نیویورک بیکاری رول به سختی تکان دادن به عنوان شهر نزدیک فاز دو

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

ایالت نیویورک در کل بیکاری رخنه کردن تنها کمی در هفته گذشته در حالی که ادعاهای جدید افزایش—شاخص بهبودی طولانی به آمده حتی به عنوان بخش های بیشتری از اقتصاد شهرستان بازگشایی شده است.

تعدادی از نیویورک دریافت مزایای بیکاری کاهش یافته است و تنها 8,500 از یک هفته زودتر به 1.68 میلیون فدرال اداره آمار نیروی کار خبر داد. وجود اضافی از 1 میلیون نفر—تقریبا— دریافت 600 $در هر هفته در همه گیر بیکاری کمک می کند که مترجمان آزاد و دیگر کارگران که واجد شرایط نیست به صورت سنتی بیکاری کمک.

وجود دارد 96,000 جدید بیکاری ادعای نیویورک برای هفته پایان ژوئن 13 تا کمی از این 94,000 هفته قبل.


این شهر در مسیر است اما برای رسیدن به مرحله دوم اقتصادی بازگشایی در روز دوشنبه که خواهد شد کمک به کاهش فشار در برخی از کسب و کارهای کوچک. فرماندار و شهردار, بیل د Blasio هماهنگ در تصمیم به حرکت به جلو با فاز دو.

شهردار گفت: او معتقد است این حرکت کمک خواهد کرد که صرفه جویی حدود 5000 رستوران ها و برآورد 45,000 شغل.

فاز دو اجازه خواهد داد که برای ناهار خوری به عنوان به خوبی به عنوان یک بازگشت به کار برای کارکنان دفاتر خدمات املاک و مستغلات و خرده فروشان.

فاز یک که به شهرستان وارد شده در ژوئن 8, آورده, زندگی به ده ها هزار نفر از سایت های ساخت و ساز ارائه شده اما حداقل بازده برای کسب و کارهای کوچک از طریق منظقه خرده فروشی.

ملی نرخ بیکاری شد 1.5 میلیون مورد 58,000 برای هفته زودتر. ادعاهای جدید کاهش یافته است هر هفته از نزدیک به 7 میلیون در ماه مارس کاهش یافته است اما این کاهش در این هفته. ملی نرخ بیکاری کاهش یافته و از 14.7 درصد به 13.3 درصد.

افزایش بیکاری در میان آمریکایی ها همچنان در سطح رکورد ، بالاترین نرخ بیکاری عدد رسید و در آخرین رکود اقتصادی 10 درصد در اکتبر 2009.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>