نوکیا و تلفن همراه ایالات متحده تقویت طیف ظرفیت پس از FCC تصمیم به گسترش اتصال با توجه به COVID-19 شبکه مطالبات

Category: وب وایر Comments: No comments

نوکیا و تلفن همراه ایالات متحده تقویت طیف ظرفیت پس از FCC تصمیم به گسترش اتصال با توجه به COVID-19 شبکه مطالبات

  • کمیسیون ارتباطات فدرال (FCC) اعطا تلفن همراه ایالات متحده به طور موقت قدرت را به استفاده از اضافی طیف برای افزایش اتصال با توجه به پیش بینی افزایش کنترل از راه دور کار ناشی از COVID-19 همه گیر
  • تلفن همراه ایالات متحده و نوکیا در حال کار با هم برای استقرار این گسترش طیف به بازار دچار افزایش ترافیک تقاضا
  • تلفن همراه ایالات متحده نیز با استفاده از نوکیا پایانی راه حل های امنیتی برای حفاظت از مشتریان از افزایش COVID-19 malware طرح

نوکیا امروز اعلام کرد که در حال کار با تلفن همراه ایالات متحده برای افزایش ظرفیت در چندین بازار از جمله شمال غرب منطقه از ایالات متحده, که در آن شبکه های در حال تجربه افزایش ترافیک تقاضا با توجه به COVID-19. علاوه بر این تلفن همراه ایالات متحده و نوکیا در حال کمک به محافظت از مشتریان از یک یورش از نرم افزارهای مخرب مرتبط با این بیماری همه گیر با هدف سرقت اطلاعات شخصی.
                                                                                                                                  
حرکت عظیم مردم را از ادارات و مدارس و فضاهای عمومی و به خانه های خود ایجاد کرده است یک موج بی سابقه ای در تحرک و پهنای باند و ترافیک شبکه. برای کمک به اطمینان شبکه می تواند پاسخگویی به این تقاضای رو به رشد FCC اعطا کرده است 60 روز موقت طیف مجوز به تلفن همراه ایالات متحده و دیگر ارائه دهندگان خدمات در سراسر کشور است.

با هم نوکیا و تلفن همراه ایالات متحده مستقر کرده اند اضافی این طیف برای افزایش اتصال برای مشتریان تلفن همراه ایالات متحده در بازارهای نهفته COVID-19. موقت طیف است که مجاز به استفاده طیف در AWS-3 گروه یکپارچه از راه دور بر روی نوکیا Airscale رادیو دسترسی شبکه (زد) آوردن افزایش ظرفیت شبکه به 250 سایت در بخش هایی از کالیفرنیا و اورگان و واشنگتن و ویسکانسین.

در علاوه بر این به حفظ مشتریان متصل تلفن همراه ایالات متحده است که با تکیه بر نوکیا پایانی راه حل های امنیتی برای شناسایی جدید و تاسیس انواع نرم افزارهای مخرب مرتبط با COVID-19. تروجان ها و ransomware به عنوان يك محبوب شیوع ویروس نقشه محل و همچنین به عنوان نرم افزار جدید تظاهر برای قرار دادن ماسک های پزشکی به طور فزاینده تهدید به تکثیر در دستگاه های کاربران نهایی.

نوکیا NetGuard Endpoint Security اجازه می دهد تا ارائه دهندگان خدمات برای تشخیص نرم افزارهای مخرب در سراسر دستگاه های متعدد انواع و عمل فعالانه برای به حداقل رساندن تاثیر آن. این راه حل می دهد U. s. Cellular دقیق دید به دقیقا همان است که از مشتریان خود را’ دستگاه تحت تاثیر این نوع خاص از نرم افزارهای مخرب در حال دانلود و نرم افزارهای مخرب را به طور کلی سطح تهدید را در عملیات امنیتی و مراقبت از مشتری کارکنان می تواند عمل درآمده است.

اسکات کوهن رئیس ایالات متحده عمده فروش اکانت نوکیا گفت: “نوکیا تا حد زیادی ارزش های ما قوی و قابل اعتماد در رابطه با تلفن همراه ایالات متحده. در طول این جهانی همه گیر نوکیا می داند در حال حاضر بیش از همیشه اهمیت حفظ بدون درز اتصال به شبکه. که آیا مشتریان در خانه و کار و جریان ویدئو و یا در این زمینه انجام کسب و کار ضروری توابع ما متعهد به کمک به تلفن همراه ایالات متحده نگه داشتن مشتریان خود را متصل به شبکه از هر نقطه و در هر زمان و همچنین حصول اطمینان از آنها می توانید انجام دهید تا با خیال راحت و ایمن با ما Endpoint Security solutions.”

مایک Irizarry معاون اجرایی رئیس جمهور و مدیر ارشد فناوری افسر تلفن همراه ایالات متحده گفت: “برای بیش از 10 سال نوکیا به عنوان یک شریک قابل اعتماد در کمک به تلفن همراه ایالات متحده اعزام مقیاس و نوسازی شبکه های ما در حالی که نگه داشتن مشتریان خود را ایمن از تهدیدات جدید. آخرین کمک در کمک به ما راه اندازی اضافی این طیف را قادر می سازد ما را به ادامه ارائه مشتریان ما سریع غنی و بی وقفه شبکه تجربه در طول این زمان بحرانی.”

در مورد نوکیا
ما با ایجاد این فناوری برای اتصال جهان است. فقط نوکیا ارائه می دهد مجموعه جامع تجهیزات شبکه و نرم افزار و خدمات و صدور مجوز فرصت ها در سراسر جهان. ما با تعهد به نوآوری رانده شده توسط برنده جایزه نوکیا Bell Labs ما یک رهبر در توسعه و استقرار شبکه های 5G.

ما ارتباطات ارائه دهنده خدمات مشتریان پشتیبانی بیش از 6.4 میلیارد اشتراک با ما شبکه های رادیویی و شرکت ما مشتریان مستقر کرده اند بیش از 1300 شبکه های صنعتی در سراسر جهان است. پیوستن به بالاترین استانداردهای اخلاقی ما تبدیل مردم چگونه زندگی می کنند و ارتباط برقرار کنند. ما برای آخرین به روز رسانی لطفا با ما آنلاین www.nokia.com و به دنبال ما در توییتر @نوکیا.

در مورد تلفن همراه آمریکا
تلفن همراه ایالات متحده است چهارم-بزرگترین سرویس کامل حامل های بی سیم در ایالات متحده ارائه شبکه ملی پوشش و صنعت پیشرو نوآوری های طراحی شده برای بالا بردن تجربه مشتری. شیکاگو مبتنی بر حامل ساختمان قوی تر شبکه با آخرین فناوری 5G و ارائه می دهد طیف گسترده ای از خدمات ارتباطی که موجب افزایش مصرف کنندگان زندگی و افزایش رقابت از کسب و کارهای محلی و بهبود بهره وری از عملیات دولت. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تلفن همراه ایالات متحده بازدید از یکی از فروشگاه های خرده فروشی و یا uscellular.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>