نیویورک اقتصاد بستگی به واشنگتن کمک مالی برای MTA

حمل و نقل شهری سازمان با آن مواجه است مالی “سونامی” رئیس پت Foye گفت: در هفته گذشته.

درآمد حاصل از ridership عوارض و یارانه ها کاهش یافت در طول این بیماری همه گیر را وادار به آژانس برای رفتن التماس به واشنگتن برای کمک و یا قطع سرویس و نگهداری و ارتقاء.

ما که احساسات متناقضی در مورد MTA. وجود دارد مقدار زیادی از معتبر قولنج در مورد این شهر سیستم حمل و نقل.


آن یتیم توسط رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو در دوره دوم خود اجازه می دهد خدمات به تدریج کاهش است. تاخیر و وقفه خدمات شده اند یک منبع مداوم از نا امیدی برای نیروهای جدید است. سیستم اتوبوس آهسته است و رنج می برد از فقیر اعزام. آژانس شده است مات در مورد منابع مالی خود را در زمان و تمایلی به در آغوش گرفتن تغییرات است که می تواند سیستم بهتر است.

این سیستم حمل و نقل بسیار مهم است به شهر بقا به اجازه دهید آن گذشته تجاوزات در راه دریافت کنید.

MTA را 2020-2024 بودجه سرمایه را پمپ $62 میلیارد دلار به اقتصاد کشور و تولید 57,400 مشاغل با توجه به 2019 گزارش مشارکت برای, New York. نیمی از این پول می تواند احساس به طور مستقیم در پنج بخش این گزارش گفت:. این بودجه به ما میده مورد نیاز برای بهبود اقتصادی کشور و منطقه است.

اجازه می دهد این شهر سیستم حمل و نقل برای رفتن با کمبود بودجه روبرو ایجاد می کند تعدادی از دیگر مشکلات ایمنی که رئیس در میان آنها است. سال از عملکرد ضعیف نیز مشخص شده با شماره پیگیری آتش سوزی و derailments. پول کمتر به معنی یک بار دیگر بین رفع و سیستم این اندازه نمی تواند کمک کند اما سقوط به خرابی است.

پروژه های سرمایه ای خواهد بود در جلوگیری از ارتقاء سیستم و در صورت بیشتر شدن سیل که پیش بینی شده وجود خواهد داشت بیشتر تعمیرات مورد نیاز است.

اضافه کردن به این آژانس را وعده افزایش کرایه و تهدید از سرویس کاهش و شما بیشتر و بیشتر سواران به دور محور.

نیویورک در حال حاضر کمتر تمایل به سوار شدن به مترو رفت و آمد قطار و اتوبوس به دلیل محدود فضاهای شلوغ با مردم شده است یک منبع از گسترش Covid-19.

اما واقعا سیستم گردش خون این شهرستان است. بدون آن شهر نیویورک اتومبیل را متوقف کند.

این درست است که ساکنان را ترک خواهد کرد اما ما شده ایم به حومه شهر. شهر جالب تر است. پرواز موقت است و سیستم حمل و نقل نیاز به پاک کردن و عملیاتی که ساکنان آمد. وجود ندارد به اندازه کافی جاده ها در منهتن برای همه از نیوجرسی, Westchester, لانگ آیلند و کانکتیکات به شهرستان درایو.

واشنگتن باید در نظر چیز دیگری است. ممکن است آن را در منافع خود را به نگه داشتن نیویورک, این کشور بیشترین درآمد ژنراتور در حال حرکت است.

در این راستا Foye را قیاس از یک سونامی یک موج عظیم که معمولا به دنبال زلزله—مناسب است چرا که سونامی از بین بردن همه چیز را در مسیر خود است.

حتی کسانی که فکر می کنم کاهش نمی خواهد خود را تحت تاثیر قرار کسب و کار باید در نظر قانون پیامدهای ناخواسته.

این امر کاملا ویرانگر برای همه اگر واشنگتن قانونگذاران اجازه دهید این موج سقوط.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید