Nordstrom شرط در لباس استفاده می شود اما بازار کمی threadbare

Nordstrom, Inc.’s داستان هفت نیویورک شاخص در برادوی و 57 خیابان به یک مخمل پوشیده نایک بوتیک ماساژ صورت, استودیو, مارتینی بار در قلب کفش طبقه و تعداد زیادی از گران قیمت جدید کالا. این است که چگونه آن را همیشه در Nordstrom. اما در ماه گذشته به ارمغان آورد چیزی جدید با افتتاح دیدن شما فردا لوکس پوشاک رساله بوتیک داخل گل سرسبد. خریداران را پیدا بازگشت و کالاهای آسیب دیده از منابع دیگر Nordstrom فروشگاه ها و — از آنجا که این رساله فروشگاه — آنها به انجمن خوش آمدید فروش خود را بالا پایان پوشاک فروشگاه های اعتباری.

Nordstrom نمی باشد اولین فروشگاه سعی کنید به فروش مجدد. در 2019, macy’s, Inc. و J. C. Penney Co. Inc.قبل Nordstrom به کسب و کار اغوا جوان خریداران در رابطه با اثرات زیست محیطی مصرف خود را. اما در دراز مدت فروش مجدد بزرگترین تاثیر را در خرده فروشی نمی خواهد رشد بخش از فروشگاه های اختصاص داده شده به لباس استفاده می شود. عمیق ترین تغییر خواهد بود اگر تولید کنندگان مجبور هستند را بهتر و با کیفیت تر و با دوام لباس است که مصرف کنندگان درک به عنوان ارزش در دوم اقتصاد است.

مصرف کنندگان شکایت کرده اند در مورد کاهش کیفیت و دوام لباس برای دهه. اما شکایت شد بلندتر و جدی تر به عنوان (در درجه اول) از تولید کنندگان شد و ماهر در سرعت جلسه تقاضای مصرف کننده برای کم هزینه نسخه از آخرین روند. برای انجام این کار به تولید کنندگان کم کیفیت. برای مثال آنها را کاهش می دهد موضوع شمارش ساخت لباس بیشتر شل و ول و کمتر احتمال دارد برای زنده ماندن متعدد می پوشد و تمیز. کسانی که کیفیت پایین پوشاک هیچ بازار در مغازه های فروش مجدد و یا فروش مجدد نرم افزار. و چیزهای که نمی تواند بالا بفروشید و یا بازیافت در حال رشد است سریع تر از این مسائل است که می تواند. بین سال های 2003 تا سال 2017 میزان پوشاک فروخته شده در سراسر جهان تقریبا دو برابر شده در حالی که تعداد دفعاتی لباس پوشیده بود کاهش یافته است بیش از یک سوم است. همه که unworn و در نهایت ناخواسته پوشاک شمع: در سال 2017 14.3 میلیون تن منسوجات بودند landfilled یا سوزانده در آمریکا — یک 623 درصد افزایش بیش از سال 1970.


این حقایق به طور فزاینده ای شناخته شده به مصرف کنندگان آمریکایی بسیاری از آنها می گویند که آنها می خواهم به خرید هدف-محور پایدار مارک. با توجه به ThredUp Inc., عمده آنلاین مد رساله پلت فرم و منبع اصلی برای فروش مجدد صنعت داده ها 59 درصد از مصرف کنندگان انتظار می رود خرده فروشان به ایجاد لباس های اخلاقی و پایدار. این غیر ممکن است به عینی قاضی چگونه بسیاری از خرده فروشان دیدار که انتظار. به احتمال زیاد بیش از این تعداد و آنها را به اتهام قیمت حق بیمه. بنابراین در صورت عدم وجود یقین و تمایل به صرف افزایش تعداد مصرف کنندگان در حال امید بستن برای یک دوم تجربه های خرده فروشی. با توجه به ThredUp داده های پوشاک دست دوم در بازار — همه چیز از صرفه جویی به Nordstrom به ThredUp خود را — بیش از دو برابر شده بین سال 2012 و سال 2018 به 24 میلیارد دلار و باید بیش از این مد سریع بازار 2028. که گسترش رانده سراسر جمعیت, اما به خصوص در میان کسانی که 18-24 37 درصد از آنها گفتند که خرید دست دوم در 2019.

اما همه از این رشد است که به لحاظ نظری محدود دو عرضه تنگناها. اولین مصرف کنندگان نیاز به مشوق ها به فروش مسائل خود را از پستو. دوم وجود دارد باید به اندازه کافی مناسب و معقول پوشاک به ارزش فروش به بازار رفتن. اولین مشکل تا حد زیادی حل شده است توسط سیستم عامل های آنلاین مانند ThredUp و PoshMark, Inc., را قادر می سازد که (خريد و فروش) از طریق برنامه های بصری.

ولی سوال دوم حل شده است توسط بازار است. برای مثال ارزش فروش مجدد از یک ماشین جدید است که چنین نظر مهم برای خریداران است که خودروسازان تبلیغ چگونه به خوبی مدل های خود را حفظ کند — و ساخت درآمده است. امروز 40 درصد از مصرف کنندگان می گویند با توجه به ThredUp گزارش که آنها ترکیب ارزش فروش مجدد به آنها تصمیم گیری خرید فراتر از فقط اتومبیل شامل موارد مانند مبلمان برای پوشاک. که یک تغییر عمده ای در رفتار مصرف کننده.

در سال گذشته Ikea اعلام کرد یک برنامه اجاره که — در میان مزایای دیگر — دادن تخت ارزان-بسته مبلمان ساز بینش به سایش و پارگی. این ترکیب که اطلاعات را به آن طرح تا موارد را می توان به فروش و یا اجاره بارها و بارها. به طور مشابه, لباس اجاره نیروی عظیم منهدم کننده اجاره باند, Inc. سهام آن اطلاعات با طراحان به طوری که آنها می توانند یاد بگیرند از آن است. یک مد برچسب اجرایی خلاصه یافته ها به عنوان: “چند بار انجام دهید ما لباس خشک-تمیز و هنوز هم دوباره به عنوان جدید است؟” پاسخ نه تنها تاثیر می گذارد اجاره باند. ماه گذشته Nordstrom اعلام کرد که می خواهد شروع به فروش لباس کشیده از اجاره باند گردش خون در آن تخفیف Nordstrom Rack, فروشگاه ها. احتمالا آنها قادر خواهید بود به گذشته چند خشک پاک.

البته خریداران در Nordstrom نیویورک شاخص می تواند ارزش فروش مجدد برای اعطا. اما صرف این واقعیت است که Nordstrom با ارائه گزینه ای را برای فروش پوشاک در همان فروشگاه که از آن خریداری شد نشانه یک تغییر عمیق در نحوه مصرف کنندگان و خرده فروشان و تولید کنندگان را درک خواهد کرد خرید و مالکیت. در سال های آینده که تغییر باید در نتیجه کیفیت بهتر مسائل برای همه.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید