. “هر کسی که در یک شرکت بزرگ می تواند به شما بگوید که وجود دارد مقدار زیادی از زباله گفت: سطح شیب دار از بنیانگذاران اریک Glyman, 29.

قسمت کردن بر اساس در لحی یوتا—آوریل گذشته مطرح 200 میلیون دلار از شرکت همکاران بینش همکاران و دیگران و امن است میلیون ها نفر بیشتر در سرمایه بدهی. علاوه بر آن شرکت های بزرگ کارت Divvy ارائه می دهد هزینه اضافی و ابزار است که آن را آسان تر برای کارکنان و افراد مسئول از کسب و کار حساب برای پیگیری هزینه های.

امریکن اکسپرس گرفته شده اطلاع از سربازان ارتش در رقابت است. “ما قطعا دیدن این جدید راه اندازی” گفت: آنا Marrs رئیس شرکت تجاری جهانی واحد خدمات. “است که به ما یادآوری می کند که ما نیاز به نگه داشتن نوآوری.”

در اکتبر امریکن اکسپرس معرفی کارت جدید برنامه ساخته شده برای راه اندازی است. مانند Brex آن آغاز شده است با استفاده از فن آوری های جدید است که اجازه می دهد تا آن را به یک شرکت موجودی بانکی به عنوان بخشی از روند اختصاصی. و کارت های اعتباری و غول پیکر است نورد از سیستم های جدید به صورت خودکار یک کسب و کار کوچک پرداخت به تامین کنندگان — یک فرایند است که به طور معمول شامل نوشتن چک و ردیابی کردن اطلاعات فاکتور.

به عنوان کارت اعتباری راه اندازی صعود رقابت در حال کار به عنوان در نظر گرفته شده گفت: Frank Martien یک مدیر عامل در شرکت Accenture. “ما در واقع رقابتی پاسخ از بازیکنان بزرگ است.” که در نهایت معنی گزینه های بیشتر برای شرکت های کوچک و بیشتر درگیری های پیش رو برای امریکن اکسپرس و تازه بدوران رسیده رقبا.

امریکن اکسپرس ممکن است در یک موقعیت به نگرانی در حال حاضر, اما Dubugras پیش بینی بعد خواهد آمد. “من فکر نمی کنم آنها ما را دوست بسیار است,” او گفت:.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>