نیویورک رنج می برند $2B کاهش در درآمد مالیاتی از هتل-سقوط بازار

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

از دست دادن گردشگری از Covid-19 می تواند در نوار غزه نزدیک به 2 میلیارد دلار از دولت و مالیات شهرستان خزانه در این سال به تنهایی.

مجموعه ای از مالیات ایالتی و محلی از صنعت هتل را رها $1.8 میلیارد دلار در سال جاری با توجه به گزارش از اقتصاد آکسفورد ساخت نیویورک دوم-سخت ترین آمار دولت پشت کالیفرنیا.

این رقم شامل از دست دادن $968 میلیون نفر در اتاق-اشغال مالیات $75 میلیون دلار در فروش مالیات $132 میلیون در بازی درآمد و حدود 135 میلیون دلار در مالیات بر درآمد کارکنان و شرکت های بزرگ که در اجرای هتل ها.


کل را شامل نمی شود اموال مالیات از کسب و کار. صاحبان هتل باید به نام این شهرستان به تاخیر انداختن و یا تسلیم مجموعه ای از مالیات بر املاک و فراتر از 1 ژوئیه مهلت.

صنعت نیاز شهر نیویورک به درک که درآمد کاهش یافته است به طور متوسط 75 درصد و به احتمال زیاد تا پایان سال در 60 درصد محدوده گفت: Vijay Dandapani رئیس اتحادیه هتلداران از شهر نیویورک است. به اطمینان حاصل شود که ما برای زنده ماندن هر دو نقدینگی و پرداخت بدهی بحران [شهر باید] اجازه می دهد برای ملک مالیات به تعویق افتاده و نرخ بهره در defaulters کاهش داد.

هتل ها اجازه داده شد به باز باقی می ماند در سراسر این بیماری همه گیر به عنوان ضروری کسب و کار. اما با نرخ اشغال که کف در تک رقمی تا اواسط ماه مارس بسیاری از آنها به طور دائم بسته درهای خود را در پاسخ.

گران Omni برکشایر محل هتل شد آخرین. مدیریت اطلاع وفاداری اعضا در هفته گذشته که شرق 52nd خیابان ملک نمی خواهد بازگشایی شده است.

آمریکا هتل و محل سکونت ارتباط یک گروه لابی گری که به سفارش این گزارش خواهان در کنگره برای حمایت از یک اعتبار مالیاتی فدرال incentivizing مردم به سفر دوباره یک بار آن را امن تلقی.

اشغال هتل به 45 درصد در این شهرستان در این هفته با توجه به تحقیقات شرکت STR از 15 درصد در اوایل ماه آوریل است اما هنوز هم به خوبی پشت سر فصلی متوسط است.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>