نیویورک تایمز می گوید پنبه op-ed نمی دیدار با استانداردهای

Category: آرکانساس Comments: No comments

نیویورک — نیویورک تایمز روز پنجشنبه گفت که یک قطعه نظر آن فرار توسط پلیس آمریکا تام پنبه دفاع از استفاده از فدرال آمريکا به سرکوب در سراسر کشور تظاهرات مورد بدرفتاری پلیس از آمریکایی های سیاه و سفید خود را برآورده نمی کنند استاندارد.

پنبه op-ed با عنوان “ارسال در نیروهای نظامی” و برای اولین بار ارسال شده از اواخر روز چهارشنبه باعث شورش بار در میان روزنامه نگاران با برخی از گفتن آن در معرض خطر سیاه کارکنان. برخی از اعضای هیات در بیمار نامیده می شود روز شنبه در اعتراض.

این بار در بیانیه ای گفت که “با عجله سرمقاله روند” منجر به انتشار یک قطعه است که برآورده نمی استانداردهای خود را.

آرکانزاس جمهوری خواه را قطعه باقی مانده در برابر‘ سایت پنج شنبه شب. این بار گفت: هنوز تعیین اینکه آیا ستون ها درست خواهد شد و یا چه می گویند در یک یادداشت سردبیر به آن متصل است.

پنبه در روز پنج شنبه توییتی که از او تقدیر “شجاعت” از زمان انتشار خود op-ed.

“آنها زد من قطعه—حتی اگر آنها مخالف با آن—و ایستاد تا بیدار مترقی و اوباش در خود اتاق خبر” پنبه توییتی. “این بود که کار درست را انجام دهد.”

در اوایل روز شنبه, بار ناشر A. G. Sulzberger و سرمقاله صفحه ویرایشگر James Bennett دفاع از op-ed انتشار گفت: آنها بر این باور بود که مهم به بحث در مورد ایده های بحث برانگیز در یک انجمن عمومی به جای نگه داشتن آنها را آرام.

اما این بار گزارش داد که بعد از بنت نشان داد که او تا به حال نمی خواند پنبه قطعه قبل از انتشار آن.

“به عنوان یک نتیجه, ما در حال برنامه ریزی برای بررسی هر دو کوتاه مدت و بلند مدت تغییرات” به نظر آن صفحات از جمله گسترش آن واقعیت-بررسی عملیات و کاهش تعداد op-eds, که, نظر, قطعه نوشته شده توسط همکاران خارج است که آن را منتشر می کند این بار گفت: آن بیانیه است.

پنبه ستون پشتیبانی از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تماس به استفاده از نیروهای فدرال به توقف خشونت در ارتباط با تظاهرات در برابر پلیس درمان اقلیت. او اعلام کرد “پوچ گرا جنایتکاران” را برای غارت و “جناح چپ رادیکال مانند antifa نفوذ تظاهرات به بهره برداری [جورج] فلوید مرگ خود را برای هرج و مرج اهداف است.”

اما این اشاره شد آنلاین که یک بار خبر در تاریخ 1 ژوئن گفت: “محافظه کار مفسران ادعا با شواهد کمی که antifa دور چپ ضد فاشیسم فعال جنبش مختصات شورش و غارت است.”

در میان بار از روزنامه نگاران که اعتراض انتشار پنبه قطعه بود آنال هانا جونز که در ماه گذشته برنده جایزه پولیتزر برای مجله قطعه “1619 پروژه” در مورد سیاه و سفید آمریکایی ها پس از اولین ورود ،

“به عنوان یک زن به عنوان یک روزنامه نگار من عمیقا شرمنده که ما زد این” هانا جونز توییتی.

پنبه قطعه was posted آنلاین دو روز پس از یک تظاهرات مسالمت آمیز در خارج از کاخ سفید پاک شد با گاز اشک آور و فلش چتری و پاکسازی راه را برای مغلوب ساختن پیشی جستن به مرحله عکس-op خارج نزدیکی یک کلیسا.

بنت نوشته بود که او شخصا مخالفت با پنبه و اعتقاد نیروهای نظامی می تواند منجر به که مردم بی گناه صدمه دیده است. این بار‘ نظر صفحه منتشر کرده بود چند تکه که با مشاهده او گفت:.

“خوانندگان که ممکن است تمایل به مخالفت با پنبه مواضع باید به طور کامل از آن آگاه و از روی چیزی حساب کردن با آن اگر آنها به شکست آن” بنت نوشت: در یک مقاله. “به نظر من بحث با نفوذ ایده های آشکارا به جای اجازه دادن به آنها را به بلامنازع است به مراتب بیشتر احتمال دارد برای کمک به جامعه در رسیدن به پاسخ درست است.”

هنوز, او گفت:, “من می دانم که نظر خود من ممکن است اشتباه باشد.”

اطلاعات اين مقاله کمک توسط تالی Arbel از آسوشیتد پرس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>