نیویورک تکه خارجه اولیه با توجه به بلامنازع مسابقات

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

نیویورک لغو اولیه آن از آنجا که هیچ یک از نژادها در ژوئن 23 رای گیری در حال رقابت.

لغو می آید پس از حداقل ده ایالت از جمله نیویورک به تعویق افتاد خود مقدماتی و نقل و یا به پست الکترونیکی-در-تنها رای گیری به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.


نیویورک اولین بار است که دولت به لغو اولیه آن در دسترس نباشد.

هیئت دولت انتخابات روز دوشنبه حذف نامزدها که دیگر به دنبال ریاست جمهوری است.

نامزد حزب دموکرات جو بایدن عملا دوخته شده تا نامزدی ریاست جمهوری به عنوان آخرین رقبای خود را دیابت برنی ساندرز کاهش یافته است خارج از مسابقه این ماه است.

دولت در ابتدا میله میله برای نگه داشتن آن اولیه مارس 28 اما رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو در اواخر ماه مارس به تعویق افتاد آن را تا ماه ژوئن 23.

نیویورک می فرستد 320 نمایندگان به حزب دموکرات نامزدی کنوانسیون. دیوید rock health سخنگوی کمیته ملی حزب دموکرات گفت: نیویورک تخصیص نمایندگان نیاز به تایید ،

“هر گونه تغییر اساسی به حالت اول تعیین گام در تخصیص نمایندگان مثل این یکی نیاز به بررسی توسط DNC قوانین و توسط قوانین کمیته” rock health گفت. “هنگامی که دولت تسلیم یک به روز رسانی های انتخاب طرح در چگونه آنها برنامه ریزی تخصیص نمایندگان این کمیته را نگاه کنید که طرح و عزم.”

نیویورک شده است و دولت سخت ترین ضربه Covid-19 با بیش از 288,000 موارد تایید شده و از دوشنبه و 22,376 مرگ و میر—تقریبا سه گانه که از نیوجرسی کشور که تا به حال دوم بیشترین مرگ و میر و موارد.

حداقل 10 نفر در ویسکانسین قرارداد این ویروس پس از رای گیری در ایالت اولیه انتخابات که برگزار شد در این ماه با وجود همه گیر.

آسوشیتد پرس گزارش اولين لغو.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>