نیویورک حرکت می کند برای محافظت از پزشکان از دعاوی

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

اورژانس حوادث درمان قانون حفاظت خواهد اعطای مسئولیت حمایت به ایالت نیویورک بیمارستان ها و درمانی در برخورد با بیماری همه گیر کوروناویروس.

عکس: اسپنسر پلات/گتی ایماژ

نیویورک نمایندگان مجلس انتظار می رود به تصویب یک لایحه که اعطای گسترده مدنی و کیفری-مسئولیت حمایت به بیمارستان ها و کارکنان مراقبت های بهداشتی درمان افزایش بیماران مبتلا به کوروناویروس.

این قانون تا حد زیادی آسانسور خطر قصور در پرونده های حقوقی در زمانی که نیویورک بیمارستان reeling از ونتيلاتور و حفاظتی-دنده کمبود و ازدحام بیش از حد است که می تواند آنها را وادار به غم انگیز انتخاب در مورد تخصیص نجات بخش مراقبت است.

با عنوان “اورژانس حوادث درمان حفاظت از قانون” این قانون است که در داخل جمع بودجه تصویب شده توسط دولت در مجلس سنا و در انتظار تصویب مجلس است. لیبریا اندرو کومو است که انتظار می رود به ثبت نام در اندازه گیری.

بیشتر بیمارستان نیویورک انجمن تجارت گروه در نامه ای به اعضای خود در روز شنبه گفت: این پیش نویس از آن حمایت قانون و امن گنجاندن آن به دولت در بودجه سالانه بسته است.

رسمی برای آقای کومو دفتر گفت: دولت خواسته بیمارستان ها برای افزایش ظرفیت حداقل 50% دادن انعطاف پذیری برای دیدار با این هدف از طریق امکانات دیگر از جمله خانه های پرستاری و خوابگاه و اتاق سرپايي مراکز و یا حتی یک چادر در پارک مرکزی.

علاوه بر این از دولت خواسته است بازنشسته پزشکان و دیگر کارکنان مراقبت های بهداشتی برای بازگشت به طب. وضعیت فعلی قصور قوانین نیست به اندازه کافی انعطاف پذیر برای این بحران ارائه شده توسط coronavirus این مقام گفت.

دولت نیاز به یک قانون است که می ایستد پشت پزشکان و سیستم های. “وجود دارد هیچ كاربردي استاندارد مراقبت هنگامی که شما در حال برخورد با یک بحران همه گیر” این مقام گفت.

دولت بیمارستان صنعت توصیف آن به عنوان یک نمایشگاه مسکن به شرایط فوق العاده.

اغلب در جهت مقامات دولتی و بیمارستان و تا به حال به سرعت در حال گسترش پزشکی خود را در صفوف ساخت فضای جدید و نقل و منابع گفت: Laura آلفردو بیمارستان انجمن مشاوره عمومی. همه از اقدامات افراطی و بیمار مرگ و میر ساخته شده از بيمارستان ها و کارکنان خود بیشتر در معرض هزینه دادخواهی او گفت:.

اساسنامه را حمایت نمی نامحدود است. این لایحه نیست ببخشید عمدی سوء جنایی, بی پروا سوء رفتار یا اضرار عمدی آسیب به بیماران.

“شما نمی خواهید برای محافظت از فاحش انجام. که هرگز هدف ما گفت:” خانم آلفردو.

از جمله حمایت از پرونده های حقوقی نیست بی سابقه است. ویرجینیا یک قانون است که گسترش مشابه حمایت به ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در پاسخ به اعلام بلایای طبیعی است.

نیویورک لایحه نه تنها محافظت از پزشکان و پرستاران اما تخته و مدیران در حال اجرا نهاد. آن را نیز پوشش می دهد خانه های پرستاری و تعدادی دیگر از کارگران مراقبت های بهداشتی. آن را محافظت می کند و آنها را نه تنها از شبه جرم ادعای اما کمتر احتمال دارد امکان تعقیب کیفری ناشی از از دست دادن زندگی است.

ایمنی نیز پایان می رسد هر زمان که وضعیت اضطراری آقای کومو اعلام کرد در ماه مارس برداشته شده است.

آرتور کاپلان استاد اخلاق زیستی در دانشگاه نیویورک گراسمن دانشکده پزشکی در منهتن گفت: کارکنان مراقبت های بهداشتی از جمله دانش آموزان باید نگران خطرات قانونی ارائه درمان در خط مقدم بحران است.

“این بسیار مهم است اعطای مصونیت” دکتر کاپلان گفت. “این نشان می دهد متفکر درک این واقعیت است که ما در خیلی وحشتناک بار و ما باید برای تنظیم انتظار ما از چه چیزی برای ارائه به بیماران و چه موسسات می تواند انجام دهد.”

ایمنی گسترش می یابد پس زودتر فرمان اجرایی صادر شده توسط آقای کومو در طول coronavirus اضطراری است.

نوشتن به یعقوب Gershman در [email protected] و ملانی Grayce شمال [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>