Nicki Geigert قلم یک ماجراجویی پر از کتاب با عنوان “سفر خانوادگی به جادویی ماداگاسکار و فراتر از آن”

Category: وب وایر Comments: No comments

سفر خانوادگی به جادویی ماداگاسکار و فراتر از آن است که در مورد یک خانواده ماجرا به ماداگاسکار و سپس زیمبابوه. آنها کشف کردند که ماداگاسکار چهارمین جزیره بزرگ جهان است. آن میزبان یک آرایه بزرگ از lemurs, fossas, aye-a بله بسیاری از گونه های گیاهان آفتاب پرست و حشرات موجود در هیچ کجای دیگر. تجربه سفر همراه با خانواده به دیدن مکان های جدید و چیزهای جدید را سرگرم کننده بزرگ است و می تواند اضافه کردن مادام العمر خاطرات و مطابق با تجارب برای هر فرد از اعضای خانواده.
 
“این کتاب برای هر کسی که علاقه مند به سفر به مکان های جدید هیجان انگیز و خواسته به تجربه بسیار جذاب ماجراهای منحصر به فرد بومی حیوانات و پرندگان و حشرات و خزندگان (غیر سمی) و گیاهان و درختان و همچنین تجربه تنوع فرهنگی در هنگام ملاقات ماداگاسکار مردم است. پیوستن به ما خانواده ما به عنوان شرکت در این ماجراجویی از طول عمر است,” توضیح می دهد که نویسنده است.
 
تجربه خود را در اوراق قرضه افزایش و پر از ماجراجویی ادبیات Nicki Geigert با حمایت از او در کتاب “سفر خانوادگی به جادویی ماداگاسکار و فراتر از آن” به عنوان او آن را ارائه شده این مه 27th مارس 31st در سال 2020 نیویورک کتاب نمایشگاه یا خرید Kindle یا شومیز کپی از آن را در آمازون است.

سفر خانوادگی به جادویی ماداگاسکار و فراتر از آن
نویسنده | Nicki Geigert
ناشر | خواننده آهنربا, LLC.
| تاریخ انتشار نوامبر 14, 2019
نوع | سفر
ISBN-10: 1950947750
ISBN-13: 978-1950947751
شومیز قیمت | $14.34
 
درباره نویسنده
 
Nicki Geigert است که یک عکاس و یک سفر نویسنده است. او عکس در تمام هفت قاره است. کار خود را نمایش داده شده در گالری نشان می دهد فودر راهنماهای سفر و در میز قهوه کتاب. او تجربه های گسترده ای از عکاسی در کشورهای دیگر نشان داده است که زیبایی در همه جا هست اما بسیاری از کشورهای در حال و نه حفاظت از محیط بومی خود را و نه حیوانات است که زندگی می کنند وجود دارد ، ماداگاسکار یکی از آن مکان هایی است که یک تاول و سوختگی سیاست و زیستگاه های در حال نابود روزانه. آن است که او اعتقاد به این که ما به استوارت از زمین و هر که در آن است. مقابله با آن, او شده است و شاهد تخریب و بهره برداری از فرهنگ و حیات وحش در سراسر آفریقا و آسیا و آمریکای جنوبی است. Nicki به شدت می خواهد همه را به احترام و حفاظتی نسبت به دیگر مردم, مکان ها و حیوانات به عنوان آنها سفر در سراسر جهان زیبا.
 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>