شعب بانک ها در حال سازندگان: در حال سریعتر رای در منطقه نیویورک در حالی که بیشتر مصرف کنندگان به نوبه خود به برنامه های تلفن همراه برای کسب و کار.

تعداد شاخه های کاهش 6.8 درصدی در 12 ماه منتهی به ماه ژوئن در مقایسه با 2.2 درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل از آن تحقیقات توسط جونز لانگ LaSalle, Inc. را نشان می دهد. آن بود که بالاترین نرخ در میان تمام بازارهای ایالات متحده در این مطالعه که با استفاده از داده ها از شرکت بیمه سپرده فدرال.

این منطقه—از جمله شهر نیویورک و حومه آن و قطعات نیوجرسی—”بسیار متراکم شهری بازار در اکثر موارد زیادی وجود دارد از پتانسیل تقلید از شعب بانک” گفت: Walter Bialas مدیر تحقیقات در JLL. ترکیب و ادغام در صنعت و افزایش برنامه های تلفن همراه است که اجازه می دهد بانکی در هر کجا و در هر زمان نیز منجر به کاهش در آجر و ملات عرض است.


در سراسر کشور شعب بانک ها شده اند در کاهش از سال 2009 پس از رسیدن به اوج در تقریبا 100,000. بیش از 13,200 شاخه را توقیف در دهه گذشته با این صنعت تغییر به دیجیتال, سیستم عامل, JLL گفت.

بالا 25 بانک در ایالات متحده بیش از دو برابر سرعت خود را از بسته شدن در سه سال گذشته با توجه به گزارش. این نرخ ممکن است افزایش بیشتر ملک اجاره منقضی ترک صاحبخانه با فضای خالی را پر کنید.

حتی با کمتر از املاک و مستغلات کسب و کار در حال رشد است برای بانک ها. سپرده در سراسر کشور افزایش یافت 4.1 ٪ به $12.8 تریلیون در 2019, JLL گفت. جدید عرض اغلب کوچکتر با تکنولوژی مدرن است.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net