غیر انتفاعی برای اضافه کردن شستن دست ها در ایستگاه برای بی خانمان در لیتل راک

Category: آرکانساس Comments: No comments

خانواده وعده Pulaski County برنامه ای برای راه اندازی آن برای اولین بار عمومی شستن دست ایستگاه در مرکز شهر لیتل راک در روز چهارشنبه سخنگوی گفت.

غیر انتفاعی است که نصب صابون و آب ایستگاه در مقابل دومین کلیسای باپتیست مرکز شهر در سراسر از StewPot به “حفاظت از برخی از آسیب پذیرترین اعضای جامعه ما در طول COVID-19 شیوع” با توجه به ایمیل های ارسال شده توسط سخنگوی مایا ویلیامز در روز سه شنبه.

مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری توصیه می شود شستن دست به عنوان یک راه برای جلوگیری از گسترش این ویروس.

“در حال حاضر بی خانمان در میان آسیب پذیرترین برای این شیوع” ویلیامز در مصاحبه ای گفت:.

ایستگاه خواهد بود تا برای حداقل یک ماه ویلیامز گفت.

خانواده وعده فراهم می کند که پناهگاه و حمایت از خانواده های بی خانمان نیز در گفتگو با شهر لیتل راک و دیگر شرکای اجتماعی مانند پناهگاه سعی کنید به راه اندازی سه تا چهار ایستگاه در Pulaski County, ویلیامز گفت.

مکان برای ایستگاه دیگر نیست مجموعه, اما ویلیامز گفت: یکی خواهد شد به احتمال زیاد در نزدیکی یکی از اردوگاه هایی که در آن کسانی که اقامت در خارج زندگی می کنند. او گفت که او امیدوار است آنها نصب شود تا پایان این هفته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>