نیویورک تقلا برای پیدا کردن تابستان جایگزین به Hamptons

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

Hamptons shmamptons. حومه از نیوجرسی به جزیره Gold Coast و حتی دره هادسون در حال دیدن یک تابستان شبیه هیچ دیگر است.

عامل املاک و مستغلات مارگارت Harrington توصیف نیویورکی تکاپوی نمره چه مانده است از حومه را قابل اجاره خانه به عنوان “سیل خروج.”

ترس led ساکنان شهرستان به گله به Hamptons به سوار کردن بیماری همه گیر. به عنوان یک نتیجه قیمت مسکن سر به فلک کشید و موجودی کاهش یافته است. در حال حاضر کسانی که مشتاق به دور هستند خرناس اطراف غیر متعارف به مقصد خود را دریافت کنید رفع حومه تابستان زندگی است.


هارینگتون که مبادرت به فروش خواص برای داگلاس Elliman در وستچستر و پوتنام شهرستانهای شروع به دیدن درخواست برای رودخانه اجاره در اواسط ماه مارس. دفتر او دریافت کرده است به عنوان بسیاری از 200 سوالات.

ادی شاپیرو, مدیر عامل شرکت کارگزاری لانه متقاضیان گفت: او از خواب بیدار به صدها ایمیل در روز از مردم به دنبال خانه در تابستان. سوالات شلیک کرده تا 300% در دو هفته گذشته گفت: با شمال ایالت تقاضا آنقدر زیاد است که او را به ساخت یک تیم وجود دارد به کار با مشتریان.

برخی از مالکان در پایین دره هادسون هرگز اجاره خواص خود را به فصلی بازدید کنندگان در گذشته اما در این تابستان است که یک داستان متفاوت Harrington گفت. او رفت و از انجام یک یا دو تابستان اجاره به عنوان یک طرف فرفره به نوشتن چهار معاملات قبل از ماه ژوئن این سال است. در تنها یک ساعت به دور از منهتن منطقه حس می کند به ساکنان شهر, او گفت:. “آنها فکر می کنم اگر همه چیز تغییر, آنها هنوز هم می تواند به کار کمی,” او گفت:. “آن را محل مناسبی برای پناه گرفتن.”

صاحبخانه اما دقیقا نمی دادن تا خانه های خود را—آنها می خواهند به ماندن در خانه های خود را به دور از شهر به همان اندازه به عنوان هر کس دیگری او گفت:. بر خلاف صاحبان در Hamptons آنها را در نظر نمی خانه های خود یک منبع اضافی از درآمد یا, او گفت:.

برای پاسخگویی به تقاضای سیری ناپذیر و دختر بچه تا به حال برای دریافت خلاق—او ابداع موقت اجاره با رسیدن به خود و همسایگان درخواست اگر آنها علاقه مند می شود در اجاره. “قیمت های رقابتی ساخته شده است آن را جذاب به فروشندگان یا صاحبان که هرگز در نظر گرفته خود را صاحبخانه و یا Airbnb میزبان قبل از,” او گفت:.

شاپیرو همچنین تبدیل به ایجاد موجودی با درخواست مالکان در نظر گرفتن اجاره.

در یکی از هارینگتون خواص یک قرارداد به پایان رسید ظرف 36 ساعت از مستاجر پرس و جو. در یکی دیگر از او کشیده اوج تابستان اجاره قیمت در ماه مارس است.

شاپیرو حتی یک معامله اتفاق می افتد و در همان روز به مشتری خود خواسته برای یک خانه. “ما آنها را ارسال مواد درست آنها رو بودجه و در عرض دو یا سه ساعت ما در حال گردش Docusigns و شماره کارت اعتباری,” او گفت:.

یکی از هارینگتون مشتریان حتی مورد توافق قرار داده تا جزیره خود را برای اجاره در 40.000 $در ماه—کمتر از قیمت یک تا پنج-اتاق خواب خانه در همپتون.

پس از این مالکان در دره هادسون بسیار بیشتر خواهد بود به اجاره در آینده Harrington گفت.

“اگر شما خرید در Hamptons شما می دانید که شما می خواهید آن را به اجاره” او گفت:. “مردم شروع به فکر کردن در مورد این منطقه به عنوان یک مقصد برای اجاره نیز می باشد.”

در لانگ آیلند مستاجرها که قیمت از Hamptons به دنبال در مناطق مانند Cold Spring Harbor بزرگ گردن و هانتینگتون به صرف $40000 تا 50000 دلار در یک ماه در یک خانه گفت: Shapiro. این ساحل شمالی شهر بودند تابستان مقصد قبل از Hamptons شد آنچه آنها در حال حاضر. بزرگ گردن مغرور لانگ آیلند حومه شهر بود که در آن اسکات فیتز جرالد صرف اوایل دهه 1920 نوشتن گتسبی بزرگ. ساحلی آن خواص و شهر های کوچک احساس شد و بسیار در پی پس از توسط فوق العاده غنی هر چند امروز از آن می ایستد به عنوان یک جامعه مسکونی که در آن خانواده زندگی می کنند در طول سال.

ساحل نیوجرسی و حومه مانند کوتاه تپه های در حال دیدن یک افزایش در تقاضا برای املاک نیز گفت: Shapiro.

در نیوجرسی بازار در انتظار فروش فعالیت به دست آوردن کشش گفت: جاناتان میلر مدیر عامل شرکت املاک و مستغلات مشاوره میلر ساموئل با بیشتر مردم با توجه به داشتن یک خانه دوم در خارج از شهرستان در حال حاضر که از راه دور کار عادی است و رفت و آمد غیر ضروری به نظر می رسد.

مردم در حال خرید خانه در درخواست قیمت یا بیشتر گفت: چاک Petersheim یک ساز در دره هادسون. “حتی زمانی که مردم می دانند که آنها در حال overpaying آنها در حال خرید. این یک فروشنده در بازار,” او گفت:. ماه گذشته او به فروش پنج خانه است که فوق العاده بالا را برای این منطقه گفت: بالغ بر یک در مجموع $3.2 میلیون نفر است. سوالات برای خانه هم رفت و تا 500%.

“آن را نمودار” گفت: Petersheim. برخی از افراد حتی با توجه به ساخت خانه های جدید برای خود او اضافه شده است.

“این زمان به نظر می رسد مانند یک ترکیب لیمن و 9/11 میلر گفت:”. پس از 9/11, خروجی مهاجرت به حومه به طول انجامید حدود سه سال او به یاد می آورد. “من متقاعد نشده این است که دائم تغییر ساختاری” او گفت:, “اما آنچه که من فکر می کنم این است که دائمی است و اعمال نفوذ مجازی مشغول به کار است که طول افسار بین که در آن شما و جایی که شما زندگی می کنند.”


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>