نیویورک می شود افزایش عمده Covid-19 تست با مقامات محلی بیش labs

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اعطا کرده است ایالت نیویورک اقتدار به تایید آزمایشگاه های محلی برای انجام Covid-19 تست خواهد شد که به شدت افزایش می دهد دولت ظرفیت به تشخیص مردم و رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت: بعد از ظهر جمعه.

دولت در حال کار برای رسیدن 28 عمومی و خصوصی labs در اطراف نیویورک به فرآیند آزمون که ظرفیت خود را افزایش دهد تا 6000 تست یک هفته آینده. از بعد از ظهر جمعه دولت تا به حال تنها انجام شده در سراسر 3,200 آزمون پس از شروع شیوع.

“ما قادر خواهیم بود در یک روز تمام تست های ما باید به تاریخ” کومو گفت.


شده اند وجود دارد 421 افراد مبتلا Covid-19 ایالت از جمله 96 تازه شناسایی موارد از جمعه. از این موارد 154 در شهر هستند و 59 نفر به تازگی تشخیص داده شده جمعه. Westchester County دارای بیشترین تعداد در دولت 158.

نیویورک در حال حاضر بیشتر از شناسایی موارد از هر دولت دیگر. واشنگتن دولت 420. به دلیل محدود تست مقامات دولتی انتظار وجود دارد بیشتر از موارد کشف شده است.

فرماندار قرار دادند افزایش آزمایش به منظور به درستی جداسازی افراد بیمار و جلوگیری از گسترش این ویروس.

“بهتر است شما در تست بیشتر شما در آزمون بیشتر به شما می تواند به کاهش گسترش” کومو گفت.
 


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>