نیوزیلند مجلس مواجه دهنده مورد تقلب

ولینگتون, نیوزیلند — نیوزیلند نماینده مجلس و سه کمک کنندگان سیاسی صورت اتهام تقلب بیش از یک اتهام طرح برای پنهان کردن کمک های مالی مبارزات انتخاباتی.

نماینده مجلس جامی-Lee, Ross در چهارشنبه نامگذاری شد به همراه سه مرد دیگر در این مورد. اگر مجرم راس چهره حداکثر مجازات هفت سال زندان در هر یک از دو اتهام.

دیگر مردان اتهامات مشابه. هر چهار آن را تکذیب می کند و می گویند آنها را در مبارزه با آنها را در دادگاه.

اتهامات حول اتهام طرح به شکستن زیادی کمک های مالی به تکه های کوچک پس از اهدا کنندگان نمی تواند علنا شناسایی و تحت قوانین انتخاباتی.

راس اول نگرانی در مورد کمک های مالی با پلیس در سال 2018 در حال سقوط با رهبر حزب سیمون پل که در راس متهم به سازماندهی گزارش طرح. راس گفت که او در حال حاضر ساخته شده یک قربانی.

“من همیشه می خواستم به آن را بسیار روشن است که به عنوان موسس در این فریب آن را ظالمانه بود که من پس از آن متهم شده است و دیگران به دنبال به دلالت من” راس در بیانیه ای گفت شنبه.

پل را رد کرده است دانستن در مورد گزارش طرح می کند و در صورت هر گونه اتهام.

پس از او با پل راس چپ محافظه کار حزب ملی و ادامه خدمت در مجلس به عنوان یک نهاد مستقل قانونگذار. او گفت: او دچار فروپاشی روانی, در حالی که دیگران را متهم او را از اذیت و آزار همکاران زن.

سه اهداکنندگان — Yikun Zhang Shijia “کالین” ژنگ و Hengjia “جو” ژنگ — در بیانیه ای گفت که آنها با افتخار زلاند نو و خیر که تا به حال به طور منظم اهدا شده به احزاب سیاسی و مبارزات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید