هیچ handshakes: REBNY را Covid دستورالعمل برای فرد نمایش

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

به دنبال اجاره و یا خرید یک خانه در طول همه گیر? مطمئن شوید که شما از عبور از یک سلامت تست غربالگری قبل از اینکه شما برنامه مشاهده.

هیئت مدیره املاک و مستغلات نیویورک راه اندازی شش مجموعه از دستورالعمل ها سه شنبه برای ساخت مسکونی و تجاری املاک و مستغلات معاملات در طول مرحله دوم از رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو را در نیویورک به جلو برنامه ریزی.

هر یک شامل یک nonmandatory سلامت نظرسنجی در میان دیگر اقدامات عوامل و کارگزاران باید در هنگام کار با مشتریان.


این پرسشنامه سلامت فقط سه سوال طراحی شده است که برای تعیین اینکه آیا شانس وجود دارد از سرایت.

اگر کسی تا به حال تماس با کسی که تا به حال Covid-19 بود آلوده شده است و یا دچار علائم این بیماری در دو هفته گذشته یک عامل می تواند امتناع برنامه در فرد نشان میدهد که با مشتری است.

کومو یک فرمان اجرایی را امضا جمعه که اجازه می دهد تا ساختمان های تجاری به انکار ورود به افرادی که حاضر به درجه حرارت خود را گرفته قبل از رفتن داخل.

“صنعت املاک و مستغلات به طور سنتی متکی به فرد در تعاملات برای بسیاری از کسب و کار” REBNY رئیس جمهور جیمز Whelan گفت: “بنابراین در حال انجام coronavirus بحران مورد نیاز صنعت ما به تجدید نظر و مجددا با ابزار تجهیز با خیال راحت به انجام کسب و کار در ماه های آینده.”

مجازی نمایش آن هنوز هم در نظر گرفته امن ترین راه برای انجام کسب و کار هر چند آنها بسیار کمک برای مشتریان که می دانند که لیست املاک و مستغلات لزوما منعکس کننده فضای واقعی.

هنگامی که صحبت از یک فرد نمایش شروع می شود, عوامل که REBNY اعضای خواسته به ثبت نام یک فرم آزاد که به آنها هشدار می دهد و مشتریان آینده را برای دیدن یک ملک از خطر ابتلا به این ویروس.

در شخص نمایش آن محدود به خالی یا اشغال واحد و مشتریان نباید لمس هر چیزی در داخل. پس از هر یک نشان واحد باید تمیز توسط عامل برای آماده شدن برای یک بعدی و یا امکان حرکت در.

REBNY صادر کرده است دستورالعمل برای دست زدن به کلید ، آنها باید پس از ضد عفونی استفاده می شود و عوامل باید اجتناب از دست زدن به کلید است که نمی تمیز شده است. Lockboxes هستند یک راه عالی برای کاهش دست به دست مخاطب هنگام نشان دادن واحد ارتباط نشان می دهد.

دستورالعمل های دیگر برای فرد نمایش:

 • به حداقل رساندن ترافیک در ساختمان و آسانسور و داخل واحد.
 • باید بر اساس الکل ضد عفونی کننده دست و یا دست و صابون و حوله کاغذی داخل واحد های ارائه شده توسط مالک یا سرپرست.
 • اگر مناسب تمیز کردن وسایل ارائه شده توسط مالک یا سوپر عوامل باید از آنها استفاده کنید. اگر نه عوامل باید آماده برای تمیز کردن فضای خود را.
 • آیا ترک هر گونه مواد زائد تولید شده از PPE یا تمیز کردن وسایل در هر فضا یا واحد.
 • هر کسی ممکن است به لغو یا به تعویق انداختن یک نمایش بدون مجازات بر هر گونه نشانه ای از Covid-19 سرد یا flulike علائم.
 • هر کسی حضور در یک نمایش باید پوشیدن ماسک در طول نمایش و یا آن را می تواند لغو شود.
 • قبل از ورود در ساختمان و یا واحد هر کس دما باید زیر 100.4° F.
 • عامل مالک یا فوق باید قبل از اینکه مشتری برای باز کردن درب و میز و به نوبه خود بر روی چراغ به طوری که مشتریان لازم نیست که به لمس هر چیزی در واحد.
 • عوامل باز باید ویندوز را در خارج از هوا.
 • اگر یک واحد بیش از حد کوچک است به اجازه می دهد برای 6 پا از فاصله بین مردم در داخل و سپس فقط یک نفر باید اجازه داد در یک زمان.
 • هیچ کس نباید دست دادن.

شهر شروع انتقال آن به فاز یک شنبه زمانی که ساخت و تولید کسب و کار و رفت و برگشت به محل کار. مرحله دوم نمی شروع تا بعد از شهر رفته طریق دو هفته اول—که می تواند به عنوان به زودی به عنوان ژوئن 22, بسته کومو سفارشات.

REBNY نیز با صدور دستورالعمل در این هفته برای بازگشایی ساختمان های اداری در طول فاز دو.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>