غیر ضروری و توقف ساخت و ساز در سراسر کشور

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

صنعت ساخت و ساز است که دیگر ضروری نیروی کار در نیویورک در میان Covid-19 بحران دولت در روز جمعه گفت.

Empire State توسعه شرکت به روز شده در ارشاد به توقف غیر ضروری در ساخت و ساز نوشتن که زیرساخت های بیمارستان و حمل و نقل ساخت و ساز و همچنین اورژانس ساخت و ساز را ادامه دهید. کسانی که ضروری سایت های باقی مانده باز باید حفظ اجتماعی فاصله استاندارد و یا مجبور به نزدیک خواهد شد و در صورت جریمه تا 10000 $در هر نقض.


ضروری پروژه کنار این حرکت هنوز هم قرار می دهد موقت توقف, چه, نیویورک, ساختمان کنگره به نام در آن های اخیر ساخت و ساز و چشم انداز “قوی ترین ساختمان رونق قرن 21” در این شهرستان است. سال گذشته شاهد بالاترین سطح از سرمایه گذاری و اشتغال در صنعت به سازندگان خبر داد. آن را تا به حال پیش بینی شده $189.5 میلیارد دلار در هزینه های ساخت و ساز بین 2019 و 2021.

تصمیم به خیال ردیف هایی از ساخت و ساز غیر ضروری را تحت تاثیر قرار دهد بازیکن از بالای ساخت و ساز های زنجیره ای به پایین گفت: Brendan اشمیت یک شریک در گروه املاک و مستغلات از Herrick, فاینستاین. بزرگ وام دهنده است که تامین مالی پروژه های ساخت و ساز خود را معاملات مبتنی بر یک از پیش تنظیم جدول زمانی است که در حال حاضر مختل, او گفت:.

تا روز جمعه ساخت و ساز کرده بود و ادامه داد: در آن جدول زمانی یک معاف صنعت از “نیویورک در مکث” که دستور داد 100 ٪ از دولت را غیر ضروری حقوقی واجد شرایط به کار از راه دور. تصمیم توقیف صنایع تلقی می شود غیر ضروری است که نیز نمی تواند از خانه کار می کنند-مانند سالن ها و مغازه ها. ساخت و ساز در ضمن عمل آنجا که آن را به حال قبل از Covid-19 بحران است.

فشار برای که به تغییر ساخته شده است تا در هفته های اخیر نگرانی در مورد خطرات بهداشتی که مطرح می تواند به کارگران در سایت. فرماندار اندرو کومو پرسیده شد در پنج شنبه نشست خبری درباره موضوع توافق سیاست نامتجانس به نظر می رسید و توافق به آن آدرس.

“ما اختصاص خواهد ما توجه کامل به حفظ و ساختمان ضروری است زیرساخت های پروژه های انتقادی به اولین پاسخ دهندگان و متخصصان مراقبت های بهداشتی” گفت: Gary LaBarbera رئيس جمهور از ساخت و ساز و معاملات Council of Greater New York, یک سازمان از اتحادیه ها در منطقه مترو.”از آن خواهد شد اولویت ما برای اطمینان حاصل شود که این سایت های ساخت و ساز کار با افزایش پروتکل های ایمنی در محل به منظور محافظت از اعضای معاملات ساختمان مشغول به کار در این پروژه هستند.”

در لیست پروژه هنوز ضروری: مقرون به صرفه مسکن و پناهگاه بی خانمان. جامعه دسترسی به یک توسعه دهنده است که ساخت 1600 واحد مسکونی مقرون به صرفه در سراسر شهرستان و 400 در حال پیشرفت است گفت که دولت حق به گمان مقرون به صرفه مسکن ضروری خدمات.

اما آنچه در پروژه سقوط خواهد کرد در زیر این طراحی است که ساده نیست گفت: اشمیت. ساختمان در نیویورک اغلب تعیین بخشی از واحدهای خود را به عنوان مقرون به صرفه است.

“وجود دارد یک نوار گسترده ای از منهتن که در آن شما باید به مقرون به صرفه مسکن جزء منطقه بندی. آن است که هدف از معافیت که آن را تمدید شود که دور ؟ من امیدوار هستم که این عدم قطعیت است که ایجاد شده است را eb حل و فصل در بیشتر راهنمایی صادر,” او گفت:.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>