نیویورک ویروس تلفات سقوط به پایین ترین سطح در هفته

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

نیویورک گزارش داد که کمترین تعداد روزانه Covid-19 مرگ و میر در هفته در روز جمعه.

دولت گفته بودند 422 میر پنج شنبه. که بدترین از مارس 31, هنگامی که آن را ثبت 391 مرگ و میر. بیش از 16000 نفر فوت کرده اند در دولت از شیوع بیماری است.

“این است که در یک سطح غیر قابل تصور و آن را رها کردن تا حدودی. اما آن را هنوز هم ویرانگر اخبار” رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت: در جلسه توجیهی روزانه.


تعداد کل افراد بستری ایالت همچنان به رها کردن به آرامی ضربه 14,258 هر چند تعداد بیماران جدید از آمدن به بیمارستان است که اساسا مسطح در حدود 1,300, کومو گفت.

هر چند به طور کلی روند ارائه برخی از امید, فرماندار ادامه داد: به استرس است که هر گونه سود می تواند از دست رفته به سرعت اگر اجتماعی فاصله گرفتن محدودیت های آرام هستند بیش از حد به سرعت.

“چگونه سریع کاهش, چگونه کم است کاهش؟” کومو پرسید. “دوباره متغیر چیزی است که ما انجام می دهیم.”

نیویورک شروع به افزایش مقدار, تست انجام 34,736 در روز پنج شنبه نسبت به حدود 20,000 معمولا. کومو مقامات دولت استناد یک حکم اجرایی کارگردانی خصوصی و عمومی آزمایشگاه به کار با دولت به اولویت بندی coronavirus تست. دولت امیدوار است برای انجام به عنوان بسیاری از 40,000 آزمون در روز است.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>