نیویورکی نمی خواهد رای برای مغلوب ساختن پیشی جستن اما فکر می کنم او را برنده انتخابات

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

این ماه من در زمان دو نظر سنجی از دانش آموزان در پوشش کلاس اقتصاد در نیومارک کریگ دانشکده روزنامه نگاری. اولین آنها یک نیویورک تایمز نظرسنجی که همسان آنها را با یک نامزد حزب دموکرات بر مواضع خود. این کلاس بود که به شدت هم تراز با برنی ساندرز و الیزابت وارن. سپس از من خواسته بود که در ماه نوامبر برنده. سه چهارم از آنها گفت: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

من باور خود را که برنده برنده خواهد بود. اما زمانی که من ذکر به پیدا کردن روز بعد در دانشکده جلسه هر کس در اتاق گفت که آنها بیش از حد فکر تهمت خواهد بود دوباره انتخاب شود. دوشنبه آخرین سینا نظرسنجی تایید کرد که تقریبا دو سوم از نیویورک در سراسر هیئت مدیره فکر می کنم برگ برنده برنده خواهد شد. حتی 48 درصد از دموکرات ها گفت: آنها فکر می کنم حزب خود را نامزد خواهد شد از دست دادن در ماه نوامبر.

این سینا نظرسنجی یافته نیست خیلی تعجب آور است. برنی ساندرز در حال حاضر آگهی در میان ثبت نام دموکرات با 25% به دنبال مایکل بلومبرگ در 21٪. با برخی از رقبای احتمال دارد به رها کردن پس از سه شنبه رای گیری هفته آینده نظرسنجی احتمالا بسیار پیش بینی از آنچه اتفاق می افتد در طول نیویورک مارس 28 اولیه.


همه پیشرو دموکرات خواهد ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن به آسانی در نیویورک در ماه نوامبر با توجه به نظرسنجی. اگر چه مغلوب ساختن پیشی جستن دیده است کوچک در بهبود او باقی می ماند محبوب در دولت با 61% برگزاری نامطلوب نظر.

با این وجود می تواند یک نامزد حزب دموکرات شکست مغلوب ساختن پیشی جستن در صورتی که بسیاری از دموکرات ها معتقدند رای خود را بیهوده خواهد بود به ویژه پس از یک رکورد مشارکت مردم در سراسر کشور به طور گسترده ای اعتقاد بر این بود یک کلید به یک پیروزی دموکراتیک?

من نمی دانم اما پیگیری “چه کسی برنده خواهد شد” سوال ممکن است مهم برای درک آنچه اتفاق می افتد در مبارزات انتخاباتی.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>