کاتالانها اژدها اصرار بر هیچ پرچم رنگین کمان در اسرائیل Folau در اولین بازی برای این تیم است. مقامات باشگاه مجبور دو فن به حذف پرچم در طول مسابقه.

Folau به تازگی با امضای قرارداد با کاتالانها اژدها موافقت خود را ندارد نظرات به همجنسگرایی.

تبلیغات

کاتالانها اژدها برنده بازی در برابر کستلفرد ببر در پرپینان در فرانسه.

در طول بازی یک مرد بخور پرچم رنگین کمان را بیش از نرده بالا در می ایستد. یک مقام امنیتی از او خواست به حذف پرچم دلیل آن را تحت پوشش بخشی از تبلیغات احتکار.

در همین حال مقامات اصرار آلیسون خاکستری با حضور در این بازی استفاده از یک رنگین کمان پرچم آن را حذف کنید.

ایمنی و بهداشت

“اولا من گفته شد آن را در برابر سلامت و ایمنی است. ثانیا به دلیل آن است که در برابر باشگاه سیاست.”

پس از بازی کاتالانها اژدها تایید آنها خواسته برای حذف پرچم. اما آنها حاضر نظر بیشتر در روز دوشنبه زمانی که آنها ادعا می کنند آنها را دریافت خواهید کرد امنیت گزارش’.

کاتالانها مربی استیو مک نامارا را رد کرد و سوال در مورد پرچم ها.

“من در اینجا به بحث در مورد فوتبال نه در مورد دیدگاههای سیاسی و یا مذهبی و یا هر چیز دیگری ممکن است.

“من در اینجا به بحث در مورد لیگ راگبی, این چیزی است که من می دانم که آنچه که من انجام دهد.”

با وجود تکرار سوالات در یک بعد از بازی در کنفرانس مطبوعاتی باشگاه سخنگو به طور مداوم نادیده گرفته سوال در مورد Folau و جنجال در اطراف او.

این باشگاه بعد با صدور بیانیه ای امیدوار کننده به موضوع نگاه کنید.

“پرچم رنگین کمان نیست ممنوع در باشگاه ما. آن ممنوع می باشد. ما در حال جمع آوری اطلاعات بیشتر در مورد آنچه اتفاق افتاده است.”

سوپر لیگ نیز وعده داده شده بررسی.

تبلیغات

“هر کس باید حق احترام بیان دیدگاه های خود. ما در حال بررسی. ما را دریافت خواهید کرد یک گزارش کامل تا پایان این هفته و جزئیات بیشتر با دوشنبه است.”

آینده پراید در روز مسابقه

در حالی که کاتالانها اژدها پاک شده و هیچ نشانه ای از LGBTIQ جوامع در این بازی در خانه خود زمینه آنها را مشکل بیشتر در 22 مارس. آنها سپس بازی ویگان رزمندگان در ویگان در زمین.

بلافاصله پس از کاتالانها اژدها اعلام کرد امضای Folau ماه گذشته ویگان اعلام کرد که مسابقه به عنوان روز افتخار در پشتیبانی از محلی LGBTIQ جامعه است.

برای آخرین, لزبین, گی, bisexual, transgender, دو جنسیتی و عجیب و غریب (LGBTIQ) اخبار در استرالیا, بازدید qnews.com.au. ما آخرین مجلات و یا پیدا کردن ما در Facebook, Twitter, Instagram و یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im