نیویورک بیمارستان منقبض شده توسط 20,000 تخت از سال 2000

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

نیویورک دهکدهای از دست داد متناوب 20,000 تخت بیمارستان بیش از دو دهه گذشته به کاهش بودجه و بیمه تعمیرات اساسی پیچیده محلی و تلاش های دولت برای مبارزه با کروناویروس با توجه به سوابق و کارشناسان.

دولت امپراتوری بود 73,931 مجوز تخت بیمارستان در سال 2000 قبل از سال کاهش و تعطیلی کاهش این تعداد به فقط 53,000 در سال 2020 با توجه به سوابق به دست آمده توسط ایالت نیویورک انجمن پرستاران از دولت وزارت بهداشت و آمار ارائه شده توسط مقامات.

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو روز سه شنبه گفت: مقامات بهداشتی معتقدند آنها نیاز در هر نقطه بین 55,000 به 110,000 تخت بیمارستان برای درمان انتظار می رود موج coronavirus قربانیان.

“نیویورک بسته شده است بیش از حد بسیاری از تخت. آنها بیش از حد رفت گفت:” جودی Wessler رئیس سابق نیویورک کمیسیون عمومی در نظام سلامت حدود 28 درصد کاهش در تخت.

کسانی که کاهش معنی است که دولت در یک به طور قابل توجهی عمیق تر کسری به عنوان آن است به جستجوی راه هایی برای گسترش ظرفیت آن برای درمان COVID-19 قربانیان.

“این در حال رفتن به سقوط سیستم مراقبت های بهداشتی,” کومو هشدار داد که او دوباره تکرار کرد درخواست خود را به رئیس جمهور تهمت که سپاه مهندسان ارتش اعزام به کمک ایالت نیویورک ساخت اورژانس بیمارستان ظرفیت.

Cuomo, خواسته, سالن شهرستان در روز دوشنبه به شناسایی 5,000 تخت بیمارستان برای coronavirus بیماران — و د Blasio دولت در پاسخ ساعت بعد با یک برنامه است که وعده به ارائه فضا برای 8,300 بیمار نیروهای جدید است.

بزرگ اپل Westchester و لانگ آیلند حومه خواسته شد برای پیدا کردن 4,000 تخت.

مقامات گفته اند coronavirus بیمارستان کمبود فضا خواهد بود به خصوص حاد در بخش مراقبت موارد است.

این برگه از پرستاران اتحادیه نشان می دهد تعداد تخت ICU در کشور نشده budged در بیست سال وجود دارد 3,043 مراقبت های ویژه لکه در سال 2000; در حال حاضر وجود دارد 3000.

در جستجو از جان گذشته برای بیمارستان فضای کومو و مقامات شهرستان در حال eying تبدیل کالج خوابگاه کنوانسیون مراکز و امکانات ورزشی به ارائه فضا.

NYU ارسال یک ایمیل به دانش آموزان درخواست از آنها برای روشن کردن فضاهای خوابگاه پس از حرکت ترم بهار کلاس های آنلاین که افشا “معناداری وجود دارد و نشانه آن است که دولت به عنوان بخشی از آن برنامه ریزی احتمالی است که به دنبال در خوابگاههای دانشجویی به عنوان تنظیمات به صورت سرریز از تخت بیمارستان.”

یک سخنگوی این دانشگاه گفت: پست در بیانیه ای که وجود دارد “شده اند و هیچ درخواست های خاص دانشگاه در این نقطه, اما ما می خواهم به در یک موقعیت برای کمک در صورت نیاز.”

علاوه بر این مسئولان شهرستان تایید سهشنبه از آنها خواسته اند مقامات دولت اگر آنها می توانید استفاده کنید منهتن عظیم Javitz مرکز کنوانسیون به عنوان یک پزشکی افزایش تسهیلات.

سیاسی اولین گزارش اخبار اواخر روز سه شنبه.

این کاهش کمک به سوخت نیویورک بیمارستان کسری در امواج آمد.

در سال 2006 پس از رژیم صهیونیستی است. جورج Pataki را برگر کمیسیون توصیه می شود برش 4,200 تخت بیمارستان به اصلاح 1.5 میلیارد دلار از نیویورک به سیستم مراقبت های بهداشتی — کسانی که کاهش بودند تا حدی اجرا شده است.

چهار سال بعد رژیم صهیونیستی است. دیوید پاترسون تعطیل تاریخی سنت وینسنت بیمارستان — که خدمت کرده است برای سال ها به عنوان بزرگ اپل اولیه HIV/AIDS مرکز بود اما خونریزی جوهر قرمز — پس از تلاش برای نجات 758-تخت تسهیلات شکست خورده در سال 2010.

سپس در سال 2013 کومو را در دانشگاه ایالتی نیویورک nixed یکی دیگر از 500 تخت در اپل بزرگ زمانی که این رای به بستن پول-از دست دادن لانگ آیلند کالج بیمارستان در بروکلین در سال 2013 بود که پس از آن redeveloped به مسکن.

SUNY استدلال در زمان مورد نیاز به برش را به ساحل تا آن Downstate مرکز پزشکی است که در بروکلین.

تا سال 2018 تعداد مجوز تخت بیمارستان در ایالت نیویورک کاهش یافته بود به 58,349.

“تمرکز بر بسته و تثبیت بیمارستان هیچ کاری نمی کند برای کمک به این کار در دست” گفت: Brian کانوی سخنگوی بیشتر New York, انجمن بیمارستان. “تمام آنچه که مهم است افزایش به چالش های کنونی و بیمارستان جامعه عمیقا متعهد به انجام دقیقا همان است که.”

— گزارش های اضافی توسط سلیم Algar, Jonathan Levine و ملیسا کلاین

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>