نیومارک کریگ استخدام غربالگری پرستار کارمند پس از آزمایش مثبت برای ویروس

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

خیابان پارک املاک و مستغلات کارگزاری نیومارک کریگ نایت فرانک نوشته شده است در آن لابی به صفحه نمایش مهمانان برای سرایت پس از یک کارمند آزمایش مثبت برای Covid-19.

“ما نورد از یک طرح پاسخگو برای اطمینان از سلامت و ایمنی کارکنان و مشتریان ما” براندون Levesque سخنگوی نیومارک کریگ گفت: تایید عفونت از یک کارمند در یک فضای نیومارک کریگ اشغال در 12 طبقه 125 Park Ave. در سراسر خیابان را از ترمینال بزرگ مرکزی.

Levesque گفت: این شرکت تا به حال در روزهای اخیر با استخدام یک پرستار برای پذیرش به صفحه نمایش مهمانان درخواست آنها را سوال در مورد اخیر خود نگهداری به منظور ارزیابی اینکه آیا آنها در مناطقی که شیوع ویروس شده است در حال حاضر. همچنین ارزیابی اولیه خود را ظاهر فیزیکی و درجه حرارت خود را.
 


یکی از اساسی تست برای ارزیابی پتانسیل عفونت کرونا ويروسی است که آیا یک بیمار تب دارد.

چندین کارکنان در شرکت که نمی خواهم فاش شود گفت: آنها برنامه ریزی شده به کار از خانه در روز پنج شنبه و جمعه به عنوان نگرانی های رشد کرده در مورد خطر قرار گرفتن در معرض در هر دو محل کار و در طول رفت و آمد.

قانون شرکت مایستر, Seelig و Fein که در آن 100 نفر در همان ساختمان به عنوان نیومارک کریگ 125 و Park Ave. گفت که آن را تشویق کارکنان به محل کار از خانه باقی مانده از هفته است.

“امروز ما صادر شده تصمیم گیری است که کارکنان می تواند و باید کار از خانه فردا و روز جمعه” استفان مایستر موسس شریک در شرکت گفت: Crain را. “این امکان وجود دارد که وکلای مدافع را در نظر داشتن اضطراری جلسات در دفتر اگر لازم است اما ما گفته اند هر کس دیگری که آنها نباید در آمده اگر ممکن است. این وضعیت همچنان سیال و ما را revaluate قبل از دوشنبه.”

مایستر گفت که دیجیتال طبیعت از محل کار اجازه می دهد کارکنان به تواند فقط به عنوان موثر کار از راه دور.

“تنها چیزی که ما می توانید انجام دهید این است که فایل موارد از راه دور, اما ما ممکن است یک تعداد انگشت شماری از کارکنان اداره کند که وظیفه” مایستر گفت.

شرکت او گفت: خواهد داد کار خود را-از-خانه سیاست در چند روز به عنوان coronavirus شیوع و توصیه ها و سفارشات شامل آن تکامل می یابد.

عفونت نیومارک کریگ کارمند شرح زیر است چندین موارد دیگر در شرکت املاک و مستغلات از جمله النهار سرمایه و مدیریت دارایی بروکفیلد و ایجاد نگرانی در مورد ایمنی از بودن در منهتن فضای اداری در طول شیوع بیماری است.

شرکت های بزرگ مانند گوگل توصیه می شود که کارکنان برای جلوگیری از سفر به دفتر و محل کار از خانه.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>