لاس وگاس — رایان نیومن می گوید که او دچار ضربه به سر در خود را از سقوط در دامان تاریخ و زمان آخرین از دیتونا 500 اما از افشای جزئیات و هیچ جدول زمانی برای بازگشت خود به مسابقه نسکار.

“من خوش شانس برای جلوگیری از هر گونه ارگان های داخلی آسیب و یا شکستگی استخوان. من حفظ یک ضربه به سر که من در حال حاضر در حال درمان” نیومن نوشت: در بیانیه ای. “پزشکان خوشحال شده است که با پیشرفت در طول چند روز گذشته.”

Roush Fenway مسابقه به آن حساب دقیق از این مصیبت دلخراش آغاز شد که زمانی که نیومن در حالی که پیشرو آخرین دامان باران-تاخیر در دیتونا 500 بود درگیر در یک تصادف که فرستاده او را سخت به یک دیوار هوابرد ضربه در سمت راننده درب توسط یک ماشین دیگر و سپس به دام افتاده در یک وارونه فورد در آتش به عنوان نجات کارگران سعی کردم به او را از خودرو آسیب دیده.

او در بیمارستان بستری شد دوشنبه شب در چه Roush مقامات به نام جدی اما نه بیماری تهدید کننده زندگی است اما راه می رفت از شهر ساحلی دایتونای بیمارستان حدود 42 ساعت بعد ظاهر می شود صدمه ندیده است.

Roush تیم رئیس جمهور استیو نیومارک کریگ افتتاح کنفرانس خبری قبل از نژاد روز یکشنبه با خواندن یک بیانیه طولانی از نیومن که عذرخواهی در آغاز برای بودن در مسیر. راس Chastain خواهد درایو شماره 6 فورد روز یکشنبه در لاس وگاس موتور جاده سریع السیر به عنوان نیومن رگه هایی از 649 متوالی شروع می شود قدمت آن به سال 2002 باز فصل به پایان می آید.

“من صحبت با جک Roush و او به من اطمینان داد که شماره 6 را در انتظار و آماده برای بازگشت” نیومن به این نتیجه رسیدند در این بیانیه است. “من به دنبال به جلو به گرفتن در پشت چرخ و مبارزه با دیگر مسابقه برنده شدن در Roush Fenway فورد است.”

نیومارک کریگ گفت: این نیومن را به قصد مسابقه برای سال 2020 جام قهرمانی در این فصل و راننده قصد دارد به درخواست نسکار برای معافیت برای صعود به پلی آف هنگامی که او پزشکی پاک به بازگشت.

نیومارک کریگ همچنین گفت نیومن می خواهد شخصا به بحث در مورد او مصیبت و صدمات وقتی که او برمی گردد به آهنگ به همین دلیل است که این تیم محدود شده است و در ارائه به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im