برنده جایزه نوبل استیگلیتز پیش بینی های عظیم افزایش بیکاری

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

شریف برنده جایزه اقتصاد جوزف استیگلیتز می گوید ایالات متحده به رهبری برای یک دوره بیکاری گسترده. دولت فدرال باید گام به ساحل تا درآمد حاصل کسری است که نیویورک و کشورهای دیگر را تجربه خواهید کرد که اقدامات لازم برای توقف coronavirus تلفات در اقتصاد است.

“این به احتمال زیاد عظیم” استیگلیتز در مصاحبه ای گفت: صحبت از افزایش قریب الوقوع در نرخ بیکاری. “آیا آن را باد به 25 درصد است که مشخص رکود بزرگ یا 25 درصد است که مشخص بحران یونان که هنوز دیده می شود.”


استیگلیتز یک استاد دانشگاه کلمبیا و سابق اقتصاددان ارشد در بانک جهانی گفت: برخی از تحلیلگران در حال حاضر پیش بینی سه ماهه کاهش در تولید ناخالص داخلی به عنوان بالا به عنوان 5% و یک شماره به نام او “تقریبا بی سابقه است.”

“این امر می تواند در ارتباط با افزایش نرخ بیکاری,” او اضافه شده است.

با رستوران ها و کافه ها توقیف و تمام غیر ضروری شهرستان کارفرمایان دستور به کاهش خود را در شخص نیروی کار 75 درصد هیچ دولتی در آمریکا ممکن است احساس اثرات اقتصادی بحران کاملا مانند نیویورک. بسیاری از هتل های بزرگ در منهتن در حال بسته شدن است و آنها انتظار می رود برای دیدن هزاران نفر از ضرر و زیان کار در هفته پیش رو است.

“ما بیکاری سیستم است که در میان بدترین پیشرفته جهان از نظر پوشش” استیگلیتز گفت Crain را. او گفت که چون ما جایگزینی نرخ—درصد یک فرد درآمد سالانه جایگزین مزایای بیکاری است بنابراین پایین ترین به تازگی بیکار آمریکایی ها مبارزه خواهد پرداخت ضروری خود صورتحساب.

“آنها نمی خواهد بود قادر به پرداخت اجاره خود را پرداخت آب و برق خودرو پرداخت و یا وام های دانشجویی, اجازه دهید به تنهایی باید پول برای هر چیز دیگری” گفت و اشاره کرد که بیکاری سیستم را پوشش نمی دهد خود اشتغالی و یا پاره وقت شاغل—از جمله رانندگان و دیگر “فرفره اقتصاد” اعضای—یا 20 درصد از کودکان آمریکایی که در فقر زندگی می کنند.

“ما لازم نیست که هر چیزی را برای مردم می خواهم که” او گفت:.

نیویورک وزارت کار گفت: آن را دریافت 950 درصد افزایش در تماس های تلفنی در مورد مزایای بیکاری در این هفته در مقایسه با هفته قبل از.

یک زن و شوهر در شهر نیویورک در حال حاضر با تجربه کاستی از حالت بیکاری سیستم. Thea Calloway 64 اخیرا گذاشته زیر این دستور اجرایی به شاتر برادوی محصولات. Pegah یک تئاتر مدیر سفیر در غرب خیابان 49. همسرش لئونارد یک stagehand که اخیرا مشغول به کار در رادیو فردا پخش مرکز. او همچنین گذاشته شد ،

زمانی که Calloway رفت و آنلاین برای درخواست مزایای تجربه شکست یک سیستم است.

“آن را نگه داشته توفنده” او گفت:. “من آن را پنج یا شش بار. شما را در رفتن به صفحه بعد و نگه داشتن راه اندازی مجدد سیستم و پس از آن بازگشت به آغاز است. من خوش شانس بود به آن کامل است.”

مطمئن نیستید اگر این سایت حتی دریافت او ادعا کالوی و شوهرش رفت و به دولت کارگری در غرب 125 در خیابان هارلم تنها به یاد بگیرند که از مسئولان وجود دارد که این دفتر به زودی بسته شدن و این که هر کس نیاز درخواست آنلاین.

“بیکاری صفحه توفنده و آنها در حال بسته شدن دفتر,” او گفت: در ناباوری.

“وجود خواهد داشت گسترده در کاهش اساسی و خدمات عمومی” استیگلیتز گفت. “شهرها و ایالات متحده را ببینید درآمد خود را شاقول. ما باید متعادل-بودجه چارچوب و آنها نمی توانند چاپ پول مانند تغذیه می کند.”

دولت سنا تصویب قوانین چهارشنبه برای اطمینان از نیویورک دسترسی به پرداخت مرخصی استعلاجی در صورت نیاز آنها را به ترک شغل خود و قرنطینه خود را با توجه به قرار گرفتن در معرض coronavirus. سنا اندازه گیری به شرح زیر تصویب آن از 40 میلیون دلار در کمک های تعدادی که ممکن است تقریبا به اندازه کافی برای قریب الوقوع در نرخ بیکاری.

رفتن به جلو استیگلیتز گفت: دولت فدرال نیاز به شرکت در یک مقیاس بزرگ فدرال درآمد-برنامه های به اشتراک گذاری در تمام 50 ایالت به منظور تقویت بودجه دولت است. در حالی که ایالات آمریکا مانند نیویورک در حال تلاش برای گسترش بیمارستان ظرفیت و به تعویق انداختن اخراج و مجموعه بدهی او گفت: در پایان آنها را محدود به ظرفیت مالی. این وضعیت ممکن است ضرورت ایجاد جدید مالیات بر ثروتمندان و بازار املاک و مستغلات است.

“آنها نیاز به اورژانس شهرستان مالیاتی—مانند یک pied-á-terre مالیات و یا یک میلیاردر مالیات—اما در خفیف نرخ است که نمی خواهد بازداشتن مردم از زندگی در شهر و دولت و در عین حال می توانید جمع آوری مقدار زیادی از پول” استیگلیتز گفت.

اگر چه برنده نوبل گفت که ایالات متحده به اندازه کافی ثروت و ظرفیت برای مقابله با مشکلات اقتصادی ارائه شده توسط ویروس, بحران, او گفت که او امیدوار است در این دوره از نرخ بالای بیکاری کمک می کند تا ما را متوجه اقتصادی ما وابستگی و نیاز به یک برابر و متعادل جامعه است.

“ما باید کشف آشکار بی عدالتی در جامعه ما precariousness بسیاری از مردم” گفت: “خطر در معرض همه ما هنگامی که تعداد زیادی هستند بنابراین به مخاطره انداخته است.”


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>