NH گروه هتل تشدید اقدامات خود را طرح احتمالی برای تضمین زنده ماندن کسب و کار و آینده نیروی کار خود را

Category: وب وایر Comments: No comments

“ما اطمینان داریم که این طرح انجام خواهد شد کمک به کاهش تاثیر در طول این وضعیت موقت و پس از آن ما انتظار بهبود قابل توجه در تقاضا”

رامون Aragonés مدیر عامل گروه هتل NH

پس از آغاز بحران بهداشت و درمان توسط Covid-19 NH Hotel گروه انجام شده است های مختلف و طرح های احتمالی برای حفظ امنیت مهمانان و کارکنان کاهش تاثیر بر روی کسب و کار خود و اطمینان از زنده ماندن و موفقیت دومی که فعالیت به حالت عادی برمی گرداند.

-اقدامات-

حصول اطمینان از ایمنی همه آن حرفه ای مهمانان و همکاران شده است یک اولویت برای این گروه از زمان شروع این بیماری همه گیر زیر و استفاده از توصیه های جهانی و محلی, مقامات بهداشت و درمان اجرای اقدام پروتکل برای همه اعضای این شرکت در تمام محل های کار و تشدید مایع اقدامات در هتل ها.

با توجه به سفر از محدودیت های اعمال شده در کشورهای مختلف این شرکت بوده است ساخت آن سیاست های تجاری در شرایط انعطاف پذیر تر با هدف تطبیق با پیچیده کنونی زمینه و به منظور ارائه انعطاف پذیری بیشتر به مشتریان خود در سراسر جهان است.

علاوه بر این, NH Hotel گرفته و به حداقل رساندن تاثیر این کاهش در درآمد و سودآوری از طریق چند طرح به شدت کاهش غیر اولویت هزینه. طرح های اجرا شده در تمام هتل ها از گروه های مختلف واحدهای کسب و کار و در تمام کسب و کار پشتیبانی از توابع.

در این تلاش و اقدام گرفته شده است بر همه این شرکت هزینه های ثابت و متغیر. از آغاز ماه مارس تمام سفر تیم به حالت تعلیق شد; تمام موافقت نامه مشاوره و آموزش اقدامات شده اند در سمت چپ در حالت آماده به کار; و کاهش قابل توجه در تمام بازاریابی سرمایه گذاری انجام شده است.

به همین ترتیب مذاکرات با صاحبان هتل شده اند و همچنان به انجام شود در تمام مناطق جغرافیایی برای به حداقل رساندن تاثیر اجاره و بحث و گفتگو برگزار شد با تامین کنندگان برای کاهش خرید هزینه ها و دستیابی به بهتر شرایط پرداخت.

علاوه بر این اعضای هیئت مدیره و مدیریت کمیته NH Hotel گروه به طور داوطلبانه خود را کاهش سالانه ناخالص پاداش 50 درصد به مدت چهار ماه با اثر عطف به ماسبق از آوریل 1.

پس از هفته اول یک مجتمع جهانی هیچگاه به فلج هتل فعالیت های اعمال شده توسط دولت های کشورهای مختلف منجر به بسته شدن 90 درصد از گروه هتل ها در اسپانیا و ایتالیا و در حدود 50% در بقیه اروپا.

در این معنا این شرکت تا به حال به انجام اقدامات سازمانی برای انطباق نیروی کار خود را در همان نسبت کاهش در فعالیت است. به این منظور گروه را آغاز کرده است در اسپانیا یک روش اعمال به صورت موقت اخراج. این اندازه گیری تاثیر می گذارد هتل و مرکز خدمات اعضای تیم که اشغال شده است به طور قابل توجهی محدود توقف بخش زیادی از عملیات شرکت. این طور موقت اخراج طرح تنظیم خواهد شد به نیازهای عملیاتی در راستای کاهش فعالیت است. در هر صورت این شرکت خواهد شد نظارت بر تحولات از نزدیک به ارزیابی اینکه آیا اولیه بهبود اشتغال امکان پذیر است.

این گروه مایل به تاکید است که این وضعیت موقتی است و آن تراست در موقع بازگشت به فعالیت طبیعی هنگامی که این وضعیت غلبه شده است.

تمام اقدامات انجام شده با هدف حصول اطمینان از زنده ماندن از NH Hotel گروه و خود را بزرگترین دارایی خود مردم است. در سال های اخیر این شرکت دستخوش یک تحول عمیق است که اجازه آن را به تبدیل شدن به طور فزاینده ای کارآمد و قابل انعطاف در برخورد با سناریوهای پیچیده است. با این پایه محکم آن را همچنان به صورت مشکل فعلی زمینه با حداکثر مسئولیت و با تجربه داشتن با موفقیت غلبه بر متعدد نامطلوب شرایط در گذشته است.

NH Hotel گروه می افزاید: منابع به مدیریت بحران بهداشت و درمان ناشی از Covid-19

آگاهی از شرایط استثنایی که بیماری های عفونی Covid-19 باعث و دولت ملی زنگ خطر ناشی از آن NH گروه هتل ساخته شده است که منابع مختلف در دسترس برای مقامات و سازمان های اجتماعی در اسپانیا برای کمک به مدیریت بحران است. شرکت معمول تماس نزدیک با ملی و مقامات محلی به شدت از آغاز این زنگ خطر وضعیت با هدف کمک به حل آن است.

به منظور کاهش فشار بر سیستم بهداشت و درمان ناشی از افزایش تعداد افراد مبتلا در بیمارستان, NH Hotel گروه موافقت کرده است با مقامات بهداشتی به medicalise برخی از هتل خود را. اولین توافق خواهد شد که medicalised در روزهای آینده است NH پارلا هتل واقع در مادرید. استقرار با 88 اتاق را در خود جای بهبود آن دسته از بيماران مبتلا به کروناویروس که علائم پزشکی نیاز به نظارت در انزوا اما بدون نیاز به بستری در بیمارستان. با توجه به نزدیکی آن به بیمارستان Universitario Infanta کریستینا, NH پارلا هتل را به عنوان پشتیبانی از این مرکز که با استفاده از یک طبقه از medicalised هتل را به جای بیماران و دیگری برای سلامت کارکنان.

علاوه بر این, NH Hotel گروه نیز دیگر هتل ها در سراسر اسپانیا در دسترس به مقامات مربوطه در مورد آنها مورد نیاز برای اهداف مشابه و برخی از این همکاری در حال انتظار برای تایید به زودی. با این ابتکار این شرکت به دنبال کمک به decongest بیمارستان به طوری که آنها بهتر می تواند مقابله با مهم ترین موارد این بیماری است.

از سوی دیگر این گروه پیشنهاد کرده است برای حفظ حدود ده خواص عملیاتی در طول مدت دولت از زنگ. این موسسات واقع در اسپانیا شهرهای اصلی را به عنوان در تماس هتل به منظور ارائه مسکن برای آن دسته از شهروندان که باید پوشش خدمات اساسی کشور از جمله پرسنل بهداشتی درمانی و یا گروه های دیگر که مجبور به سفر در شرایطی.

در نهایت به منظور حمایت از مردم با منابع کمتر NH Hotel گروه اهدا به موسسه خیریه انجمن تمام مواد غذایی که ذخیره شده بود در این هتل که مجبور شده اند تا از نزدیک با توجه به محدودیت دولت اجرا شده در طول دولت از زنگ. به عنوان مثال در مورد مادرید این طرح انجام شده و با همکاری بانک مواد غذایی که اهدا مواد غذایی به REMAR پایه و اساس است.

کل NH Hotel گروه آرزوها برای انتقال به مردم متاثر از Covid-19 تمایل خود را برای بازیابی سریع. این شرکت همچنین مایل به ارسال یک ویژه اذعان به مقامات بهداشت پرسنل و گروه های دیگر که اختصاص دارد تمام تلاش خود را برای محافظت از جامعه در این وضعیت عدم قطعیت است. آن همچنین می خواهم برای تشکر از سهامداران و مشتریان صاحبان و تولید کنندگان برای درک و حمایت خود را در طول این زمان و به خصوص کارکنان خود را برای مسئولیت آنها در حال نشان دادن نسبت به این شرکت در طول کل دوره بحران بهداشت و درمان به خصوص آنهایی که در حال کار در حال حاضر در هتل ها.

“من می خواهم برای تشکر از همه اعضا برای درک تلاش های فوق العاده است که ما در حال ساخت در NH Hotel گروه به نفع جوامع است که در آن عمل می کنیم” گفت: آلفردو فرناندز Agras غیر اجرایی رئیس NH Hotel Group.

درباره گروه هتل NH

NH Hotel گروه یک تثبیت چند ملیتی بازیکن و یک معیار شهری اپراتور هتل در اروپا و آمریکا که در آن اجرا می شود بیش از 370 هتل ها. پس از 2019 شرکت در حال کار با جزئی هتل ها در یکپارچه سازی همه از آن هتل علائم تجاری تحت یک شرکت چتر برند با حضور در بیش از 50 کشور در سراسر جهان. مجموعه ای از بیش از 500 هتل ها شده است بیان حدود هشت برندها – هتل NH NH مجموعه nhow Tivoli Anantara, Avani, Elewana و اوکس – به جعل گسترده و طیف متنوعی از هتل گزاره در ارتباط با نیازها و خواسته های جهان امروز مسافران است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>