هیچ مورد جدید از coronavirus فرماندار آرکانزاس می گوید; قمار دستور shut برای 2 هفته

Category: آرکانساس Comments: No comments

هیچ مورد جدید از coronavirus شناسایی شده اند اما قمار دستور داده شده است بسته به جلوگیری از گسترش این ویروس بینالملل آسا هاچینسون گفت: صبح روز سه شنبه.

تعداد کل covid-19 موارد باقی مانده در 22. شنبه اولین روز فرماندار اعلام نشده است هر گونه موارد جدید از اولین گزارش شده هفته گذشته.

هاچینسون گفت: در یک کنفرانس خبری در وست ممفیس که در بیشتر موارد می توان انتظار داشت در روزهای آینده اگر چه بیشتر به عنوان تست در دسترس می شود.

هاچینسون گفت: این تصمیم به منظور قمار بسته خواهد بود سختی برای صدها نفر از کارگران ساعتی در کسب و کار, اما گفت که این تصمیم لازم است برای سلامت عمومی است. فرماندار همچنین گفت: محدودیت در ادعا مزایای بیکاری شده اند سست امید کمک به کارگران بیشتر شود.

برای 30 روز بعد از یک هفته انتظار برای دریافت مزایای شده است چشم پوشی Hutchinson گفت.

برای جلوگیری از زیادی جمعیت متقاضیان همچنین می توانید درخواست آنلاین و یا از طریق تلفن و نه در شخص هر چند که گزینه های در دسترس باقی می ماند.

به گفته فرماندار این کار نیاز به گزارش نیز بخشیده است. هاچینسون گفت که او پیش بینی بسیاری از مردم قادر خواهد بود به بازگشت به شغل قدیمی خود را هنگامی که بدترین coronavirus تعطیلی آباته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>