نیویورک خارج از دولت پول مالیات دهندگان است به طور ناگهانی برای grabs

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

آنها دوستان شما در حال حاضر.

فرمانداران از New York, New Jersey, کانکتیکات و پنسیلوانیا در هفته های اخیر با هم متحد به عنوان بخشی از یک منطقه ای ابتکار به هماهنگی بازگشایی مدارس و کسب و کار توقیف توسط شیوع کروناویروس.

اما با کشورها و شهرستانها رو به بدترین بحران مالی در دهه کمی متوجه ارائه در نیویورک قانون مالیات می تواند میلیاردها دلار درآمد مالیاتی برای grabs-قرار دادن کسانی که روابط دوستانه را به آزمون.

این املای در بخش 132.18 (یک) از نیویورک مالیاتی است. آن را می گوید هر کسی که با این نسخهها کار از یک دفتر در نیویورک اما زندگی در خارج از دولت-آیا در وست پورت یا چتم نیوجرسی — باید پرداخت نیویورک مالیات بر درآمد. و دولت امپراتوری و خارج از غرفه در چگونه به شدت و به شدت آن را اجرا اساسنامه حتی اگر کار شما انجام شده است عمدتا از صفحه اصلی.


وجود دارد, اما یک استثنا: زمانی که کار از خانه یک “ضرورت” است که دقیقا همان چیزی است که اتفاق می افتد در حال حاضر با متحده تحمیل پناهگاه در محل احکام در همه جا.

این وضعیت می تواند راه اندازی یک ریسک بالا پول گرفتن با توجه به مالیات وکلا که بررسی کرده ایم اساسنامه. البته خارج از staters بارها و بارها سعی کرد شانس خود را در دادگاه به خارج شدن از پرداخت نیویورک مالیات — و شکست خورده است. و نیویورک کشورهای همسایه هنوز هم بازی خوب است. اما که می تواند تغییر کند.

“متحده ندارد و سابقه خوبی در هماهنگی سیاست های مالیاتی گفت: Jeffrey Friedman یک شریک در قانون شرکت Eversheds ساترلند. “شما می توانید ببینید دو کشور ادعا می کنند خودداری در همان درآمد. بدون دولت و هماهنگی و این یک فاجعه خواهد بود.”

بخش 132.18 (a) مالیات بر درآمد برای غیر نیویورک ساکنان:… هر گونه کمک هزینه ادعا کرد برای روز مشغول به کار در خارج از ایالت نیویورک باید بر اساس عملکرد خدمات که از ضرورت آنطور که از راحتی اجباری کارکنان به خارج از وظایف دولت در خدمت کارفرمای خود.

برای استارت, غیر-ساکنان حساب برای نزدیک به یک پنجم از نیویورک درآمد مالیات بر درآمد با توجه به آخرین آمار و ارقام موجود. که با این نسخهها کار برای تقریبا 700 میلیون دلار در ماه است. کسانی هستند که دلار های مالیاتی دولت است که بیشتر Covid-19 نفر دیگر به شدت نیاز دارد. هفته گذشته فرماندار اندرو کومو گفت: نیویورک است که توسط یک “سونامی اقتصادی.” او همچنین گفت: دولت این است که “شکست” و چهره $10 میلیارد دلار کسری بودجه.


در همان زمان همه گیر ویرانگر اقتصادی تلفات می تواند وادار نیویورک کوچکتر از همسایگان در حال حاضر در احاطه خود را در بودجه مشکلات را به عمل آورند. نیوجرسی با دوم بیشتر مورد تأیید است یک روز بارانی صندوق تعادل فقط 1 درصد از بودجه صرف. پنسیلوانیا دچار برخی از عمیق ترین زیان کار است و در همان قایق است. کانکتیکات تا به حال تنها 10 هفته به چپ در ذخایر خود را کنار بگذارند برای مزایای بیکاری به عنوان از آوریل 9 با توجه به مالیات بر بنیاد در میان حداقل در ایالات متحده آمریکا

با استفاده از داده های از شهر نیویورک حسابرسی یک سال 2016 وبلاگ پست توسط حقوقی هاجسون اهل همچنین کمک می کند تا برای نشان دادن پول در خطر است. آن را نوشت که 43 درصد از تمام مالیات دهندگان ایالات متحده ساخته شده است که 10 میلیون دلار یا بیشتر گزارش شده حداقل برخی از درآمد به نیویورک در سال 2013. بالا که درآمد آستانه نزدیک به دو سوم از ایالت نیویورک مالیات دهندگان ثبت شده به عنوان افراد غیر مقیم.

در آن زمان متوسط درآمد برای, New Jersey, پنسیلوانیا و کانکتیکات غیر مقیم نیویورک مالیات دهندگان بود $189,485, $225,921 و $432,196 ترتيب حقوقی گفت. متوسط درآمد خانوار برای نیویورک ساکنان $بود 57,369 با توجه به سرشماری ایالات متحده آمار و ارقام.

“وجود دارد به وضوح یک مسئله در اینجا گفت:” تام کوری اصلی در فریدمن دفتر و مدیر شرکت دولتی و مالیات های محلی ، “این چیزی است که من شده فکر کردن در مورد و من ذکر آن را به همکاران من در یک زوم تماس بگیرید.”

تا کنون کشورهای در حال همسایگی. نیوجرسی به تازگی صادر ارشاد گفت: این کسب و کار به عنوان معمول: مالیات ادامه خواهد داد با توجه به دولتی که در آن درآمد منابع است. توماس Gohsler ارشد مشاوره از وزارت پنسیلوانیا درآمد گفت: آن را با توجه به ادعا مالیاتی دلار اختصاص داده شده برای خارج از دولت کارفرمایان — هنوز رتبهدهی نشده است.

کانکتیکات از وضعیت آگاه است و در حال حاضر در حال بررسی پاسخ آن, اما هیچ تصمیم گیری ساخته شده اند با توجه به جیم Polites سخنگوی اداره خدمات درآمد. نیویورک اداره مالیات و امور مالی نیست, پاسخ به تماس های تلفنی و یا ایمیل به دنبال نظر.

چند خواهد انکار کند که نیویورک اقتصادی منطقه نیروگاه است که به شدت محافظ آن پایه مالیاتی. دولت با بالاترین سرانه تولید ناخالص داخلی هر کشور در اتحادیه اروپا ندارد متقابل مالیات موافقت نامه ها و بدنام است در میان مالیاتی وکلا برای تعقیب دلار آن معتقد است و آن را بدهکار است.

نه تنها مالیات تحمیل شده بر آن در منطقه سه جانبه دولت اما حتی در مکان های دور افتاده مثل وایومینگ که در آن برای مثال یک معامله گر در نیویورک-بر اساس صندوق های تامینی ممکن است قادر به کار برای مناظر کوه و برف پودر. این بدان معناست که شما هرگز باید به مجموعه ای از پا در نیویورک به آن مدیون مالیات است. سعی کنید به حذف حتی یک بخشی از این درآمد و انتظار ممیزی به عنوان یک قاعده کلی.

برای کارگران که مالیات نیش (و برعکس پتانسیل صرفه جویی مالیاتی) می تواند نوسان صدها یا هزاران حتی از دلار به و یا از یک چک. در طول سال ضرورت نیاز به چالش کشیده شده است بارها و بارها در دادگاه. اما به گفته کارشناسان مالیاتی چند کارکنان باید همیشه برنده.

Covid-19 تغییرات همه چیز را می گوید هاروی Bezozi یک حسابدار خبره عمومی در بوکا راتون فلوریدا که مشاوره مشتریان خود به نیویورک بازگشت.

“مردمی باید مورد روشن برای تخصیص درآمد خود را در طول این زمان به خانه خود را دولت” از آنجا که از دولت دستور مستندات, او گفت:.

این بدان معنا نیست که نیویورک خواهد آن را آسان تر در خارج از دولت مالیات filers می گوید: Matthew Rheingold یک وکیل در آینهورن Barbarito. او با اشاره به نیویورک پاسخ در Superstorm شنی. دولت به مردم زمان بیشتری را به فایل اما نمی تغییر قوانین برای غیر-ساکنان مجبور به کار از خانه.

“کارکنان خواهد شد که قوی تر از استدلال این زمان” Rheingold گفت. “اما وجود ندارد و یک دستور از ایالت نیویورک, آنها نیاز خواهید بود به حداقل پرداخت و پس از آن می تواند چالش اعتبار قانون است.”

برای شرکت های هر تغییر از وضعیت موجود می تواند ایجاد سردرد. یک تغییر در یک کارمند مالیات بر خانه می تواند ایجاد یک “nexus” — مالیات حضور در دولت است که نیاز به کسب و کار برای فایل های اضافی مالیات شرکت.

به هر صورت coronavirus است به احتمال زیاد به موقع متحده به تجدید نظر چگونه آنها را درمان کارگران از راه دور می گوید: Richard D. پمپ های استاد حقوق در دانشگاه کانکتیکات است. آخرین تغییر قابل توجهی به نیویورک ارشاد در سال 2006 بود.

“آنچه که این واقعا نشان می دهد که زمانی که این است که بیش از آداب و رسوم و سنت ها و آداب و رسوم تغییر خواهد کرد” او گفت:. “این یک بمب ساعتی است که predates Covid.”

همانطور که برای مالیات گرفتن, پمپ ساخته شده دو نکته: اول آن خواهد بود بدون هیچ زحمتی برای نیویورک به بررسی هر غیر ساکن اظهارنامه مالیاتی برای تعیین اینکه آیا کار خارج از دولت انجام شد از ضرورت و یا راحتی. دوم نیویورک ممکن است به نظر می رسد کمی تن-ناشنوا اگر آن را در واقع بعد از آنها می رود.

“نیویورک ظاهر خواهد شد پس بی عاطفه و حساس اگر آنها را نمی دهد در این” او گفت:.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>