نیسان اعلام برندگان کتاب کودکان رقابت

Category: وب وایر Comments: No comments

Nissan Motor Co., Ltd. امروز اعلام برندگان 36th نیسان کودکان کتاب داستان و تصویر کتاب, جایزه بزرگ برگزار شده توسط موسسه بین المللی ادبیات کودکان اوزاکا.

ایزومی Yamamoto برنده کتاب داستان جایزه برای “Nasubi wa Naniiro?” (“چه رنگ بادمجان?”). Satoko Iwasaki برنده کتاب عکس جایزه برای “Kutsuya-سان به Obake” (“کفاش و ارواح”).

رقابت بخشی از نیسان در شرکتی فعالیت های جذب 2,402 نوشته های تازه از نویسندگان و تصویرگران.

“Nasubi wa Naniiro?” می گوید داستان در مورد یک پسر و همکلاسی های جدید خود یک دختر بچه که به او کمک می کند تا متوقف کردن سکسکه. خود مکالمات کوتاه کاملأ پیچیده به تصویر کشیدن یک فاصله بین آنها در حالی که به خوبی قرار داده شده توصیف رنگ ها با موفقیت ایجاد یک منحصر به فرد و رنگارنگ جهان است.

در “Kutsuya-سان به Obake,” آشنا ارواح از قصه های عامیانه بازدید از یک کفاش و از آنها بخواهید برای حل مشکلات روزانه خود را. ارواح به تصویر کشیده شده در یک, جسورانه, سبک طنز آمیز به درخواست تجدید نظر به کودکان و بزرگسالان به طور یکسان.

علاوه بر این سه کتاب داستان و سه تصویر کتاب برنده جوایز ویژه و 20 داستان و 10 تصویر کتاب برنده جایزه برای برتری. جایزه بزرگ برنده کتاب منتشر خواهد شد توسط BL Publishing Co., Ltd. در ماه دسامبر.

کتاب رقابت است توسط موسسه بین المللی ادبیات کودکان اوزاکا با هدف کمک به توسعه تخیل و خلاقیت کودکان. این رقابت ها راه اندازی شد به مناسبت سال 1984 افتتاح موسسه. در حمایت از اهداف خود نیسان است با حمایت مالی این رقابت ها را از شروع.

رقابت نیز با استعداد تازه نویسندگان و تصویرگران این فرصت را به کار خود را حرفه ای. بیش از 119,000 نوشته شده است در 36 سال پس از شروع برنامه و 65 کتاب منتشر شده است.

در طول سال نیسان اهدا کرده است بیش از 250 ، 000 کتاب به کتابخانه ها و مراکز مراقبت از کودکان در سراسر ژاپن و همچنین به مدارس ژاپن و زبان ژاپنی مدارس خارج از کشور. نیسان همچنین انجام طرح های مربوط به کودکان و ادبیات مانند داستان خوانش در نیسان گالری در یوکوهاما.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نیسان در شرکتی فعالیت ها به اینجا بروید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصولات و خدمات و تعهد به تحرک پایدار, بازدید
nissan-global.com. شما همچنین می توانید ما را دنبال کنید Facebook, Instagram, Twitter و LinkedIn و ببینید همه ما آخرین ویدئوها در یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>