NHK WORLD-ژاپن می پیوندد رشد کانال های تلویزیون در Ethiosat

Category: وب وایر Comments: No comments

پیشرو در جهان از ماهواره اپراتور SES امروز اعلام کرد که NHK WORLD-ژاپن راه اندازی کرده است در Ethiosat پلت فرم تلویزیون آوردن کل کانال تعداد دسته گل به 43.

NHK WORLD-ژاپن, بین المللی خدمات پخش از شبکه پخش عمومی ژاپن NHK فراهم می کند آخرین اخبار, NHK خط خبری همراه با تکنولوژی در شیوه زندگی و برنامه های سرگرمی مانند چرخ دنده بزرگ ناهار خوری با سرآشپز, J-عرصه و سفر در ژاپن است. علاوه بر این کانال ارائه می دهد مجموعه ای از فیلم های مستند و ویژه از جمله آسیا و بینش و مستند NHK.

رایگان-به-مشاهده Ethiosat پلت فرم که در حال حاضر ارائه طیف گسترده ای از محبوب محلی محتوا راه اندازی شد در ماه اکتبر 2019. آن است که اتیوپی اختصاص داده شده پلت فرم تلویزیون ارائه با کیفیت بالا مشاهده و تجربه برای بینندگان در سراسر کشور است.

معرفی NHK WORLD-ژاپن تضمین می کند بینندگان خواهد شد که دسترسی به کیفیت بین المللی برنامه نویسی به عنوان بخشی از خود را Ethiosat تجربه.

این رشد ارائه هر دو محلی و بین المللی مربوطه از مطالب ممکن است ساخته شده توسط موافقت نامه بین انجمن اتیوپی صدای پخش (AEB) به اتیوپی صدای Broadcasting Corporation (EBC) و صوتی.

“اخبار بین المللی از جنبه های مهم یک کانال بسته و NHK WORLD-ژاپن حمایت از موفقیت Ethiosat با پیوستن به پلت فرم” گفت: Abdikadir Awabdi, مدیر فروش منطقه ای شرق آفریقا در صوتی و تصویری. “SES در ادامه به ارائه بر روی زمین خدمات برای اطمینان از موفقیت مداوم Ethiosat برای بیننده رضایت. شامل این خدمات است از محلی نصب به درستی repoint خانواده آنتن های ماهواره ای به سمت Ethiosat پلت فرم.”

Ethiosat میزبانی بر روی SES را NSS-12 ماهواره در مداری موقعیت 57 درجه شرقی. برای مشاهده Ethiosat کانال های تلویزیون اتیوپی صدای خانواده ها باید تماس خود را محلی آنتن ماهواره نصب دوباره پیکربندی موقعیت خانه خود آنتن است. این اجازه خواهد داد که آنها را به دریافت محتوا از SES را NSS-12 ماهواره ای.

در مورد SES

SES است جسورانه چشم انداز برای ارائه تجربه های شگفت انگیز در همه جا بر روی زمین توسط توزیع با بالاترین کیفیت تصویری محتوا و ارائه اتصال بدون درز در سراسر جهان است. به عنوان رهبر جهانی در محتوای اتصال راه حل های صوتی و عمل در جهان تنها چند مدار صورت فلکی ماهواره با ترکیب منحصر به فرد از پوشش جهانی و عملکرد بالا از جمله تجاری-ثابت با زمان تاخیر کم متوسط مدار زمین O3b سیستم. با اعمال نفوذ گسترده و هوشمند را فعال کنید ابر شبکه SES قادر به ارائه با کیفیت بالا و راه حل های اتصال در هر نقطه بر روی زمین در دریا و یا در هوا است و یک شریک قابل اعتماد برای جهان پیشرو شرکت های مخابراتی تلفن همراه اپراتورهای شبکه دولت اتصال و ابر ارائه دهندگان خدمات رسانههای تصویری پلت فرم اپراتورها و صاحبان محتوا. صوتی و تصویری شبکه حمل بیش از 8,300 کانال و بی نظیر و با رسیدن به بیش از 355 میلیون خانوار ارائه موفق خدمات رسانه ای برای هر دو خطی و غیر خطی محتوا. این شرکت ذکر شده در پاریس و لوکزامبورگ بورس (دارای صدای تیک تیک: SESG). اطلاعات بیشتر در دسترس است: www.ses.com

در مورد Ethiosat

Ethiosat است و اتیوپی اختصاص داده شده پلت فرم تلویزیون به میزبان محبوب ترین کانال های محلی. Ethiosat را با شعار “رنگ جهان را به خود” است که با الهام از colourfulness از اتیوپی فرهنگ و سنت است. آرم نمایندگی از این واقعیت است که یک پلت فرم اختصاص داده شده ایجاد شده برای اتیوپی از طریق ماهواره. شما می توانید به دنبال Ethiosat در رسانه های اجتماعی: Facebook (@ethiosatTV), Instagram(@ethiosat) یا تلگرام (@EthiosaTV).

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>