نیویورک باشگاه های ورزشی صاحب نظر ورشکستگی در حالی که ورزشگاه ماندن بسته

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

صاحب نیویورک باشگاه های ورزشی زنجیره ای است که با توجه به تشکیل پرونده ورشکستگی به عنوان ورزشگاه در سراسر کشور بسته باقی می ماند برای جلوگیری از شیوع کروناویروس.

شهر ورزشی International Holdings, Inc. شده است در گفتگو با مشاوران و وام دهندگان به پیش از آن نزدیک به 200 میلیون دلار وام بلوغ در ماه نوامبر با توجه به مردم با آگاهی از این موضوع است. آن را با وزن یک فصل 11 پرونده آن را به عنوان به دنبال حمایت مالی از طلبکاران اما این مذاکرات نیز می تواند نتیجه در خارج از دادگاه حل کنند.

شهر ورزش است و گرفتن مشاوره از وکلا در Olshan فروم Wolosky LLP و مصاحبه بانکداران سرمایه گذاری به عنوان شرکت مشاور مالی مردم گفت. یک گروه از وام دهندگان در حال همکاری با شرکت حقوقی گیبسون Dunn & Crutcher LLP و بازسازی متخصصان در FTI Consulting Inc., مردم گفت: درخواست نمی شود به شناسایی بحث در مورد یک موضوع خصوصی است.


یک نماینده برای نیویورک-بر اساس شهر ورزش نمی بلافاصله در پاسخ به پیام دهید. Olshan Gibson و FTI نمی بلافاصله پس از بازگشت پیام به دنبال نظر.


این وضعیت همچنان سیال و برنامه می تواند تغییر کنند. متغیرها شامل مدت زمان خاموش شدن با درآمد رنج می برند در سراسر صنعت تناسب اندام به دلیل بیماری همه گیر.

یکی دیگر از ضعف در آمد این شرکت در گزارش سالانه که هشدار داد در ماه گذشته است که قابل تردید و شک در بقای آن. گنجاندن “تداوم” بیانیه شمارش به عنوان یک رویداد به طور پیش فرض در این شرکت مدت تسهیلات وام که بدان معنی است که وام دهندگان می توانید تماس بگیرید بدهی قبل از سررسید آن با توجه به پر کردن.

شهر ورزشی که در عمل به نیویورک و بوستون و فیلادلفیا و واشنگتن باشگاه های ورزشی به دنبال مالی کردند از طریق یک معامله برای خرید دوچرخه سواری داخل سالن استودیو کسب و کار از چرخ طیار های ورزشی, متعلق به کندی لوئیس مدیریت سرمایه گذاری LLC.

زنجیره ای با 600,000 عضو می خواستم به استفاده از بخشی از تامین مالی از چرخ لنگر صاحبان به جای وام در آینده به دلیل در ماه نوامبر. اما برنامه ها به هم ریخت و دو طرف کاهش یافته است قرارداد. شهر ورزشی وام معامله شده حدود 37 سنت دلار.


قبل از این شرکت مجبور شد به بسته خود را درب شهر ورزشی گزارش افزایش فروش در حدود 1 ٪ در ماه ژانویه و فوریه. “همانطور که ما آب و گونه های در کسب و کار ما از این بی سابقه ای در سراسر جهان در واکنش به شیوع کروناویروس ما نگاه به جلو به از سرگیری این روند در ادامه سال 2020” رئیس اجرایی پاتریک والش گفت: در سه ماهه چهارم بیانیه درآمد.

در این میان شهر ورزشی گرفتار در مشتری دعاوی به دلیل آن را ادامه داد شارژ نفر در طول خاموش کردن و گفته شده آن را سخت را برای آنها به لغو.

آن را نامشخص زمانی که باشگاه را دوباره باز کنید و این شرکت این است که “به احتمال زیاد به تجربه کاهش تقاضای مشتری یک افزایش قابل توجهی در عضویت ختم می شود و ممکن است قادر به بازیابی این اعضا و یا ایجاد امکانات جدید” با توجه به ماه گذشته تشکیل پرونده.

شهر ورزشی قرض $12.5 میلیون از آن گردان تسهیلات اعتباری پس از آن مجبور شد نزدیک به 95 درصد از آن باشگاه است. این شرکت گزارش داد حدود 178 میلیون دلار از بدهی های برجسته خود را تحت اصطلاح وام از پایان سال با توجه به گزارش و اذعان پول نقد کافی نبود تا خود را پوشش نوامبر الزامی است.

نیویورک باشگاه های ورزشی شروع عملیات به عنوان یک خوشه اسکواش باشگاه در 1970s قبل از معرفی کلاس های ورزش و گسترش و آمریکا در سواحل شرق. این شرکت حدود 200 تناسب اندام استودیو با یک اکثریت در نیویورک مترو منطقه است.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>