نیویورک coronavirus مرگ و میر مطابقت جمعیت در سایر نقاط داغ

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

پزشکی کارگران در ویژه coronavirus منطقه مصرف در ابن میمون مرکز پزشکی در بروکلین در روز چهارشنبه.

عکس: اسپنسر پلات/گتی ایماژ

جمعیتی تفکیک عفونت و مرگ و میر ناشی از رمان coronavirus در شهر نیویورک آینه الگوهای که پدید آمده اند در سراسر کشور و جهان اپیدیولوژی می گویند با افراد مسن, مردان و برخی از اقلیت نژادی در میان بیماری آسیب پذیر ترین قربانیان.

ایالت نیویورک حساب برای نزدیک به یک سوم از این کشور 683,786 موارد از بعد از ظهر جمعه با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز است که ردیابی ویروس. دولت گزارش کرده است 222,284 موارد مثبت و 12,192 مرگ و میر.

در مکان هایی که گزارش داده با نژاد سیاه ساکنان را تشکیل می دهند و نامتناسب تعداد coronavirus-نسبت مرگ و میر.

سیاه

سفید

اسپانیایی

دیگر

شهر نیویورک

کنتیکت

0%

50

100

0%

50

100

جمعیت

جمعیت

موارد

مرگ و میر

مرگ و میر

ایلینوی

لوئیزیانا

0%

50

100

0%

50

100

جمعیت

جمعیت

موارد

مرگ و میر

مرگ و میر

میشیگان

مینه سوتا

0%

50

100

0%

50

100

جمعیت

جمعیت

موارد

موارد

مرگ و میر

مرگ و میر

کارولینای شمالی

واشنگتن

0%

50

100

0%

50

100

جمعیت

جمعیت

موارد

موارد

مرگ و میر

مرگ و میر

توجه: ارقام به عنوان از آوریل 8 به جز کانکتیکات و میشیگان است که به عنوان از آوریل 7. صورت درصد نشان داده شده است برای کشورهای که در آن در دسترس است. شهر نیویورک و کنتیکت اطلاعات ارائه شده توسط نژاد/قومیت. ایلینوی, لوئیزیانا, میشیگان, مینه سوتا, کارولینای شمالی و واشنگتن دی سی ارائه شده توسط مسابقه.

منابع: دولت و ادارات بهداشت محلی (مورد مرگ و درصد); سرشماری جمعیت درصد به جز شهر نیویورک); New York شهرستان در بخش بهداشت و درمان (نیویورک جمعیت درصد)
Vivien Ngo/وال استریت ژورنال

شهر نیویورک 122,148 موارد و 7,890 تایید مرگ مرتبط با Covid-19 بیماری ناشی از این ویروس با توجه به شهر داده است. سه شهر نیویورک نیویورک—کوئینز بروکلین و برانکس—در هر حال مرگ و میر بیشتر از هر شهرستان در کشور با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

این شهر بالا تعداد مرگ نیز هم راستا با عوارض دیگر شهری نقاط داغ, با توجه به اپیدیولوژی.

“چگالی مردم است که قطعا چیزی است که ویروس تغذیه کردن از” دکتر گفت: Christopher موری مدیر دانشگاه واشنگتن موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی است. “ما در حال دیدن همان الگوهای در حال ظهور در بسیاری از کشورها است.”

در شهر نیویورک, مردم, سن 75 و در حال مرگ هستند در نرخ های نزدیک به هشت برابر در مقایسه با مرگ و میر کسانی که 45 تا 64 داده ها نشان می دهد. آنها در حال مرگ هستند در بیش از دو برابر نرخ آن 65 تا 74 سال, داده ها نشان می دهد. روند مشابهی دیده می شود در سراسر نیویورک و کشورهای دیگر مانند لوئیزیانا و ایلینوی و همچنین در جای دیگر در سراسر جهان است.

“این چیزی است که ما دیدم از چین این است که قطعا چیزی که ما دیدم از ایتالیا و این چیزی است که ما در حال دیدن از اسپانیا گفت:” جفری شمن استاد علوم بهداشت محیط زیست در دانشگاه کلمبیا را به پستچی دانشکده بهداشت عمومی. “این یک بیماری سالمندان است.”

همانطور که در دیگر مناطق این ویروس آلوده ساکنان در تمام سنین در شهر نیویورک است. اما موارد مثبت هستند بالاترین برای کسانی که 75 سال به بالا—مؤثر در مورد 2,540 برای هر 100 ، 000 نفر با توجه به شهر داده است. نزدیک 45 – تا 74 ساله که در حال آلوده در نرخ حدود 2,200 برای هر 100,000 با توجه به این شهرستان است.

کارگران پوشیدن hazmat مناسب دفن اجساد در جزیره هارت در شهر نیویورک به عنوان مرگ و میر افزایش می یابد از این بیماری همه گیر کوروناویروس. عکس: لوکاس جکسون/ایسنا

Covid-19 همچنین به نظر می رسد به تحت تاثیر قرار مردان بیشتر از زنان است. در شهر نیویورک بیشتر از مردان آلوده و بستری در مقایسه با زنان داده ها نشان می دهد. آنها همچنین در حال مرگ در حدود دو برابر نرخ زنان است. ایالت نیویورک گزارش کرده است که مردان به حساب 59.7 درصد از مرگ و میر در کشور در مقایسه با 40.2 درصد از زنان است.

در شیکاگو عفونت نرخ مشابه برای هر دو جنس اما مردان را تا 60 درصد از ویروس های مربوط به مرگ و میر. بیش از 20 کشور از جمله چین و اسپانیا و ایتالیا و استرالیا, گزارش مرگ و میر بیشتر در میان مردان از coronavirus نسبت به زنان با توجه به داده های ردیاب از موسسه تحقیقات بهداشت جهانی 50/50 و سی ان ان.

علت این تفاوت هنوز ناشناخته است. برخی از پزشکان پیشنهاد کرده اند که مردان رنج می برند بیشتر در زمینه مسائل مربوط به سلامت مانند دیابت و بیماری های قلبی عروقی را افزایش می دهد که خود را در معرض خطر از Covid-19.

دیگران را با اشاره به رفتار است. در چین به عنوان مثال مرد سیگاری بسیار بیشتر از زنان که نور بالا. اما حتی در مناطق با کم نرخ افراد سیگاری بیشتر از مردان در حال مرگ هستند گفت: دکتر موری.

“آنفولانزا نمی انجام این کار است. این چیزی است که به نظر می رسد کاملا خاص به Covid-19” او گفت:. “اما ما واقعا نمی دانم چرا.”

یکی دیگر از عوارض مسابقه.

این ماه, نیویورک شهرستان, شیکاگو و لس آنجلس تمام گزارش شده است که همه گیر است و به طور نامتناسبی تحت تاثیر آفریقایی-آمریکایی و اسپانیایی ساکنان به خصوص کسانی که با کاهش درآمد مشاغل که تکیه بر حمل و نقل عمومی.

در شهر نیویورک ایالات متحده بیمارانی که قرارداد Covid-19 حساب 34 درصد از تمام ویروس های مربوط به مرگ و میر با وجود ساخت تا 29 درصد از جمعیت این شهر از 8.4 میلیون نفر است. آفریقایی-آمریکایی را تا 28 درصد از مرگ و میر, در حالی که ساخت تا 22 ٪ از جمعیت.

معکوس درست است و ساکنان. سفید نیویورکی را تا 27 درصد از مرگ و میر ناشی از ویروس 32 درصد از جمعیت شهر است. آسیایی حساب برای 7 درصد از مرگ و میر و 14 درصد از ساکنان شهر.

اپیدیولوژی گفت: داده ها آهنگ های اقتصادی و اجتماعی تفاوت در این شهرستان است. سیاه و اسپانیایی ساکنان تمایل به جلو و در پایین دستمزد کار در شغل است که اجازه نمی دهد برای اجتماعی فاصله. کسانی که فقیر هستند نیز محدود کرده اند دسترسی به مراقبت های بهداشتی و به احتمال زیاد به رنج می برند از اساسی شرایط پزشکی که قرار دادن آنها در معرض خطر بالاتر برای یک شکل شدید تر از Covid-19.

در ایالت نیویورک به استثنای شهر نیویورک سفید ساکنان حساب برای 60 درصد از مرگ, شمارش, بزرگترین گروه, اما را تا 74% از جمعیت. قابل اسپانیایی را تا 14 درصد از مرگ و میر و 12 درصد از جمعیت در حالی که ساکنان سیاه را تا 18 درصد از مرگ و میر و 9 ٪ از جمعیت.

“این بیشتر در مورد این مسائل از نابرابری,’ دکتر موری گفت: “بیش از این در مورد بیولوژیکی تفاوت.”

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

نوشتن برای شان لی در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>