نیویورک Covid-19 مورد مجموعه پیچیده خطر حساب دیفرانسیل و انتگرال

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

پس از مورد دوم از coronavirus تایید شد در منطقه شهر نیویورک سهشنبه عمومی-مقامات بهداشت و ریسک شرکت مدیران رقیب با-بیشتر-به احتمال زیاد سناریو که این بیماری در حال گسترش در منطقه آنها را وادار به مقابله با مشکل انتخاب در مورد چگونه برای محافظت از مردم است.

جدید در مورد یک مرد از حومه شهرستان Westchester شده است که در بیمارستان بستری است متفاوت از آن معلوم نیست که او قراردادی ویروس. (کسی با این مورد فاش هفته گذشته سفر کرده بود در ایران شده است و منزوی در خانه خود در منهتن.) این مرد به تازگی بازدید میامی و او با این نسخهها کار در شهرستان در یک شرکت حقوقی در 42nd Street, نزدیکی ترمینال بزرگ مرکزی.

مرد سفر و زندگی روزانه—آیا او رفت و آمد در مترو شمالی قطار ؟ که در آن او به خوردن ناهار ؟ او شده است به فیلم به تازگی ؟ —در حال حاضر حوزه بهداشت عمومی بیماری کارآگاهان خواهد شد که تلاش برای ردیابی تماس های خود و نظارت بر کسانی است که او را احاطه آنها به غریبه ها و یا دوستان نزدیک و خانواده است.


اما در یک پرتکاپو شهر مانند نیویورک آن را تقریبا غیر ممکن است برای پوشش دادن همه چیز و آن را ممکن است مرد قرارداد این ویروس از یکی دیگر کسی را در حال حرکت در مورد منطقه ،

مقامات شهرستان را بلند گفت که این احتمال وجود دارد بیشتر موارد محصول خواهد شد و این بیماری را وجود دارد, به عنوان آن را در همه جا دیگری در ایالات متحده در حال حاضر که به نظر می رسد اتفاق می افتد, آنها باید تصمیم بگیرند که آیا آنها باید اقدامات بیشتری برای محدود کردن جنبش از مردم و شرکت ها را مجبور به انتخاب کنید که آیا برای دلسرد کردن مردم از آینده به کار فقط به عنوان تصمیم گیرندگان از پکن به رم تا به حال در چند هفته گذشته.

“ما در حال رفتن برای دیدن بیشتر معرفی به ایالات متحده در اینجا وجود دارد و در همه جا” گفت: ویلیام Schaffner, یک استاد دانشگاه که متخصص در بیماری های عفونی. “تقریبا تمام اسب ها را از انبار در حال حاضر است.”


محدود کردن ویروس به این معنی اجرای بسیار مخرب اجتماعی-فاصله اقدامات مانند کار کردن از خانه, لغو مدرسه در صورت لزوم و دور ماندن از تجمع جمعی از تمام انواع, او گفت:.

در حال حاضر برخی از شهرستان برجسته ترین شرکت ها در حال آماده خود را. JPMorgan Chase & Co. درخواست هزاران نفر از ایالات متحده کارکنان به محل کار از خانه در یک آزمایش از یک طرح احتمالی برای بستن دفاتر باید coronavirus گسترش بلومبرگ گزارش روز شنبه با استناد به مردم با آگاهی از این موضوع است.

اما با تکیه بر راه دور حمل خطرات خاص خود از کارکنان شبکه های خانگی می تواند قابلیت اطمینان و مسائل امنیتی است. چه چیزی بیشتر سرورهای رستوران و فروشگاه کارمندان شهرستان نمی تواند انجام دهد شغل خود را از راه دور. این ساختمان که در آن Westchester مرد با این نسخهها کار در منهتن باز مانده روز شنبه هر چند کارگران وجود دارد توصیه می شود از وضعیت و برخی از تصمیم به ماندن در خانه.

همچنین مشخص نیست که چگونه طولانی مدت هر گونه تلاش برای نگه داشتن مردم از هم جدا می شود. چین نشان داده پیشرفت در مهار گسترش این ویروس پس از هفته پایدار دولت محدودیت در حرکت است. شرکت ها را مجبور به از طریق فکر می کنم که آیا آنها می تواند منطقی نگه داشتن دفاتر خود را بسته که برای مدت طولانی از زمان.

سازمان از New York International Auto Show, برنامه ریزی شده برای اواسط ماه آوریل در Jacob K. Javits مرکز کنوانسیون در منهتن در حال برگزاری امیدوارم که آنها قادر خواهید بود برای رفتن به جلو با رویداد خود را, اما این که آیا چنین مقیاس بزرگ تجمعات ممکن خواهد بود و پس از آن است که یک سوال باز است.

دشوار انتخاب محدود به کسب و کار. برانکس را SAR آکادمی و مدرسه با حضور پسر مبتلا به کروناویروس در نیویورک بسته شد شنبه با استناد به شهر سیاست. اگر بیشتر مدارس تعطیل آن منجر به عوارض بیشتر برای نیویورکی که اصلا پشتیبان مراقبت از کودک, و آن را حتی روشن است که کودکان در حال برجسته ناقل این بیماری است.


منطقه سیاتل برای اولین بار به صورت گسترده در جامعه و انتقال است که منجر به راه در میان شهرهای آمریکا در پاسخ به این ویروس. مقامات در شهرستان کینگ در حال خرید یک متل و راه اندازی واحدی مسکن به طور بالقوه جداسازی بیماران. نیویورک با آن شلوغ و گران قیمت در بازار املاک و مستغلات ندارد که لوکس. و حتی در سیاتل چند شرکت درهای خود را بسته اند هر چند اری و F5 Networks Inc. گفت: کارکنان به طور موقت کار از خانه این هفته است.

عمومی-مقامات بهداشتی می گویند هر آمریکایی نه فقط شرکت های بزرگ نیاز به قرار دادن برنامه های پشتیبان در جای خود باید مدارس و کسب و کار نزدیک است.

“چه اتفاق می افتد در حال حاضر در ایالات متحده ممکن است در آغاز از آنچه اتفاق می افتد در خارج از کشور گفت:” نانسی r. schultze ، مدیر CDC مرکز ملی ایمن سازی و بیماری های تنفسی. “ما نیاز به تمرکز بر امروز—نگه داشتن خود و هر یک از دیگر امن است.”


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>