نوکیا امضای قرارداد با چین مرکزی Holdings Co. با مسئولیت محدود در ‘دقیق املاک و مستغلات’ زیرساخت های مقابله

Category: وب وایر Comments: No comments

نوکیا امروز اعلام کرد که آن را امضاء کرده است پنج سال, شبکه زیرساخت ها و تجزیه و تحلیل داده های توافق با پیشرو املاک و مستغلات گروه مرکزی چین Holdings Co., Ltd.

تحت قرارداد نوکیا را با ارائه طیف وسیعی از راه حل های را قادر می سازد مرکزی چین منابع به طراحی و ساخت دولت از هنر و تحولات است که اهرم POL صفحه اصلی Wi-Fi و 5G اتصال برای افزایش کسب و کار و اوقات فراغت و کیفیت زندگی است.

پس از شروع COVID-19 pandemic, صفحه اصلی, اتصال به کامپیوتر تبدیل به یک بحرانی خدمات را قادر می سازد از راه دور کار آموزش از راه دور بهداشت و درمان, به روز رسانی اخبار و سرگرمی با ارتقاء جامعه هوشمند دیجیتال زیرساخت کلید این موفقیت است.

جین جیان رئیس شرکت نوکیا در نوکیا شانگهای بل, گفت: “ما خوشحالیم که اعلام کند این پنج سال, شبکه زیرساخت توافق با پیشرو املاک و مستغلات گروه مرکزی چین Holdings Co., Ltd. نوکیا اختصاص داده شده به یکپارچه سازی راه حل های خود را به تحولات املاک و مستغلات برای اطمینان از اتصال و گسترش ظرفیت شبکه است که پشتیبانی دقیق کسب و کار و اجتماعی جوامع است.”

چین مرکزی و منابع شرکت با مسئولیت محدود یکی از پیشرو هنان مبتنی بر توسعه دهندگان ملک است که با تمرکز بر توسعه با کیفیت بالا مسکونی و کسب و کار خواص است. این شرکت با حضور در سراسر استان هنان. نوکیا راه حل های مستقر خواهد شد در Zhengzhou و Shangqiu تحولات است.

در مورد نوکیا
ما با ایجاد این فناوری برای اتصال جهان است. فقط نوکیا ارائه می دهد مجموعه جامع تجهیزات شبکه و نرم افزار و خدمات و صدور مجوز فرصت ها در سراسر جهان. ما با تعهد به نوآوری رانده شده توسط برنده جایزه نوکیا Bell Labs ما یک رهبر در توسعه و استقرار شبکه های 5G.

ما ارتباطات ارائه دهنده خدمات مشتریان پشتیبانی بیش از 6.4 میلیارد اشتراک با ما شبکه های رادیویی و شرکت ما مشتریان مستقر کرده اند بیش از 1300 شبکه های صنعتی در سراسر جهان است. پیوستن به بالاترین استانداردهای اخلاقی ما تبدیل مردم چگونه زندگی می کنند و ارتباط برقرار کنند. ما برای آخرین به روز رسانی لطفا با ما آنلاین www.nokia.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>