نیویورک–پروتستان صعود یک نقطه در ‘آمریکا’ رتبه بندی

نیویورک بيمارستان نگه داشته و خود را رتبه بندی بالا در آخرین نسخه از U. s. اخبار & گزارش جهانی‘s بهترین بیمارستان شماره امروز منتشر شد.

نیویورک-پروتستان که شامل کلمبیا و ویل کرنل دانشگاه صعود به شماره 4 از شماره 5 در کشور و گره خورده با دانشگاه کالیفرنیا در لس آنجلس مرکز پزشکی.

NYU Langone و کوه سینا برگزار شد به خود نهم و 15 موقعیت به ترتيب از سال گذشته است.

ایالت و در نیویورک, مترو, منطقه, New York–پروتستان NYU Langone کوه بیمارستان سینا و ساحل شمالی بیمارستان دانشگاه باقی مانده در بالای چهار سال جاری با NYU Winthrop بیمارستان برکناری Lenox Hill بیمارستان برای پنجمین نقطه پرش از هفتمین سال گذشته است. Lenox Hill بیمارستان کاهش یافته و به نهم در این سال رتبه بندی.

Memorial Sloan Kettering Cancer Center باقی مانده شماره 2 مرکز درمانی سرطان در کشور, پشت, MD, مرکز سرطان اندرسون در هوستون. اما در زنان از آن کاهش یافت و به شماره 3 از آن نقطه بالا در سال گذشته با کلینیک مایو در مینه سوتا توقیف آن موقعیت به جای.

در نیوجرسی, Morristown, مرکز پزشکی باقی مانده شماره 1 بیمارستان در کشور برای سومین سال در یک ردیف.

در این سال رتبه بندی و رتبه بندی نمی ارزیابی بیمارستان ها’ Covid-19 اجرای برنامه به عنوان داده predates این بیماری همه گیر. این رتبه بندی با استفاده از در دسترس عموم مدیکر اطلاعات و داده های اخیر بود برای سال 2018 گفت: بن سخت تر سردبیر و رئیس بهداشت و تحلیل در آمریکا اخبار. ممکن است تغییرات در سال آینده’ رتبه بندی به حساب Covid-19 عملکرد او اضافه شده است.

در حالی که وجود دارد این است که دو سال فاصله در رتبه بندی کلی بیمارستان را تغییر دهید که به شدت حتی با پیشرفت در تکنولوژی و مراقبت های پزشکی سخت تر گفت. بالا بيمارستان تمایل به اتخاذ فن آوری های جدید و در حالی که ممکن است وجود دارد برخی از رتبه بندی برروی آن بکشید در گروه تغییرات شدید در رتبه بندی بعید است که او گفت:.

وجود دارد تنها تغییرات جزئی این روش در مقایسه با سال گذشته قرار می گیرد که بیشتر وزن در بیمار تجربه و پایه بیماری شدت سخت تر گفت. این تغییر شامل ارزیابی از نحوه بيمارستان شانس با تعویض دریچه آئورت transcatheter روش است که دیده می شود افزایش شیوع به عنوان بیمارستان ها در حال حرکت به دور از باز کردن-تعویض دریچه قلب او گفت:. ارائه اطلاعات در بیمارستان ها تجربه با این روش با حداقل تهاجم خواهد کمک به بیماران ارزیابی نیازهای خود را اگر آنها تا به حال به انجام یک تعویض دریچه, او گفت:.

یک روند است که همچنان این است که به عنوان بیمارستان تبدیل به یکپارچه بزرگتر سلامت, سیستم, آنها را به تمرکز بر تخصص خاصی سخت تر گفت.

که است که می گویند به طور کلی بیمارستان ها هیچ جایی در شبکه های بزرگ به عنوان آنها می تواند اجازه می دهد تحصیلی مراکز درمانی و رسیدگی به تعداد بیشتری از موارد پیچیده.

“این ممکن است در نهایت خوبی برای کیفیت مراقبت اگر بیمارستان ها آزاد تا به تخصص در برخی از مناطق,” او گفت:. —Shuan سیم

پزشکی از راه دور, راه اندازی, Ro را بالا می برد $200 متر


نیویورک پزشکی از راه دور شرکت Ro روز دوشنبه گفت: این افزایش 200 میلیون دلار آن را به عنوان حرکت بیشتر به داروخانه آنلاین کسب و کار و به نظر می رسد به گسترش به مناطق دیگر مانند کنترل از راه دور مانیتورینگ بیمار و در خانه تشخیص است.

این شرکت آغاز شده به عنوان رم مجازی ارائه مشاوره به مردان به دنبال دارو برای شرایط مانند اختلال در نعوظ و ریزش مو. آن را پس از ایجاد روری سفارشی برای زنان که انجام مشاوره مربوط به پوست, سلامت جنسی و آلرژی در میان دیگر شرایط. Ro نیز اجرا می شود صفر برای کمک به مردم ترک سیگار.

Ro گفت: بودجه جدید که به ارمغان می آورد کل سرمایه گذاری در کسب و کار به $376 میلیون دلار ارزش این شرکت در 1.5 میلیارد دلار. به طور کلی کاتالیست led سری C دور با مشارکت از FirstMark سرمایه, مشعل, زنگ خطر آتش سوزی, TQ سرمایه گذاری اولیه سرمایه 3L BoxGroup و Chernin ،

این شرکت گفت که قصد دارد به استفاده از پول برای سرمایه گذاری در فن آوری آن پس از آن می تواند در خدمت مردم بیشتر با شرایط مزمن که نیاز به مراقبت بر اساس مداوم به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که به دنبال مراقبت های فوری. Ro تسهیل در حدود 5 میلیون مجازی پزشک در سه سال گذشته است.

“این است که همه در خدمت آوردن بیشتر از چشم انداز ما را به واقعیت—است که برای تبدیل شدن به هر بیمار اولین تماس” گفت: زکریا Reitano Ro را از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت.

این Covid-19 همه گیر است که منجر به افزایش بهره دیجیتال در سلامت شرکت های است که اجازه می دهد تا بیماران برای دسترسی به مراقبت از راه دور. شرکت های ایالات متحده در این بخش مطرح $5.4 میلیارد دلار سرمایه گذاری-بودجه سرمایه در نیمه اول سال در مقایسه با $4.2 میلیارد دلار در نیمه اول سال 2019 با توجه به سنگ بهداشت که آهنگ های این صنعت است.

یکی از Ro رقبای ح که هم متصل بیماران به داروهای تجویزی از طریق مجازی مشاوره کاوش IPO از طریق فروش به یک هدف خاص کسب, شرکت, رویترز گزارش داد.

Ro به تازگی همکاری با روبان بهداشت برای ادغام این شرکت فهرست پزشکان و طرح بیمه آنها قبول به خود محصول است.

“حتی اگر Ro نمی تواند کمک به یک بیمار خاص—شاید آنها مناسب نیست برای پزشکی از راه دور—ما در واقع می تواند کمک به آنها را پیدا کردن ایده آل ارائه دهنده برای آنها در فرد و کمک به راهنمای آنها را” Reitano گفت. —جاناتان LaMantia

ناامنی غذایی یک نگرانی به پایان بیکاری پاداش بافندگی


دسترسی به مواد غذایی سالم بوده و یک چالش گسترده برای خارج از محل کار افراد و خانواده ها در طول همه گیر به خصوص در جوامع محروم مانند کسانی که در خدمت به صورت محلی توسط بهداشت عمومی راه حل. پایان برنامه ریزی فدرال $600 هفتگی بیکاری پاداش را تنها بدتر با توجه به لیزا دیوید, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت منهتن-غیر انتفاعی بر اساس.

گسترش پاداش در سطح فعلی خود را و ثبت نام بیشتر افراد در این طرح کمک های غذایی مکمل برنامه می تواند به کاهش برخی از نگرانی در مورد عدم امنیت غذایی, David گفت.

بهداشت عمومی راه حل ثبت نام ده ها هزار نفر از افراد در ضربه محکم و ناگهانی در هر سال. در اوج این بیماری همه گیر در نیویورک, غیر انتفاعی صفحه نمایش برای کمک به دسترسی به مزایای آن افزایش 164% از 557 در ماه فوریه به 1,471 در ماه مارس است.

ثبت نام باقی مانده است پایدار در ماه های اخیر ،

برخی از مردم ابراز علاقه مزایای بوده اند اما واجد شرایط برای ضربه محکم و ناگهانی به دلیل اضافی بیکاری دلار به آنها جمع آوری شده است دیوید گفت. باید بیکاری پاداش تمدید شود اما در سطح پایین تر برخی از افرادی که هنوز هم نمی خواهد واجد شرایط برای ضربه محکم و ناگهانی را حتی کمتر پول برای خرید مواد غذایی.

“افرادی هستند که واقعا نیاز به مواد غذایی تمبر اما واجد شرایط نیست,” او گفت:. “مواد غذایی شده است در طول Covid تک بزرگترین مسئله همه مواجه شده است.”

پایان بیکاری پاداش همراه با امکان تجدید حیات Covid-19 در پاییز می تواند منجر به حتی بیشتر سربازان ارتش در درخواست و ثبت نام او گفت:.

داوود گفت: او امیدوار فدرال دلار در دسترس خواهد بود برای حمایت از تقاضا است.

در این میان در حالی که بخش های معینی از اقتصاد شروع به بهبود وجود دارد باقی می ماند و غلا از مشاغل پایدار برای کاهش درآمد افراد است که کار در صنعت خدمات, او گفت:.

بیشتر ثبت نام در ضربه محکم و ناگهانی خواهد با ارائه نه تنها دسترسی به مواد غذایی مغذی ضروری برای حفظ سلامت بلکه محرک اقتصادی, او گفت:. —J. H.

مقننه دعوا برای قدرت بیشتر بر روند بودجه


قانونگذاران ایالتی در حال هل دادن برای پیشبرد اصلاح قانون اساسی قبل از اوت. 3 مهلت به طوری که آنها می تواند گردش قدرت در روند بودجه دور از فرماندار ،

روند بودجه از نزدیک تماشا صنعت مراقبت های بهداشتی است که تحت تاثیر هر گونه تغییرات به 70 میلیارد دلار مدیکید برنامه بودجه سرمایه و یا مقررات. نبرد بیش از مدیکید صرف شد و بخش مهمی از بودجه امسال روند در همان زمان در نیویورک بود تحت یک موج در Covid-19 بيمار.

دولت در نهایت به دنبال از طریق با $2.5 میلیارد پزشکی طرح پس انداز در طول همه گیر اما در طول دو سال گذشته هزینه های این برنامه هنوز افزایش حدود 3 درصد است. که می تواند تغییر کند اگر دولت دریافت نمی کند کافی فدرال کمک.

“این فرماندار را انتخاب کرد در طول یک بیماری همه گیر به قطع پزشکی. هیچ یک از ما انجام داده اند که” دولت به بهداشت ، Gustavo ریورا از برانکس روز دوشنبه گفت: طی یک ویدیو کنفرانس به تجمع حمایت برای اصلاح. “این فرماندار را انتخاب کرد و در طول این همه گیر به مالیات میلیونرها و میلیاردرهای در یک نرخ بالاتر است و ما باید تمام جنگیدند و او را در آن. اما حدس بزنید چه ؟ اگر شما در حال انجام آن را در بودجه, شما نمی توانید به مبارزه با او.

اصلاح قانون اساسی نیاز به فرماندار برای توصیف هر غیر بودجه تغییر سیاست موجود در لوایح بودجه و اجازه می دهد که قوه مقننه به اصلاح این تغییرات است. در حال حاضر مجلس باید تصمیم بگیرد که آیا به قبول سیاست های فرماندار پیشنهاد یا رد بودجه به طور کامل.

پیشنهاد اسپانسر شده از طرف سناتور. Alessandra Biaggi که نشان دهنده بخشی از برانکس و Westchester County, و, مجلس ریچارد Gottfried از منهتن. قانونگذاران باید برای پیشبرد این لایحه توسط Aug. 3 برای یک شانس برای به دست آوردن آن را در مقابل رای دهندگان در ماه نوامبر 2021.

Biaggi و Gottfried اشاره کرد که در این سال بودجه محافظ خانه های پرستاری از مسئولیت در حالی که درمان Covid-19 بیماران—که هر دو قانونگذاران مخالف است.

“وجود دارد هیچ فرصتی برای بحث و یا تغییر بدون رد کل بودجه دولت” قانونگذاران نوشت: اخیرا در یک op-ed.

یک سخنگوی رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت: Crain را اصلاح فاقد حمایت مردمی با اشاره به یک سال 2005 رای گیری ابتکار است که در آن حدود 65 درصد از کسانی که رای دادند در مسئله مخالف آن است.

“ما افتخار میکنیم که از 10 به موقع از لحاظ مالی مسئول بودجه زمانی تحت این سیستم” سخنگوی گفت. “و” و ” در حالی که ما می دانیم هیچ کس هیچ نهادی حافظه در اینجا—آخرین بار که کسی سعی در تغییر این روند نیویورکی رد آن توسط یک embarrassingly حاشیه ای.” —J. L.

در یک نگاه


چه کسی خبر: جراحان پیوند دیوید Serur و Vikram Wadhera پیوست هکنساک دانشگاه مرکز پزشکی بخش پيوند عضو. Drs. Serur و Wadhera انجام خواهد شد اندام شکم جراحی مانند کلیه و پانکراس پیوند. Serur قبلا مدیر پزشکی در Rogosin موسسه پیوند برنامه در منهتن. Wadhera قبلا استادیار جراحی در کوه سینا را رکنتی/میلر پيوند موسسه در منهتن.

دکتر ماکسیم Schulimovich است که در حال حاضر رئیس بخش های هماتولوژی/انکولوژی در ریچموند مرکز پزشکی دانشگاه و مدیر بخش برنامه کمک هزینه تحصیلی. Schulimovich پیوست RUMC در سال 2018 است. قبل از کار در جزیره استاتن بیمارستان او شده بود مدیر هماتولوژی و انکولوژی در ابن میمون مرکز پزشکی در بروکلین.

PPE سرمایه گذاری: Empire State توسعه دولت توسعه اقتصادی سازمان قصد دارد به سرمایه گذاری در 20 شرکت برای افزایش ظرفیت تولید خود را از تجهیزات حفاظت شخصی Gov. اندرو کومو گفت: روز شنبه در یک نشست خبری. این PPE توزیع خواهد شد به امکانات مراقبت های بهداشتی در سراسر کشور کومو گفت. وی به کمبود عرضه و قیمت-درآوردن به عنوان دلیل برای سرمایه گذاری در افزایش تولید جلوتر از موج دوم Covid-19 موارد است. “ما نمی تواند تمیز کاری گلوب و پرداخت قیمت گزاف برای تجهیزات پزشکی,” او گفت:.

اعلام استقلال: هکنساک نصف النهار دانشکده پزشکی برگزار شد مراسم دوشنبه به رسمیت شناختن آن است که در حال حاضر مستقل دانشکده پزشکی پس از پایان همکاری خود را با دانشگاه سیتون هال جنوبی, نارنجی, N. J. هکنساک نصف النهار را بر عهده داشتند و مسئولیت کامل برای مدرسه امور مالی در سال 2018 است. این دو سازمان برنامه ریزی برای حفظ یک رابطه, های, امکانات, انجام تحقیقات و آموزش دانش آموزان برای درمان بیماران مبتلا به مواد مخدر اعتیاد با هم. مدرسه استقبال افتتاحیه آن کلاس از 60 نفر از دانشجويان در سال 2018 است. آن کلاس سوم—123 دانش آموزان آغاز این ماه است.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum kameralı su tesisatçısıinstagram takipçi satın alMobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1xbetNovagra