نیویورک ممنوع اصلی تجمعات در تلاش برای مهار ویروس

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

گردهمایی با بیش از 500 نفر را به طور موقت ممنوع در نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت: زمانی که اعلام یکی از چندین “چشمگیر اقدامات” شامل coronavirus.

فرماندار گفت: این ممنوعیت خواهد شروع برای بسیاری از مکان ها در 5 p. m. روز شنبه, هر چند کومو گفت: آن را نمی شود به مدارس و بیمارستان ها و خانه های سالمندان و توده های حمل و نقل.

این ممنوعیت برای برادوی تئاتر شروع می شود 5 p. m. روز شنبه و در اثر از مارس 12, با توجه به بیانیه ای از برادوی لیگ یک سازمان تئاتر صاحبان و تولید کنندگان است.


“ما در حال حاضر صحبت شده به برادوی تئاتر و آنها در حال آگاه باشید که ما در حال رفتن به انجام این کار” کومو گفت.

این ممنوعیت می آید به عنوان برخی از شهر نیویورک محترم ترین نهادهای فرهنگی پنج شنبه اعلام کرد آنها به طور موقت تعطیل به دلیل coronavirus از جمله Metropolitan Museum of Art, the Metropolitan Opera و کارنگی هال.

“ملاقات اولویت است که برای محافظت و حمایت از ما کارکنان و داوطلبان و بازدید کنندگان” دانیل وایس موزه رئیس جمهور و رئیس اجرایی در بیانیه ای گفت:. موزه را سه مکان شروع جمعه. هیچ تاریخ برای بازگشایی داده شد.

اپرا شرکت گفت: اجرای برنامه لغو شده است از طریق 31 مارس است. کارنگی هال نیویورک همچنین اعلام کرد که بسته شدن درهای خود را در نیمه شب دوشنبه به صورت تمام وقایع عمومی از طریق پایان ماه مارس.

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو اواخر روز چهارشنبه اعلام کرد که شهر نیویورک روز سنت پاتریک رژه خواهد بود به تعویق افتاد و برای اولین بار در آن 258 سال سابقه. نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio بعد توییتی که رژه برگزار خواهد شد در آینده تاریخ “این که آیا آن را در گرمای تابستان یا در پاییز روشن روز است.”

کومو گفت: این شهرستان دارای 95 تایید COVID-19 مورد از پنج شنبه بعد از ظهر. وجود دارد بیش از 320 موارد ایالت با بزرگترین خوشه ای در حومه شهر نیو راشل در شمال شهر نیویورک است.

این ویروس باعث می شود تنها خفیف یا متوسط علائمی مانند تب و سرفه برای بسیاری از مردم, اما برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه و مرگ است.

اکثریت قریب به اتفاق مردم بهبود می یابند. با توجه به سازمان بهداشت جهانی افراد مبتلا به بیماری خفیف بهبود می یابند در حدود دو هفته در حالی که کسانی که با شدیدتر بیماری ممکن است سه تا شش هفته بهبود می یابند.

د Blasio در بیانیه ای گفت که دو مدارس دولتی که به اشتراک گذاری یک ساختمان در برانکس را برای 24 ساعت به دلیل یک دانش آموز آزمایش مثبت برای COVID-19.

اما شهردار گفت که او امیدوار است برای جلوگیری از اقدامات شدید مانند بستن شهرستان کل سیستم مدارس عمومی یا مترو.

“من معتقد است که ما باید مراقب باشید به از بین بردن مردم معیشت نیست برای از بین بردن این فرصت را برای ما بچه ها را در یک مکان امن یادگیری هر روز در مدرسه به او گفت:” در صبح روز پنج شنبه در ظاهر در سی ان ان. “و در عین حال ما قصد داریم به معرفی محدودیت های بیشتر و بیشتر است که ما قطعا رفتن به انجام این کار در شهر نیویورک امروز و فردا.”

شمال شهر در سخت-آمار جدید راشل استتار چادری سرباز گارد ملی کمک کرد توزیع مواد غذایی به ساکنان پنج شنبه.

مقامات دولتی در این هفته راه اندازی یک “در منطقه مهار” در حومه که در آن مدارس و خانه از عبادت در حال بسته در داخل یک مایل شعاع یک نقطه در نزدیکی یک کنیسه در ارتباط با خوشه. افرادی که نیست شخصا قرنطینه خواهد بود قادر به ترک خانه های خود و رفتن به محل کار و یا در جای دیگر. کسب و کار می تواند باز باقی می ماند و ساکنان و بازدید کنندگان به رایگان راه رفتن در اطراف.

به کومو دولت نمی گویند که چگونه بسیاری از نیروهای بسیج شدند.

هر چند موارد متمرکز در شهر نیویورک در منطقه تأیید شد, گزارش جدید در بخش هایی از دولت است. مقامات در روچستر گفت: اولین مورد شناخته شده در غرب نیویورک که بازدید کرده بود ایتالیا. این دانشگاه در آلبانی به حالت تعلیق در کلاس های پنج شنبه پس از یک دانش آموز آزمایش مثبت برای COVID-19 یکی از دو مورد جدید در شهرستان.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>