نیویورک و ایالات متحده شرق, خواهد دریافت یک رشته از روزهای این هفته و روزانه سوابق قصد بازگشت به قرن 19 سرنگونی می تواند در منهتن نیویورک و بوستون در روز دوشنبه.

بالا در پارک مرکزی نیویورک می تواند به 97 درجه فارنهایت یک درجه خجالتی رکورد تاریخ مجموعه در سال 1869 گفت: باب Oravec ارشد شعبه پیش بینی در ایالات متحده آمریکا آب و هوا پیش بینی مرکز در کالج پارک مریلند. بوستون است به کراوات خود را بالا 98 برای جولای 27 مجموعه در سال 1872.

“داغترین روز در حال رفتن به دوشنبه و سه شنبه” Oravec گفت. “دوشنبه بالقوه برای بسیاری از پرونده ها در مناطق شرقی است.”


گرما مشاوره پتو منطقه از شمال نیوجرسی به جنوب مین به درجه حرارت را در درجه حرارت احساس نزدیک به 104 در نیویورک و بوستون. گذشته از بالا بردن خطر ابتلا به سکته گرما به شرجی شرایط احتمال افزایش تقاضای برق به عنوان ساکنان در پرجمعیت شمال به نوبه خود به تهویه مطبوع به ضرب و شتم به درجه حرارت.

پارک مرکزی رسیده است و 90 درجه یا گرمتر از 10 بار در ماه ژوئیه چهار تا بیشتر از متوسط رفتن به سال 1869 اما کمتر از رکورد 20 روز مجموعه در سال 1993. در حالی که درجه حرارت خواهد شد و پس از استراحت سه شنبه آنها هنوز در هوا باقی می ماند در 90s در نیویورک از طریق پنج شنبه خواهد بود که پنجم-برای یک ماه جولای به خدمات ملی آب و هوا ،


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

بهترین مترجم آنلاین