نیویورک بسیج در برابر یورش از ویروس

Category: آرکانساس Comments: No comments

نیویورک — تنها چند روز پس از نیویورک رهبران دستور داد مردم را به ماندن در خانه, مقامات بسیج به پتانسیل بهداشت عمومی فاجعه جمعه این شهر ظهور به عنوان ملت بزرگترین coronavirus نقطه داغ هشدار دهنده عود و شاید یک داستان عبرت انگیز — برای بقیه کشور است.

یک سردخانه موقت تعیین شد خارج Bellevue بیمارستان این شهر پلیس صفوف خود را رو به کاهش عنوان مطلب سقوط بیمار شد گفت: گشت های نزدیک به خیابان های خالی برای به اجرا درآوردن اجتماعی فاصله.

مقامات بهداشت عمومی شکار تخت و تجهیزات پزشکی و قرار دادن یک تماس برای اطلاعات بیشتر پزشکان و پرستاران از ترس این تعداد بیمار منفجر خواهد شد در چند هفته قریب به اتفاق بیمارستان راه این ویروس را در ایتالیا و اسپانیا. دانشگاه نیویورک ارائه شده به اجازه دهید آن دانشجویان پزشکی فارغ التحصیل اوایل به طوری که آنها می تواند پیوستن به نبرد است.

در سراسر جهان مرگ و میر صعود گذشته 20,000 با توجه به تعداد در حال اجرا نگه داشته و توسط دانشگاه جانز هاپکینز. تعداد مرگ و میر در ایالات متحده در صدر 800 با بیش از 60 ، 000 عفونت.

ایالت نیویورک به تنهایی به خود اختصاص بیش از 30 ، 000 موارد و نزدیک به 300 مرگ و میر بسیاری از آنها در شهر نیویورک است.

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو دوباره شفاعت برای کمک در برخورد با یورش نسبت به خوشه به نقش این شهر به عنوان یک دروازه برای مسافران بین المللی و خالص با تراکم جمعیت آن با 8.6 میلیون نفر, های مترو, آسانسور, آپارتمان, ساختمان ها و دفاتر.

“ما نزدیکی ما آسیب پذیر است.” “اما این درست است که بزرگترین ضعف شما نیز خود را بزرگترین قدرت است. و ما نزدیکی چیزی است که ما که هستیم. این چیزی است که نیویورک است.”

برخی از کارشناسان بهداشت عمومی نیز نسبت به این شهر رو به رشد caseload در بخشی از آن به دولت فشار بزرگ برای آزمایش مردم است.

Troy Tassier یک فوردهام استاد دانشگاه که مطالعات اقتصادی اپیدمیولوژی, پیشنهاد افزایش را نشان می دهد نیویورک را شانس بهتر بود آن را عمل کرده و هر چه زودتر به نظم اجتماعی فاصله.

نزدیک به 7 میلیون نفر در منطقه سان فرانسیسکو تمام شد اما محدود به خانه های خود در 17 مارس و کالیفرنیا قرار داده و همه 40 میلیون نفر از ساکنان آن زیر یک نزدیکی-مستند سه روز بعد.

سفارش به ماندن در خانه در ایالت نیویورک نمی تواند به اثر تا شب یکشنبه, مارس 22 و شهر نیویورک 1.1 میلیون دانشجو در سیستم مدرسه نیست بسته شد تا مارس 15, همچنین پس از دیگر مناطق بود و تعطیل.

دکتر مارک Dworkin, یک استاد اپیدمیولوژی در دانشگاه ایلینویز-شیکاگو گفت که او تا به حال به دنبال نیویورک وضعیت نزدیک به اندازه کافی می گویند که آیا او آن را انجام داده اند متفاوت اما او اشاره کرد که به سرعت در حال حرکت بسیار مهم است — و گاهی اوقات دشوار است برای انجام این کار در اوایل نقاط زمانی که عمومی نیست حس یک تهدید قریب الوقوع است.

“در ابتدا من فکر می کنم وجود دارد یک مقدار مشخصی از ناباوری است که می رود,” او گفت:. “من فکر می کنم که منجر به حدی به عدم قرار دادن پا بر روی پدال گاز در برخی از اقدامات کنترلی که ما می دانیم که ما نیاز به انجام است.”

پس از نیویورک اولین تست مثبت آمد در مارس 1 — در مراقبت های بهداشتی کارگران که تا به حال به ایران سفر کرده و منزوی خودش پس از بازگشت شهردار, بیل د Blasio و کومو در ابتدا بازیگران این بیماری به عنوان یک تهدید خطرناک اما یکی که این شهر عضلانی سیستم بیمارستان می تواند اداره کند.

خطر ابتلا به جدید ترین نیویورکی به آنها گفت که نسبتا کم است.

اما پیام خود را منتقل به عنوان آن را با بسیاری از رهبران دیگر است که خود را به اقدام در اطلاعات جدید در ناشناخته سریع در حال تغییر وضعیت است.

Tassier گفت: آن را خیلی دیر شده: “ما هنوز هم می تواند همه چیز را بهتر از آنها خواهد بود در غیر این صورت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>