فرماندار نیوجرسی نامزد اولین زن سیاه به دولت بالاترین دادگاه

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، فیل مورفی نامزد Fabiana Pierre-Louis یک دختر از مهاجران هائیتی به خدمت در وزارت امور خارجه دیوان عالی کشور که در آن او می تواند خود را اولین زن سیاه.

Pierre-Louis, 39, یک شریک در چری هیل از Montgomery McCracken, Walker & Rhoads متخصص در جرم یقه سفید و دولت تحقیقات با توجه به شرکت و وب سایت. فارغ التحصیل از دانشگاه راتگرز مدرسه حقوق او تمرین برای نه سال در ایالات متحده به دفتر دادستان برای, New Jersey, خدمت به عنوان یک دستیار آمریکا وکیل در نیوآرک و بعد به عنوان وکیل در شارژ برای ترنتون و سپس کامدن (آرکانزاس).

Pierre-Louis در اعلام نامزدی در ترنتون گفت: او افتخار کمک به ایجاد ترنتون هنگام ورود دوباره دادگاه که راهنماهای ساکنان در معرض خطر نقض پست-اعتقاد شرایط نظارت.


او از نسل اول آمریکایی است که به زبان انگلیسی است, او گفت:, و در یک زندگی شلوغ بروکلین آپارتمان قبل از نقل مکان خانواده به نیوآرک حومه ایروینگتن. “زندگی من است که قطعا نماینده سنتی مسیر از کسی که یک روز خواهد بود نامزد به نشستن در دادگاه عالی نیوجرسی,” او گفت:.

نامزدی منوط به تصویب از دموکراتیک تحت کنترل دولت در مجلس سنا است. Pierre-Louis را جایگزین عدالت والتر Timpone یک منصوب از سابق جمهوری خواه فرماندار کریس کریستی که را ترک خواهد کرد و هفت عضو نیمکت زمانی که او می رسد سن بازنشستگی اجباری از 70 سال جاری است. Pierre-Louis خواهد بود جوانترین عدالت در میان هفت و زن سوم.

مورفی اول-اصطلاح دموکرات با اشاره به ملی خشم پس از جورج لوید 46 ساله سیاه پوست در بازداشت پلیس درگذشت در مینیاپولیس در مه 25. تصویری از مرگ او به عنوان افسر سفید پوستی درک چوین زانو دوخته لوید گردن به زمین منجر به تظاهرات در نیوآرک Asbury Park, Camden, ترنتون و در جای دیگر در مورد بی عدالتی نسبت به مردم از رنگ سفید اجرای قانون است. چوین شده است به اتهام قتل درجه دوم.

“من انتخاب نمی Fabiana به دلیل زمان بحث ملی در اطراف نژاد و سیستمیک تعصب است که اتفاق می افتند قبل از چشم ما و در ما خیابان” گفت: مورفی اضافه کرد که نامزدی فرایند آغاز می شود ماه و یا سال قبل از چنین اعلام.

“با توجه به چالش هایی که آورده بودن به خط مقدم از جامعه ما و پرسش و پاسخ است که بدون شک منجر به رسیدن ما به دیوان عالی کشور—هسته ای مسائل اجتماعی و اقتصادی برابری و حقوق صاحبان سهام وجود دارد که بهتر است دیدار از یک فرد و بار” مورفی گفت.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>