اخبار کوتاه

Category: آرکانساس Comments: No comments

خارج کارگران گفت: به پوشیدن ماسک

Walmart, Inc. در حال حاضر نیاز به ایالات متحده تمام کارکنان به پوشیدن ماسک صورت برای کمک به جلوگیری از گسترش coronavirus. سیاست جدید اثر در زمان شنبه سه هفته پس از خرده فروش گفت: این امر با ارائه ماسک و دستکش به فروشگاه و انبار کارگران که درخواست آنها.

سیاست امر به کارکنان در بنتون ویل مبتنی بر خرده فروش در دفاتر شرکت های بزرگ و همچنین رئیس اجرایی افسران خارج از ایالات متحده و اعضای تنها بخش باشگاه سام گفت: در یک یادداشت. خریداران در فروشگاه ها و باشگاه ها نیز تشویق به پوشیدن ماسک.

کارگران ممکن است لباس خود را ماسک به عنوان طولانی به عنوان آنها در دیدار با دستورالعمل های خاص و یا استفاده از آن ارائه شده توسط این شرکت پس از عبور از سلامت خود غربالگری و دما را بررسی کنید. این شرکت اشاره کرد که وجود دارد ممکن است نیاز به استثنا به سیاست بر اساس قوانین محلی و بهداشت فردی نیاز دارد.

Walmart ذکر شده تغییرات در مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه های در مورد ماسک. در حالی که CDC قبلا گفت: افراد سالم لازم نیست به آنها را می پوشند آن را در حال حاضر می گوید: مطالعات جدید نشان می دهد “قابل توجهی” تعداد زیادی از مردم با این ویروس نشان می دهد هیچ نشانه ای ندارند اما هنوز هم می توانید آن را انتقال.

[CORONAVIRUS: اینجا را کلیک کنید برای ما پوشش کامل ” arkansasonline.com/coronavirus]

— Serenah McKay

سیمونز به انتشار 1سود امروز

سیمونز اولین ملی Corp. برنامه ریزی شده برای انتشار در سه ماهه اول سال 2020 درآمد قبل از بازار سهام امروز باز می شود.

مدیریت این بانک انجام خواهد شد زنده کنفرانس به بررسی درآمد در ساعت 9 صبح کسانی که علاقه مند می توانید گوش دادن به تماس در (866) 298-7926 کنفرانس ID 5979394. علاوه بر این تماس در دسترس خواهد بود زندگی می کنند و یا در ثبت نسخه در وب سایت این شرکت در www.simmonsbank.com.

سیمونز مستقر در پاین بلاف است مجموع دارایی های $21.3 میلیارد دلار با بانک ها در آرکانزاس, کلرادو, ایلینوی, کانزاس میسوری و اوکلاهما تنسی و تگزاس.

سهام این شرکت کاهش یافت و 24 سنت یا 1.3% به نزدیک پنج شنبه در $17.67.

بانک گزارش سه ماهه اول نتایج در این سال تجربه کرده اند پایین تر از حد انتظار درآمد آنها به عنوان گوشت گاو تا وام خود را ذخایر به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

— اندرو مورو

آرکانزاس شاخص سقوط 8.34 به پایان می رسد در 346.66

آرکانزاس شاخص قیمت با شاخص وزنی است که آهنگ و بزرگترین شرکت های مستقر در دولت بسته دوشنبه در 346.66 پایین 8.34.

“سهام ایالات متحده به شدت کاهش یافت و در روز دوشنبه به عنوان وحشی فروش در ایالات متحده آمریکا نفت خام آتی منفی شد برای اولین بار در تاریخ, تاکید نگرانی بیش از چگونه به سرعت اقتصاد را بهبود یافتن از این بیماری همه گیر کوروناویروس” گفت: Chris Harkins مدیر عامل در ریموند جیمز و همکاران در لیتل راک.

شاخص توسعه داده شد توسط خبرگزاری بلومبرگ و Democrat-Gazette با ارزش پایه از 100 عنوان از دسامبر. 30 سال 1997.

کسب و کار در 04/21/2020

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>