نیویورک می رسد 140 موارد با هزاران نفر تحت انزوا

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

دو زن که تا به حال آموخته فقط روز قبل از آن که آنها تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus تماس در روز شنبه از شهر نیویورک در بخش بهداشت و درمان ارائه شده برخی از غیرقابل توجیهی از رقم یک خبر خوب.

یکی از زنان تا به حال به ماندن تحت قرنطینه. دیگر چه کسی بوده است بدون علائم برای چند روز رایگان بود برای رفتن در مورد زندگی خود را.

به عنوان عجیب و غریب به عنوان آن صدا چه اتفاقی افتاد بعد بیشتر تأکید تصادفی نظارت قرنطینه روند یکی از مهم ترین ابزار است که مقامات بهداشت عمومی باید برای جلوگیری از گسترش شیوع کروناویروس.

ساعت پس از تماس اولیه یک بخش بهداشت کارگر آمد به آپارتمان که در آن زنان بوده است ماندن پس از بازگشت آنها بیمار از کروز زنان به یاد می آورد. او گفت: آنها را به باز کردن درب و او داخل است و فقدان یک ورق کاغذ زیر آن. گفتند به آنها گفته شد به امضای سند و اسلاید آن را به عقب.

این یک انزوا توافق: هر دو نفر محدود به آپارتمان به طور نامحدود تا زمانی که وزارت بهداشت و درمان اعلام کرد و آنها را امن.

به عنوان تعدادی از coronavirus موارد در ایالت نیویورک افزایش به 142 روز دوشنبه مقامات دولتی درهم برای محدود کردن گسترش یافته است. ده ها تن از کالج ها و مدارس تعطیل شد, حوادث لغو شد و هزاران نفر از مردم تحت قرنطینه. بسیاری از هزار نفر بیشتر بودند در خانه انزوا در سراسر ایالات متحده است.

اما یک هفته پس از این ویروس برای اولین بار به نظر می رسد در نیویورک بسیاری از ساکنان دولت تحت قرنطینه احساس می کنند که تا حد زیادی شده است از چپ به دفع کردن برای خود.

ادارات بهداشت محلی در نیویورک قرار است به بررسی روزانه حتی با مردم تحت احتیاطی قرنطینه بالاترین رده خطر ابتال به این ویروس. اما در بسیاری از موارد آنها را شروع کرده اند به انجام این کار نشده است.

و زمانی که مقامات فراموش مسئله هدایت و یا دستورات آنها می تواند به نظر می رسد متناقض و یا غیر منطقی است.

“به ما گفته شده است همه چیز را از آن خوب بود به بیرون رفتن برای ما تا به حال به نشانه آزادی است که ما در حال housebound در حال حاضر” گفت: یکی از زنانی که دریافت انزوا نظم و صحبت کرد که در شرایطی که نام او منتشر نمی شود. “به ما گفته شده است ما نیازی به آزمایش می شود به ما به آزمایش می شود. به ما گفته شده است که کسی از آمدن به خانه ما برای تست ما به شما برای پیدا کردن جایی است.’

دریافت آگاهانه راهنمای global outbreak با ما روزانه coronavirus
خبرنامه.

“به ما گفته شده است به تماس های آینده برای تست به طوری که آنها آماده شده و ما وجود دارد و هیچ کس آماده است ما فقط در اورژانس با هر کس دیگری که در انتظار. آن بوده است بسیار دیوانه است.”

حضور coronavirus در نیویورک پیش بینی شده بود برای هفته; در ماه ژانویه شهر نیویورک کمیسیون بهداشت و درمان اعلام کرد که آن را “اجتناب ناپذیر است.”

در عین حال شهر و مقامات بهداشتی دولت گفت که به دلیل شیوع بیماری در حال شتاب بسیار به سرعت در این مورد نیاز به طور مداوم در حال تحول بهداشت عمومی پاسخ.

“این چیزی است که در حال حرکت مانند یک قطار باری” شهردار, بیل د Blasio روز دوشنبه گفت:. “بسیاری در حال تغییر است به سرعت.”

رسمی دولت گفت: مقام مهار دستورالعمل های صادر شده در روز جمعه توسط دولت و وزارت بهداشت قرار داده شده است با هم در مشورت با محلی آژانس های بهداشت و که آنها تحت پوشش هر قرنطینه وضعیت که بالا آمده بود.

“هدایت هرگز تغییر” گفت: بث Garvey, ویژه مشاوره به رژیم صهیونیستی است. Andrew M. کومو و اضافه کرد که هر کسی با سوالات می تواند تماس coronavirus تدریس خصوصی در خانه. “توصیه همواره اگر شما در معرض یا در تماس نزدیک با کسی که مثبت شما باید منزوی کردن خود است.

“ما ترک هر فردی و یا هر محلی وزارت بهداشت به تنهایی از طریق این فرایند,” او اضافه شده است. “ما در اینجا به کار با آنها و ما را به ادامه کار با آنها.”

یک سخنگوی نیویورک شهرستان, وزارت بهداشت, پاتریک Gallahue گفت: “ما متعهد به ارائه نیویورکی با اکثر تا اطلاعات به روز. به عنوان وضعیت تکامل یافته است بنابراین بیش از حد راهنمایی ما به مردم است.”

مردم تحت قرنطینه در سراسر شهر با اینحال گفت که آنها پیدا کردن بیشتر از پاسخ به سوالات در مورد نحوه رسیدگی به همه چیز از دنیوی کارهای روزانه زندگی به اولیه ترین وظایف پدر و مادر است.

چه چیزی شما را اگر برخی از فرزندان خود را قرنطینه می شوند و دیگران نمی? می توانید دو کودکان زیر احتیاطی قرنطینه بازی با هر یک از دیگر ؟ چگونه باید پدر و مادر که تحت قرنطینه ارتباط برقرار کردن با کودکان چه کسانی هستند ؟

دیگر شب در ایوان خانه او در ریوردیل بخش از برانکس, جسیکا Haller در زمان خطر محاسبه شده. او را در آغوش کشید, دختر نوجوان.

چند بلوک دور زمانی که دبورا Berkowitz 6 ساله پسر swooped در برای در آغوش گرفتن او flinched. “من فقط بصورت تماسهای مکرر او بر سر” او گفت:.

کودکان به نظر می رسید کاملا سالم اما آنها هر دو تحت احتیاطی قرنطینه زیرا افراد مبتلا به این ویروس شده بود در مدرسه خود را. این مادران بودند که تحت قرنطینه. نه زن تا به حال هیچ ایده که آیا او تا به حال انجام داده درست و گفت که مشابه conundrums به وجود آمد و در تمام طول روز طولانی است.

“این خنده دار است” گفت: خانم Haller, 44 سابق تکنولوژی اجرایی که در حال اجرا است برای شورای شهر. “من مجاز به مردم اجازه به خانه اما من مجاز در داخل و خارج از خانه.”

خانم Berkowitz, 46, که با این نسخهها کار در یک موزه در شهر نیویورک ابراز احساسات مشابه.

“من می تواند به کار برود فردا,” او گفت:. “من فکر می کنم که عجیب و غریب است. به نظر می رسد شدید در یک پایان و ‘Eh فقط یک اقدام احتیاطی در دیگر.”

اواخر یکشنبه اصلی در مدرسه خصوصی که خانم Haller چهار کودکان حضور Salanter Akiba ریوردیل آکادمی که بسته شده پس از گذشته سه شنبه با ارسال یک ایمیل به پدر و مادر اذعان به سردرگمی است.

“با تشکر از شما برای صبر خود را به عنوان ما همچنان منتظر شنیدن از ایالت نیویورک وزارت بهداشت با وضوح نوشته شده قرنطینه دستورالعمل” اصل خاخام بنیامین کراس نوشت. “ما می دانیم که بسیاری از شما در حال انتظار روشن شدن و پاسخ.”

به جای ادامه به صبر چند پدر و مادر در مدرسه که هم پزشکان توزیع شده در دستورالعمل های خود را برای تهدید دانش آموزان و پدر و مادر پرداختن به بسیاری از پرسش های دولت است و در عین حال برای پاسخ به.

خاخام کراس گفت که او نیز در حال گاهی اوقات مانده است به تعجب در مورد اساسی ترین سوالات. “حتی این واقعیت که آیا من باید قرنطینه نشده است, سازگار,” او گفت:.

نیز وجود دارد بیشتر بی روح quandaries.

“می تواند ما را در سطل زباله را پرسید:” دختر یکی از زنان از کروز که خودش را در احتیاطی قرنطینه پس از چند روز تلاش برای دریافت یک پاسخ مستقیم از مقامات بهداشتی در مورد اینکه آیا برای انجام این کار است. “آیا ما می توانیم در حیاط خلوت ما?” زن مانند مادر او صحبت کرد به این شرط که نام او منتشر نمی شود.

این زن جوان دوست پسر chimed در: “چه قرنطینه را در مورد جایگزین سمت پارکینگ؟” این شهرستان گفت: هر کسی که در زیر خود انزوا که با ارائه مدارک پزشکی یا شهادت می توانید بلیط خود را رد کرد.

حتی زمانی که مقامات ارائه پاسخ آنها اغلب متناقض است.

آقای کومو به عنوان مثال هفته گذشته گفت که “ویروس بر روی یک سطح سخت زندگی برای حدود 24 ساعت است.” روز بعد معاون کمیساریای از شهرستان در بخش بهداشت و درمان گفت: آن را می توانید زنده ماندن تنها “یک زن و شوهر از دقیقه.”

دولت دستورالعمل ها می گویند که اگر کسی تحت احتیاطی قرنطینه “مواد غذایی تحویل داده می شود باید به فرد چهارم.” آقای د Blasio راهنمایی بود کمی شل تر.

“یک فرد می تواند اقامت در آپارتمان خود را دریافت کنید, شما می دانید اگر آنها قادر مواد غذایی تحویل و یا دوستان و یا بستگان می توانید آنها را مواد غذایی و هر آنچه در آن است,” او گفت:. “این بدان معنی نیست که شما نمی توانید, شما می دانید کمی هوای تازه برای یک دقیقه.”

روز جمعه پس از خاخام از Westchester County کنیسه در مرکز بزرگترین خوشه ای از موارد تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus اما تا به حال هیچ علائم دانشگاه یشیوا که در آن خاخام می آموزد به دنبال اطمینان بخشیدن به دانش آموزان و همکاران.

دانشگاه گفت که پزشکان از این شهرستان در بخش بهداشت و درمان گفته بود که “افرادی که در تماس با یک فرد بدون علامت که آزمایش مثبت برای Covid-19 ویروس نیست و باید در قرنطینه قرار داده شده.”

در عین حال در شنبه دولت در بخش بهداشت و درمان دستور قرنطینه برای اعضای همان کنیسه که در هر یک از پنج وقایع اخیر حتی اگر آن را روشن نیست که آیا علامتی مردم بودند که در تمام پنج وقایع است.

وضعیت اضطراری اعلام شده توسط آقای کومو بیش از آخر هفته باید به کمک دولت او به سرعت به استخدام کارگران برای کمک به محلی مقامات بهداشتی نظارت قرنطینه بیماران مبتلا اما این روند فقط گرفتن آغاز شده است.

خانم Haller یکی از ریوردیل پدر و مادر صرف بیشتر از هفته گذشته تعجب کنید که چگونه به مقابله با او دو فرزند بزرگتر بودن تحت احتیاطی قرنطینه در حالی که دو جوان بودند ندارد.

با پایان تعطیلات آخر هفته سوال این بود که مسئله: همه دانش آموزان در مدرسه کودکان قرار داده شد تحت قرنطینه حداقل تا مارس 16.

این بار خانم Haller دریغ نکنید وقتی که او این خبر.

“من و در آغوش گرفت و پاک کرد اشک از آنهایی که کمی من,” او گفت:.

جفری C. میز کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>