تازه بیکاری در آرکانزاس پیدا کردن نفع روند تقلا

Category: آرکانساس Comments: No comments

برنامه های کاربردی آنلاین در حال پردازش و تماس های تلفنی در حال گرفتن جواب داد: بسیاری از Arkansans که شغل خود را از دست به coronavirus بیماری همه گیر در حال بازدید از بیکاری دفاتر.

که منتظر-با توجه به بسیاری از کسانی که از طریق زندگی می کردند آنها را دوباره و دوباره — شده اند طولانی و مخاطره آمیز و استرس زا.

برخی از کسانی که در خط پیروی از اساسی اجتماعی-فاصله دستورالعمل. دیگران ندارند.

بسیاری از آنها از رفتن به خانه مطمئن نیستید که آنها را دریافت مزایای و یا اگر آنها را به دریافت هر گونه پول در همه.

[CORONAVIRUS: اینجا را کلیک کنید برای ما پوشش کامل ” arkansasonline.com/coronavirus]

سارا شد و یکی از کسانی که تا به حال برای مقابله با حملات خشم و عدم قطعیت برای بخشی بهتر از دو هفته است. به تازگی furloughed شرکت خریدار در دیلرد 25 ساله نشان داد و چندین بار به آرکانزاس بخش از نیروی کار خدمات اداری در جنوب خیابان دانشگاه در لیتل راک. او پس از تلاش های او برای رسیدن به کسی که بیش از تلفن آمد تا خالی است. یک روز او به نام 82 بار, او گفت:.

عصبانی بیش از اطمینان مکرر او خواهد بود گرفتن منافع تنها به او در پیدا کردن تعادل حساب بانکی را تغییر نداد او صحنه “نشستن” در روز سه شنبه و به نام Little Rock, اتاق کار بارها و بارها در حالی که ایستاده در خط تا یک گارد امنیتی به او گفت برای جلوگیری از, او گفت:.

بعد از آن او هنوز هم حاضر به ترک او گفت:.

توسط دوشنبه صبح او تا به حال موفق به دریافت وجوه. او معتقد است او هنوز هم می تواند روز خود را صرف ایستادن در صف و یا شماره تلفن خود را اگر او تا به حال نه ناشی از یک اختلال. وجود دارد مردم ایستاده در اطراف خود که نگاه را شکست داد و به خانه رفت هنوز هم مطمئن نیستید اگر آنها را تا کنون دریافت هر گونه پول, او گفت:.

“به من گفت: گارد, ‘شنیده اید این مردم ؟ شما به کمک هیچ کس امروز,'” استخر گفت: یادآوری چگونه او را پاره پاره به نزدیکترین فرد او می تواند پیدا کردن او را نقطه. “من تا به حال زمان و توانایی برای نشستن وجود دارد برای روز. برخی از مردم نیست.”

سوالات ارسال شده به نیروی کار بخش خدمات از طریق یک آژانس سخنگوی بدون جواب رفت پنج شنبه و جمعه.

مایک پرستون دولت وزیر بازرگانی و مدیر اجرایی, آرکانزاس, توسعه اقتصادی کمیسیون گفت: در یک کنفرانس خبری جمعه که 170,000 نرخ بیکاری واصل شده اند در سطح ایالت.

“ما همه دست به دست در عرشه کار را از طریق آن” پرستون گفت.

او همچنین اعلام کرد که شماره تلفن رایگان خواهد بود سرنشین دار یکشنبه آغاز این آخر هفته. این بدان معناست که تماس پاسخ داده خواهد شد و هفت روز هفته به جای شش.

در آرکانزاس مزایای بیکاری طیف وسیعی از $81 به $451 هفتگی بسته به ذینفع درآمد تاریخ است. کنگره هر چند با تصویب قانون در مارس اجازه اضافی 600 دلار در هفته برای افرادی که قرار داده شده است از کار در این بیماری همه گیر.

از ماه مارس نرخ بیکاری در آمریکا و آرکانزاس شده اند صعودی.

وزارت کار ایالات متحده گزارش داد که بیش از 4.4 میلیون آمریکایی در زمینه بیکاری در هفته گذشته. این پنجمین هفته از دست دادن شغل در میلیون ها مارک بدترین بیکاری رگه پس از رکود بزرگ.

آرکانزاس’ نرخ بیکاری رسیده 4.8 درصد در ماه مارس, اما اقتصاددانان پروژه آن را تحت الشعاع قرار دادن 9 ٪ در ماه های آینده.

پنج شنبه صبح حدود 25 نفر در انتظار بودند در خارج از لیتل راک بیکاری ، آنها مانند استخر بود برای اولین بار سعی کردم به تماس با دفتر تلفن.

در میان آنها بود راشل Burks, 44, از لیتل راک که در رستوران کار شده است در برزخ برای هفته ها.

“این درست مثل این است که در [موتور خودرو دفتر],” Burks گفت. “آنها به شما یک شماره و شما صبر کنید.”

او تعداد 48 — شماره نمایش داده شده در دیجیتال ثبت نام خارج شد و 5. او در حال حاضر به حال شده است در انتظار یک ساعت, او گفت:.

“کل این وضعیت از کنترل خارج شده است” گفت: 25 سال Kuerton هریس, مادر سه که با این نسخهها کار در مراقبت های بهداشتی. او شاغل در یک اورولوژی عمل است و تا به حال ساعت کار و جبران کاهش داد.

“هر وقت من تماس بگیرید من هیچ پاسخ,” او گفت:. “من امروز در اینجا به برخی از پاسخ.”

هریس یک عدد پایین تر هنگامی که یک فرد نزدیک به او داد تا صبر و ارائه هریس شماره خود را.

ایالت مشکل

چهار خط خارج نیروی کار خدمات اداری در فایت پیچیده در اطراف مکزیک ویجو به پایان رسید و در ویسکی 101. توسط 10 صبح نزديک به 60 نفر در خط.

چندین انجام چمن صندلی نشست و زیر یک برآمدگی در خارج از بسته رستوران مکزیکی به عنوان یک نور باران شروع به سقوط.

کندی اسپنسر رو در خط در 6:30 صبح بود و در نهایت در درب 3½ ساعت بعد.

اسپنسر گذاشته شد از دو فایت, رستوران ها, کافه پترا و Hammontree را پنیر کبابی. او گفت که او سعی کردم به درخواست آنلاین, اما این سایت به او گفت برای تماس با دفتر محلی خود را.

“وجود دارد یک برنامه کاربردی آنلاین است,” او گفت: “اما آنها به من گفت که من می خواهم به نشان می دهد.”

دیگران در خط بودند با داشتن مشکل با شماره تلفن رایگان. بسیاری از آنها گفت: یک پیام ضبط شده گفت که آنها را به تماس به دلیل “بالا حجم تماس بگیرید.” تماس گیرنده نمی شد قرار داده شده در خود نگه دارد.

“تلفن سرویس کار نمی کند” گفت: ملیسا الدرسون بود که در میان کسانی که ایستاده در خارج از فایت ،

او گفت: او گفته شد او را به تغییر شماره شناسایی شخصی, اما او نمی تواند انجام دهد که به صورت آنلاین و یا از طریق تلفن. بنابراین او تا به حال به تحمل آب و هوا و جمعیت — و در صورت خطر عفونت.

کمتر از ده نفر منتظر در خط صبح روز چهارشنبه در پاین بلاف بیکاری ،

برخی عصبانی بودند بعضی از آنها رواقی. برخی از آنان را نشان می به طور منظم برای هفته ها.

که تا به حال نشانه اجتماعی-فاصله دستورالعمل. خطوط ضبط در راهرو نگه داشته و مردم در 6 پا در فواصل و نشانه ای بر روی درب گفت: تنها یک نفر در یک زمان اجازه داده شد در داخل ورودی. ورقه های پلاستیکی ضخیم آویخته شد به صورت موقت سالن انتظار.

تنها دو نفر در علاوه بر این به مدیر به نظر می رسد به کار در دفتر.

Clarice رینگو از پاین بلاف که با این نسخهها کار برای Aramark در دانشگاه آرکانزاس در پاین بلاف گفت: او مطلع مارس 13 که ساعت کار بودند که کاهش می یابد. از آنجا که تاریخ او تلاش کرده است به دریافت مکمل مزایای بیکاری, او گفت:.

“من تا به حال خواستار شده است و نمی تواند یک پاسخ” رینگو گفت. “پس در پایان ماه مارس, من در آمد و کاربردی در فرد است.”

از آنجا که او گفت: او را به نام خود ادعا می کنند هر هفته اما او بدون دریافت پول و بدون هیچ توضیحی.

“من در تلاش برای در تماس گرفتن با این مردم پس از من گذاشته,” او گفت:. “من در تلاش برای آنها را به نفع شک. من می دانم که بسیاری از مردم شده اند در اینجا به دنبال پول خود را و این مردمی کنترل نیست که اما این مضحک است.”

برندا ویلیامز از پاین بلاف نیز به کار گرفته شده توسط Aramark گفت: ساعت کاهش یافت یک ماه پیش و او نیز در تلاش برای به دست آوردن منافع.

“من با داشتن یک زمان سخت خواستار این مردمی و زمانی که من کسی آنها را به من طفره” ویلیامز گفت. “من خسته از آمدن به اینجا. من اینجا هر روز پس از [مارس 26]. من آنها را به نام هر روز. صاحبخانه من است شنود من در مورد پول و من نمی توانم او را به هر گونه پول تا زمانی که من به برخی از پول است.”

آنلاین گلایه

حدود 30 نفر در صف و جمعه در خارج از نیروی کار و خدمات در فورت اسمیت.

آلیشیا Gathright, 25 به تازگی گذاشته و سبک در ورزش کلیپ های کوتاهی مو در فورت اسمیت صرف بیشتر از صبح ایستاده در خط.

او گفت که او در اطلاعات آنلاین دو بار از طریق آسان آرکانزاس ادعا می کند سیستم.

“دو هفته پیش بود که آخرین بار من آن را انجام داد و سپس من آن را دو هفته قبل از آن” Gathright گفت. “و من از طریق تلفن و یا هر چیزی را به آن را دریافت و پردازش به همین دلیل من در اینجا: برای دریافت آن پردازش شده است.”

پرستون, تجارت, منشی, جمعه اعلام کرد که آسان آرکانزاس ادعا می کند سیستم خواهد بود گرفته شده برای شش ساعت امروز “به حرکت آن را به یک بزرگتر پردازنده مرکزی” را بهتر تحمل ترافیک افزایش است. او گفت که او انتظار می رود آن را به عقب آنلاین در سراسر ظهر.

وجود دارد بسیاری دیگر اخیرا مانند Gathright گفت که آنها تا به حال سعی کردم به پر کردن برنامه های کاربردی آنلاین تنها گفته شود وجود دارد خواهد بود هر گونه پول در آینده به دلیل یک خطا.

استخر, مثلا گفته شد او پر نادرست دسته. به جای مارک کردند جعبه او بررسی می شود یکی به صورت معلق کارکنان. او گفت که او بود آگاه نیست تفاوت وجود دارد و او را دیدم یک جعبه تعیین شده برای furloughed کارکنان اولین بار او پر آن را.

یک بار دیگر او تا به حال برای تصحیح خطا در فرد است.

“آنها نمی انجام آن ساده رفع بیش از تلفن” استخر گفت.

Amitra Crutchfield, 39, گذاشته شد خاموش در 19 مارس از کار خود را به عنوان یک مدیر فروش در Wyndham Riverfront هتل در شمال لیتل راک. روز بعد او واصل برای مزایای بیکاری در نیروی کار و خدمات در جکسون ویل.

بر اساس اولین سفر او به دفتر او فکر مراحل آسان خواهد بود. اما نزدیک به پنج هفته بعد او در اتاق انتظار به صحبت با کسی در مورد مشکل خود را پر ادعا از طریق تلفن.

Crutchfield اولین مشکل این بود در تلاش برای تنظیم یک شماره شناسایی شخصی به ارسال یک ادعا از طریق بیکاری وب سایت, او گفت:. او به دنبال دستورالعمل و به نام دفتر. مانند دیگران در وضعیت او نگه داشته شنیدن همان ضبط.

“البته شما می توانید هر کسی در تلفن گفت:” Crutchfield که زندگی در نورث لیتل راک. “من به معنای واقعی کلمه به نام 72 بار.”

سوزان Cessor از Pine Bluff, محیط زیست, خدمات, کارکنان با, Jefferson منطقه ای مرکز پزشکی روز چهارشنبه گفت که او سعی کرده که به مدت دو روز به یک فایل ادعا می کنند بیش از این گوشی قبل از مراجعه به دفتر.

در حالی که او نبوده است گذاشته Cessor گفت که او ساعت قطع شده بود.

“من هنوز هم کار می کند و من خوشحالم که من این کار را کردم. من را دریافت نمی اشتباه” Cessor گفت. “این فقط شما می دانید که در تلفن انتظار آن را خسته کننده است.”

اطلاعات اين مقاله کمک توسط توماس Saccente و یوسف فلاهرتی از Arkansas Democrat-Gazette.

مترو در 04/25/2020

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>