شهر نیویورک آسانسور مقررات منع رفت و آمد در اوایل زیر مسالمت آمیز تظاهرات

Category: آرکانساس Comments: No comments

نیویورک — New York شهرستان برداشته حکومت نظامی تحریک تظاهرات علیه خشونت پلیس جلوتر از برنامه یکشنبه پس از یک شب آرام و عاری از درگیری و یا غارت از فروشگاه لرزاند که شهرستان روز قبل.

“من می خواهم برای تشکر از همه کسانی که ابراز دیدگاه های خود را مسالمت آمیز” شهردار, بیل د Blasio گفت: صبح روز یکشنبه. “من تصمیم به پایان دادن به حکومت نظامی. و من امیدوارم که این آخرین بار ما همیشه نیاز به یک حکومت نظامی در شهر نیویورک است.”

در حالی که حکومت نظامی برداشته شد, شهردار گفت: تصمیم گیری تا به حال ساخته شده است و در عین حال در مورد اینکه آیا به لغو ممنوعیت وسایل نقلیه در منهتن جنوبی از 96 خیابانی پس از 8 p. m.

8 p. m. citywide مقررات منع رفت و آمد نیویورک برای اولین بار در دهه شده در اثر باقی می ماند از طریق حداقل چهار شنبه با مقامات برنامه ریزی برای بلند کردن آن را در همان زمان به این شهر وارد فاز اول بازگشایی پس از نزدیک به سه ماه از خاموش شدن ناگهانی به دلیل coronavirus.

این حرکت به دنبال پلیس شهر نیویورک عقب کشیدن در اجرای مقررات منع رفت و آمد شنبه نیز هزاران نفر به خیابان ها ریختند برای یک روز دیگر از راه پیمایی و تظاهرات را برانگیخت توسط مارس 25 مرگ جورج فلوید در دست پلیس مینیاپولیس.

تظاهرات مسالمت آمیز ادامه داد: روز شنبه با صدها نفر از معترضان بسیاری از آنها با پوشیدن ماسک راه رفتن را از طریق منهتن شعار “Black Lives Matter” و “جورج فلوید.” تظاهرات برنامه ریزی شده بود در سراسر شهر در طول روز و به شب.

گفت: پلیس دستگیر شده بود و فقط چهار نفر و صادر 24 دادگاه احضار در روز شنبه. وجود بیش از 2000 بازداشت شده از طریق صبح روز جمعه با بیشترین تعداد در آینده یکشنبه و دوشنبه هنگامی که صدها نفر دستگیر شدند که پلیس سعی در کنترل غارت در منهتن خرید مناطق.

بیش از دو ساعت پس از حکومت نظامی را گذرانده بودند شنبه شب گروه از تظاهرکنندگان در ادامه به مارس در منهتن و بروکلین, در حالی که پلیس نظارت آنها اما در زمان یک دست کردن روش.

سیاستمداران محلی و طرفداران آزادی های مدنی به نام به حال برای پایان دادن به 8 بعد از ظهر حکومت نظامی شکایت است که باعث می شود نیازی اصطکاک زمانی که ماموران سعی کنید برای به اجرا درآوردن آن است. اما د Blasio تا به حال در ابتدا اصرار داشت که مقررات منع رفت و آمد را در محل باقی می ماند در طول تعطیلات آخر هفته.

آزادی های مدنی سازمان بودند تهدید به شکایت اگر حکومت نظامی تمدید شد فراتر از یکشنبه. “از بین بردن حکومت نظامی بود و یک گام ضروری در توقف چرخه خشونت پلیس و خاموش کردن توده از صدای خواستار به رسمیت شناختن و کرامت برای زندگی” نیویورک اتحادیه آزادی های مدنی کمک حقوقی جامعه و مرکز حقوق قانون اساسی گفت: در یک بیانیه مشترک در روز یکشنبه ،

پایان حکومت نظامی در می آید به عنوان شهر نیویورک آماده برای شروع به بازگشایی برخی از کسب و کار دوشنبه از جمله تولید و ساخت و ساز شرکت ها و عمده فروشان و خرده فروشان. خرده فروشان نمی توانند به مشتریان در داخل برای یکی دیگر از چند هفته اما می توانید اجازه دهید مردم انتخاب کنید تا کالا در پیاده رو و یا آن را تحویل داده است.

بین 200,000 400,000 و مردم در حال انتظار برای بازگشت به محل کار روز شنبه در این شهر بسیاری از در نظر گرفتن یک سیستم مترو است که بسیاری از نیویورکی اجتناب از ماه مارس به دلیل مشکل اقامت 6feet دور از دیگر برنامه به طور بالقوه آلوده مسافران است.

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو تصریح کرد تماس خود را برای مردم که با حضور در این تظاهرات برای آزمایش برای coronavirus.

“یک تست دریافت کنید. دریافت آزمون” فرماندار گفت:, و اضافه کرد که دولت برنامه ریزی شده در افتتاح 15 تست سایت های اختصاص داده شده فقط به معترضان به طوری که آنها می توانید نتایج به سرعت. “من عمل به عنوان اگر شما در معرض, و من می مردم بگویید که شما در حال تعامل با فرض کنیم من مثبت است. virus.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>