نیویورک نرخ Covid-19 عفونت در کمترین کومو می گوید

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

تنها 1.2 درصد از نیویورک آزمایش یکشنبه آلوده شدند با کروناویروس جدید, پایین ترین نرخ از همه گیری آغاز شد, فرماندار اندرو کومو گفت.

“چرا ما بازگشایی? چرا که این اعداد می گویند ما می توانیم” کومو گفت: در یک کنفرانس خبری در منهتن.

روز یکشنبه 58,054 آزمايشات انجام شده در سطح ایالت و 702 نفر پیدا شد به مثبت Covid-19, کومو گفت.


مثبت نرخ بالاتر بود در شهر نیویورک در 2% اما فرماندار گفت: این شهرستان در روز شنبه بازگشایی خواهد ادامه apace. احیای پایتخت کشور از تجارت و فرهنگ می آید پس از ماه از قرنطینه به پایان رسید که با یک انفجار از خیابان اعتراض به خشونت های پلیس است که برخی از نگرانی ممکن است مجموعه ای خاموش موج دیگری از بیماری است.

به عنوان شهر بازگشت به زندگی کومو سوار آشکارا تمیز کردن ماشین مترو برای افزایش اعتماد به نفس.

ماسک الزامی برای کسانی که سوار اتوبوس و قطار کومو گفت. دولت ارسال 1 میلیون ماسک و 25,000 گالن ضد عفونی کننده دست به حمل و نقل متروپولیتن و همچنین 500,000 2-اونس بطری.

وقتی پرسید که آیا افزایش در مترو ridership می شود سنبله در موارد کومو گفت که قطار در حال اجرا در سراسر این بیماری همه گیر.

“اگر آنها با استفاده از ضد عفونی کننده اگر آنها در حال استفاده از ماسک, از آن خواهد شد خوب” کومو گفت. “اگر ما در حال رفتن به یک مشکل متغیر در اینجا این است: آیا این اعتراضات یک اثر ؟ من نمی دانم و نمی خواهم به حدس و گمان. به همین دلیل من درخواست آنها را به واقع انجام شد.”


tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>